iPad vs. iPad 2

 

 

אז כפי שידוע לחלקכם, עברתי לשכלול מדליק הנושא את השם : iPad 2 והשאלה הכי נפוצה בה אני נתקלת היא : מה למעשה ההבדל ? מה יש בגירסה החדשה שאין בקודמת, ולמה בכלל לעבור ? החלטתי שהשאלה מצדיקה הרחבה במסגרת הבלוג שלי, בצורת רשומה על קטגוריית הiPad שכה חביבה עלי.

ראיתי לנכון לערוך את הרשומה במעין תחרות בין שני המכשירים כשאני לוקחת כמובן מאליו שאין לפקפק בנחיצותו של הדגם המשוכלל אלא שפשוט אעמיד את שני הדגמים זה מול זה. אומַר מראש שלרשומה יש ניחוח של ״משחק מכור״ כי במידה שהדבר לא היה ברור מלכתחילה, אני כמובן בעד השני.

♣  iPad vs. iPad 2 נתחיל את התחרות ♣

הפיגורה | קשה לי לומר זאת במפורש, אבל עכשיו כשבידי הגרסה המעודכנת, נראה לי לעומתו הראשון מכוער ומגושם למָדַי. ברוח המזעור של הטכנולוגיה המתקדמת, אכן הiPad החדש – קטן יותר. הוא מופיע עם ציפוי קדמי בשלושה מצבים – שחור, אפור כסוף ולבן – אישית כמובן בחרתי בלבן…אמנם גם לראשון יש עיצוב אסתטי – אבל לשני יש פיגורה מתוחכמת ומלהיבה יותר.

עובי | הiPad השני מגיע בעובי מצומצם, דק בהרבה מהראשון, מה שמפחית באופן טבעי ממשקלו במידה רבה  (לא שהראשון כבד מדי – אבל עדיין ההבדל ניכר).

הקישוטים | אותי אישית קנו בגישת השדרוג כבר בשלב החיצוני, בדמות המכסים המדליקים שיצרו לגרסה החדשה. העטיפות הללו לא מהוות רק קישוט אלא יש בהן גם פן שימושי מאוד. למעשה הן מתמגנטות למכשיר כך שכל עוד הן סגורות המכשיר נסגר אוטומטית וכשהן נפתחות גם הוא נפתח בהתאם.

 הזמן והשימושיות  | זמן עבודה המתבטא באוטונומיה של שעות עבודה מול רצף של שמונה שעות עבודה בקודֵם.

אקסטרא | האקסטרא של המכשיר כולל : מצלמת סיטלס  ומצלמת וידיאו. אין ספק שנראה קצת מוזר בהתחלה לצלם עם מכשיר גדול מהמקובל אבל יש בכך גם אפקט של שונות ועניין – והאם לא לתכונות אלה אנו שואפים?   האין זה מעניין למצוא את הדברים השונים והמאתגרים ? יש לקחת בחשבון שמצלמת הוידיאו יכולה לשמש אתכם נאמנה בכל הקשור לשיחות בסקייפ או לפרזנטציות – בכך למעשה המכשיר הופך, בין שאר יתרונותיו, לערוץ תקשורת נוסף עם קשר טלפוני כלל-עולמי ולכלי רפרזנטטיבי חזק שבאמצעותו תוכלו להעביר מהלכים חשובים.

לסיכום | לא אוכל להמר באם הפוסט הזה תרם לכם במידה זו או אחרת, אך לי אישית היה כייף לרשום את ההבדלים ולדון בהם ביני לבין עצמי . מקווה שתהנו גם אתם שהרי הדברים הקטנים בחיים הם שעושים את ההבדל וגורמים לנו לחיוך יומיומי . וכבר במקורות ניכתב: “מִי בָּז לְיוֹם קְטָנוֹת ?”.

צירפתי לכם את הסרט שמדגים את הiPad 2 ואם עד עכשיו לא השתכנעתם, אולי אחרי הסרט זה יקרה : 

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.