Digital Marketing Statistics

אני רוצה בפוסט הנוכחי, להפציץ לכם את המוח בנתונים על העולם הדיגיטלי שכולנו חיים בשנים האחרונות, ולשקף מידע חשוב שיכול להשפיע על הדרך שבה מתכננים, לוקחים החלטות ועוד. מדובר בנתונים שאיתם תוכלו לקבל תמונה על המתרחש סביבכם. במהלך השנה, אדאג לפרסם מספר פוסטים שמעשירים את הידע שלכם על מספרים והתנהגויות, זה יהיה הראשון בסדרה:

חיפושים אורגניים.

85.4 אחוז מהמשתמשים ברשת האינטרנט עושים זאת לפחות פעם בחודש- Link זאת נכון לאימרקטר לסוף 2019, חשוב להגיד שזה לא כולל עוד הרבה פעולות אחרות שאנחנו עושים און ליין.

גוגל מעבדת יותר מ40 אלף שאילתות בכל דקה בממוצע, זה אומר יותר מ3.5 מיליארד חיפושים בכל יום! Link.

גוגל מחזיקה קצת מתחת ל92 אחוז מכל שוק החיפושים הגלובאלי. המנוע הבא הגדול הוא בינג שמחזיק בסה”כ 2.75 אחוז, ובאידו 1.9 אחוז. Link.

יותר משישים אחוז מהחיפושים בגוגל, קורים במכשירי המובייל- Link.

DuckDuckGo, מנוע חיפוש שחרט על דגלו את נושא הפרטיות, ראה קפיצה בשימושים ובטרפיק של 107 אחוזים, בין אוקטובר 2019 לאוקטובר 2021-Link.

חיפושים במובייל.

92.3 מבעלי הסמארטפונים משתמשים בסלולר שלהם לטובת חיפוש מידע און ליין-Link.

ממחקרים עולה כי בהערכה 70 אחוז מחיפושים בתשלום וחשיפות קורות במכשירי המובייל.

לפני רכישה בחנות, 70 אחוז מבעלי סמארטפונים מחפשים במכשיר שלהם מידע על הקניה-Link.

קניה דיגיטלית. איקומרס.

קניה במובייל, מהווה יותר מ72.9 אחוז מ2021- Link.

יותר משני שליש של הטרפיק מהאיקומרס מגיע מגוגל, 43 אחוז מגיע מחיפושים אורגנים ו26 אחוז מגיע מCPC. לינק-Link.

65 אחוז מהצרכנים מחפשים אחר השוואת מחירים על המוצר שהם רוצים לקנות כשהם נמצאים פיזית בחנות, ו49 אחוז מהם מחפשים אחר ביקורות של גולשים בעוד שהם מבצעים את הרכישה.

45 אחוז מחיפוש אחר מוצרים מתחיל באמזון, ו36 אחוז מתחיל בגוגל-Link.

מודעות גוגל שופינג- Google Shopping ads אחראיות ל76 אחוז של ההשקעה של קמעונאים במודעות בדיגיטל, ול85.3 אחוז מהקליקים-Link.

חווית לקוח.

צרכנים מודרנים, מחפשים אחר דרגה גבוהה של פרסונליזציה, כשזה מגיע למעורבות עם מותג. אם אנשי שיווק לא מטרגטים לקוחות עם מסרים שרלוונטים לצרכים ולתחומי העניין כולל הסתכלות על רכישות קודמות- זה יכול לגרום ללקוחות לא לרצות להיות בקשר עם המותג. צוותי שיווק צריכים לחשוב יותר ויותר על הדרך לבנות חוויה אינדוודואלית עבור הלקוח.

86 אחוז מהלקוחות מוכנים לשלם עבור חווית לקוח טובה יותר- Link.

שני שליש מאנשי שיווק מתכוונים להשקיע יותר ויותר בחווית לקוח, 81 אחוז מאנשי השיווק אומרים כי הם מצפים להתקדם מבניית הרעיון בבסיס למשהו שהוא הרבה יותר הוליסטי ומעמיק בשנתיים הקרובות-Link.

3 מתוך ארבעה מנהיגי CX, חווית לקוח- שזה אומר 75 אחוז, מעידים כי הם ראו קורלציה חיובית בין שביעות רצון של לקוח מחווית הלקוח לבין יעדים עסקיים-Link.

לקוחות מוכנים להחליף מותגים לטובת אלו שמדברים ומתייחסים אל הצרכים שלהם- 52 אחוז אומרים כי הם יחליפו מותג אם הוא לא ידע להתאים את ההצעה והמסר בצורה חכמה לצרכים שלהם-Link.

יש היום הרבה מותגים שמשתמשים בפלטפורמות של אוטומציה על מנת להגיע ללקוחות בזמן אמת, מיפוי צרכי לקוח, ויצירת תוכן פרסונלי נחשב לדרך הטובה ביותר לאופטימיזציה של תהליכי ויוזמות של אוטומציה-Link.

בשנה האחרונה, היו 2.5 מיליארד ביקורים לחשבונות גוגל של אנשים שלמעשה התאימו את ההעדפות שלהם של מודעות שמובילים לפרסונליזציה יותר מדויקת-Link.

38 אחוז מהלקוחות מעידים שהם יותר נאמנים כיום ממה שהיו לפני כשנתיים- 57 אחוז אומרים כי הם יעזבו למתחרה שיספק להם חוויה טובה יותר-Link.

וידיאו.

82.8 אחוז ממשתמשי האינטרנט רואים וידיאו בדיגיטל לפחות פעם אחת בחודש-Link.

31 אחוז מאנשי השיווק משתמשים בוידיאו בשביל להעשיר מהלכים קמפנייאלים-Link.

92 אחוז מהמשתמשים באון ליין מעבירים וידיאו לאחרים-Link. תזכרו WOM זה דבר חזק מאוד.


הספר החדש שלי באוויר! הספר החדש שלי יצא לאור. חודשים של שינוי, לידה מחדש של המציאות…הסיפור המצרפי של החודשים בתוך הקורונה. השיעורים הגדולים והקטנים שלקחתי בדרך ועל רמת היכולת שלי להתמודד עם השינוי. יומן בן עשרות ימים מוגש לכם ללא מסכות – חשוף. כך נראה שינוי. למי שרוצה לרכוש רצ”ב לינק-Link.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.