My lectures on innovation and GAI

לא מעט פעמים, שואלים אותי על מה אני מרצה ואיזה הרצאות מתאימות עבור חברות וארגונים. הרבה מכם רואים אותי במיטאפים שאני יוזמת ובאירועים נדיבים וחינמיים לקהילה. אבל לצד זאת, אני גם מעבירה הרצאות בתשלום לחברות שונות עם מיקודים ספצייפים לצרכים שלהן. ההרצאות שלי תמיד מחברות בין חדשנות, טכנולוגיה ואנשים. אחד היתרונות המובהקים שלי הוא בכך שלכל הרצאה שאצור עבור חברה יהיה סיפור משלה ומשהו יעודי עבורה, הסגנון שלי הוא לא ״קופי פייסט״ הגישה שאני מחזיקה היא תמיד לעשות משהו יעודי עבור הארגון והמותג אליו אגיע. החלטתי ליזום את הפוסט הזה על מנת לספק כיווני חשיבה למי שצריך הרצאה, באלו נושאים אפשר לגעת ומה יכול להיות מעניין עבור ארגונים על בסיס הידע והתנסות שלי.

אז, קבלו ארבעה כיוונים מעניינים להרצאות שבעיני כל חברה, מותג וארגון כיום בישראל חייבים להבין על מנת שיוכלו להתניע מהלך חכם בחברה ולקדם את הטכנולוגיה בצורה הנכונה! קחו בחשבון שזהו הבסיס הרעיוני להרצאה, ויחד אחרי שנסכם שמתקדמים אוכל לבנות לכל אחד ואחת מכם את הסיפור הרלוונטי היעודי שמתאים עבורכם!

קונספט ראשון- הרצאה שהאופי שלה הוא מאוד ״פסטיבל הקריאטיב בקאן״, מה הם הקמפיינים, המהלכים המעניינים והרעיונות של מותגים מכל העולם כשהם מאמצים את הטכנולוגיה ועושים איתה דברים שונים. ההרצאה הזו גם יכולה לכלול קולקציה של דוגמאות ורעיונות לדברים שחברות שונות מתעשיות שונות בעולם עושות כשהן מטמיעות את הטכנולוגיה לתשתית של העסק.

קונספט שני- הרצאה שהמיקוד שלה הוא בכלים שמתאמים לארגונים וחברות, מיפוי כלי הבינה המלאכותית הגנרטיבית שמתאימים ספציפית לתעשייה ולצרכים של החברה בה אתם עובדים. הסשן יכול לכלול גם את ההבנה כיצד צריך לנהל נכון תהליך של הטמעת GAI בתוך חברה. בסשן זה, יכול להכנס גם מבט על טכנולוגיות כחול לבן, סטארטאפים מלהיבים שמפתחים פתרונות בישראל.

קונספט שלישי- הרצאה שמתמקדת בתהליך חכם של ניהול הלמידה וההדרכה של הכנסת טכנולוגיות הבינה המלאכותית הגנרטיבית לתוך חברות. כיצד נכון ללמד את העובדים מה הם הכלים הנכונים כשהמטרה המרכזית היא ליצור תהליכי התייעלות, אוטומציה, אופטימיזציה וגם פרודוקטיביות.

קונספט רביעי- רעיון להרצאה מלהיבה ממש בעיני, ״טרנדספוטינג״, חיזוי עתידים על התעשייה הספציפית של החברה שבה אתם עובדים, באמצעות כלי הבינה המלאכותית הגנרטיבית. מצד אחד היכולת שלכם להבין מה אפשר להשיג עם הטכנולוגיה, איך ניתן לחלום איתה, מצד שני תקבלו מסמך מרהיב ומלהיב שמראה מה הן המגמות בעולם שלכם ולאן העולם מתפתח בתחום שלכם. בעיני זה מסמך אשר יכול להפוך לכלי עבודה אפקטיבי שיעזור לקבוע במה נכון להשקיע מבחינת חדשנות פורצת דרך, עם כוח אמיתי להשפיע על העסק קדימה.

אתם יותר ממוזמנים, לפנות אלי לגבי כל אחד מהקונספטים הללוֿ, או סביב רעיון וצורך ספציפי שיש לכם ואבנה הרצאה מותאמת לצרכים שלכם!


ארבעה מוצרים שלי שכדאי לכם להכיר:

1. מפגש 1:1 ליעוץ על בינה מלאכותית גנרטיבית
2. קורס מזורז און ליין ללימוד על בינה מלאכותית גנרטיבית.
3. קורס למתקדמים!
4. קורס לימוד כלי GAI על סטרואידים.
5. חדש!!! קורס מגמות, חיזוי עתידים עם בינה מלאכותית גנרטיבית.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.