Advertising Week NY 2017 | Summary

AW

לסיכום התוכן שחשפתי עבורכם בבלוג שלי- ישירות מכנס-Advertising Week בניו יורק 2017, החלטתי לעשות עבורכם שירות ולחבר רשומה- אגריגציה ואוצרות של כל התכנים. כלי תוכן זה אמור לשרת את אלו שפיספסו- או שרוצים לחזור ולקרוא ולשמור את התכנים,  אצרף לכם לפי הסדר את הפוסט המקורי שפורסם- כולל לינק למידע המלא וכמה משפטים אשר מאפיינים את הרשומה ויעשו לכם חשק להכנס פנימה ולקרוא יותר.

M1

Advertising Week NY 2017 | 100 Slides & Moreאני שמחה לשתף אתכם מצגת אשר סוקרת את כל הימים : הדוברים, התובנות, ועוד. כפי שציינתי זו תהיה הרשומה הפותחת ולאחריו אפרסם פלייליסט של תכנים, רווי ומגוון אשר לטעמי יספק מנה גדושה של האירוע ויעזור לקבל חלק מהדברים שאני לקחתי- Link.

M2

Advertising Week NY 2017 | The Future is Already Hereמובייל, משנה את המוח שלנו- והוא, הופך להיות להרבה יותר מהיר מאי פעם. אם בעבר לקח לנו- 30 חלקי שניה לעבד מחשבה, כיום זה לוקח- 0.03, ואם מדברים על עיבוד של תמונה לוקח לנו- 0.013 חלקי שניה לעבד אותה וגם– לפתח לה רגשות. כל אלו מגדירים שאנחנו כאנשים מסוגלים לעכל ולצרוך הרבה יותר אינפורמציה מבעבר, אדם ממוצע כיום מדפדף בפיד שלו יותר מ-91.44 מטר ביממה- מה שאומר שאנחנו עושים סקרול לכל פסל החירות ביום נתון- Link.

M1

Advertising Week NY 2017 | The Changing Media Landscapeאם בעבר בועידה כזו החברות המשמעותיות על הבמה היו הפאבלישר, ערוצי הטלוויזיה וסוכניות הפרסום ללא ספק ניתן לראות את השינוי בלנדסקייפ בכך שהשותפות הגדולות לתוכן ולבמות הינן- The Technology Behemoths. אני רוצה לפרוס בפניכם דברים מרכזיים שנאמרו בפאנלים מובילים של הועידה על מנת שנוכל להביט דרך הדברים ולדייק את נקודת ההסתכלות והאזורים המשמעותיים לעיצוב מפת הדרכים- Link.

CO1

Advertising Week NY 2017 | The Future of Commerce | זירת הסחר משתנה, אנשים מבצעים יותר ויותר את הקניות שלהם במרקטפלייס און ליין, ולמען האמת משנים גם את הרגלי הגילוי והחיפוש כשפלטפורמות כמו- eBay, אמזון עליבאבא הופכות להיות לכלי-Search כמו גם המקום בו רוכשים בפועל. המספרים מדהימים, יותר מחמישים אחוז מההוצאה באיקומרס הולכת למרקטפלייס, 31 אחוז מסך המכירה באון ליין זרמה ב-2016 לשלוש שחקניות מרכזיות- אמזון, איבי, עליבאבא וכיום עשרים וחמישה אחוז מהצרכנים באירופה משתמשים באמזון כמקום הראשון שלהם לחיפוש מוצרים. 55 אחוז מהצרכנים בארה”ב מחפשים מוצרים באמזון וביפן הודו וסין מרקטפלייס מהווים את המקום הראשון אליו הולכים לחפש- Link.

V4

Advertising Week NY 2017 | The Age of Assistanceאי אפשר לברוח מזה, בכל מקום מדברים על עוזרים דיגיטלים, בוטים- בינה מלאכותית ורמקולים חכמים.ונשאלת שאלה, כיצד מותגים יודעים להתאים את עצמם לעולם המשתנה ולקחת חלק במעבר מעולם של טאץ לעולם שכולו עובר לפקודות קוליות, או לפעולות באפליקציות המסרים המידיים. לאור העובדה שהנסיעה לניו יורק הפכה אותי לבעלים גאים של אלקסה- אני יכולה להגיד לכם בוודאות, הדבר הזה– ישנה את החיים שלנו ! בואו נדבר על זה קצת…Link.

C7

it’s All About The Right Contentיש רגעים מרגשים בהם אתם פוגשים מישהו שעושה לכם סדר בראש ומכניס שכל לשיחה, היה לי Aha! Moment כזה בכנס- Advertising Week בניו יורק בהרצאה של קית ויד, סמנכ”ל השיווק הגלובאלי של יוניליוור אשר דיבר ושיתף עם הקהל את האסטרטגיה של החברה ושטח מהו לדעתו העתיד של השיווק– וכיצד אנחנו כאנשי שיווק צריכים להתחיל לפעול ולנהוג על מנת שנוכל להשקיע נכון ולקבל תוצאות להשקעה בעידן הנוכחי- Link.

Picture1

Advertising Week NY 2017 | Innovation & New Business Modelsבכנס-Advertising Week סקרו את נושא האינובציה מכמה כיוונים מעניינים מהם שווה ללמוד. החלטתי למקד את הרשומה הנוכחית על שני סשנים, הראשון של חברת המחקר נילסן אשר פרסו את תפיסת החדשנות שלהם והשני- מבט רווי ומעניין על הדרך בה חברות צריכות להסתכל על השינויים ולהבין אותם, זאת באמצעות סוכנות הפרסום- RG/A קייס מעניין שמדבר גם על חברות אבל מזמין אותנו גם להבין כיצד הסוכנות עצמה מגדירה את עולמה מחדש ומה ניתן ללמוד מכך- Link.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.