Highlights Instagram Stories Two | AW NYC 2021

הרשומה הנוכחית היא המשך ישיר לפוסט הראשון שפרסמתי על הכנס בניו יורק, היא מורכבת מסטוריז באינסטגרם אותם פרסמתי בזמן הוועידה, ובתוכה יש מתנות מגניבות בצורה של תובנות משמעותיות. אתעכב על כל סטוריז עם משפט אחד או שניים כהרחבה, ואני משאירה אתכם לחשוב על כך ולקחת מהרעיונות תובנות ומגמות לשנת הפעילות הבאה. 

מותגים שמשתתפים בשיחה. אפשר לאמר בבטחה שמי שהיה המלך של הכנס זה- טיק טוק, טוב אולי בעצם המלך וגם המלכה. הם היו הרבה על הבמות ויש להם כמה טיפים מעניינים! למשל- העובדה שמותגים צריכים לדעת לנטר את השיחה בפלטפורמה ולקפוץ לתוכה. המשמעות היא שנדרש מכם להקשיב על מה אנשים מדברים ולהיות במעורבות בשיחה, זה מה שמבטיח שאנשים ירצו להיות אתכם בקשר ולשמוע מכם.

העתיד הוא לייב. אתם בטח מרגישים את זה כמוני, החיים הפכו לזמן אמת. אנשים קופצים על הזדמנויות ב”כאן ובעכשיו” כי מי יודע מה יקרה מחר! לכן, אתם צריכים לחשוב כיצד תשלבו את המותג שלכם בתפיסה הזו- לייב שופינג, לייב תוכן, לייב בידור.

קומיוניטי קומרס. טיק טוק מרחיקים לכת ומספרים שהפלטפורמה שלהם מקרבת את כפתור המכירה לכפתור ההשראה! זה אומר שיש מושג חדש בחיים והוא- “קומיונטי קומרס”. המשמעות היא שהקהילה שמעורבת אתכם מייצרת את הקומרס בשבלכם אם רק תדעו להיות מספיק עירניים ולקחת חלק באותה שיחה עליה דיברתי קודם.

דור הZ. אנחנו צריכים להיות עירניים לשינויים בין דוריים, ולהבין שדור הזד הינו דור מיוחד, הוא רוצה שתייצרו לו קנבס לבן, פלטפטורמה שעליה הם יוכלו ליצור בעצמם. זה דורש ממותגים לחשוב אחרת! לא ליצור דברים מושלמים אלא ייצר כלים ותשתיות כדי שהם יוכלו ליצור בפועל עליהן.

אמון? ובשביל ליצור אמון, צריך להיות קשוב לדורות החדשים, להבין מה הם אוהבים ומה לא, אחרת אתם מפספים את הדבר החשוב ביותר עבור חברות כיום וזה- טראסט!

איך לעבוד עם משפיענים? התרגלנו לחשוב על משפיען לפי כמות העוקבים, לפי ההשפעה שלו וההד שהוא יוצר. אבל זו צריכה להיות רק חלק מההסתכלות שלכם כמותג, הדבר החשוב ביותר הוא להכיר את המשפיען, לבחון את ההתאמה שלו לערכים שלכם ולבנות איתו יחד את הסיפור על מנת שיהיה מאץ אמיתי.

הקאמבק המטורף של הQR! אם יש משהו אחר שגיליתי בנסיעה שלי לניו יורק זו העובדה שהכל מנוהל באמצעות קיו ארד קוד, זה הזמן לשלב QR במהלכים שלכם גם ככלי תחבורה למידע, וגם ככלי תחבורה לטרנזקציה.

המשמעות של הגיל במאה ה21~ בעידן הזה, אנישים מודעים יותר לבריאות שלהם, לתזונה, ספורט, איזונים בין עבודה לחיים. זה אומר שבפועל אנשים נראים אחרת ממה שהיה לפני חמישים או מאה שנים. האטטדיוד הזה של האנשים מכתיב הרבה ממה שמותגים צריכים להתלות עליו ולעשות- זו הזדמנות מדהימה לייצר סיפורים ופתרונות מתאימים.

קוקיז? גוגל, מדברת על כך שהיא תיפרד מהקוקיז, וזו ההזדמנות הגדולה של המותגים להבין שהם לא יכולים להיות תלויים בגורם צד שלישי אלא להתחיל ולבנות קשרים ישירים עם הלקוחות שלהם.

לתת לאנשים לנוח מהמידע. אנחנו חיים בעולם של FOMO, אבל מותגים חכמים יהיו אלו שייצרו JOMO- יעזרו לאנשים למנן נכון את המידע ולהבין מתי הלקוחות שלכם צריכים להיות ב”אי מעורבות” במקום באינגייג’מנט כל הזמן. זה מה שיכול לבנות עבורכם מערכת הפעלה חדשה של אמון.

הפרסום כמו שאנחנו מכירים אותו- מת! סמנכ”ל השיווק הגלובאלי של מאסטרקארד טוען שהפרסום כמו שאנחנו מכירים אותו מת! למעשה, הפיזיקה של השיווק משתנה ואנחנו נדרשים לחשב מסלול מחדש ולבנות את מה שהוא קורא לו- שיווק סנסורי שמסתכל על כל חמשת החושים כמשהו שצריך לגרות ולעבוד בו.

זה אוקי להגיד לא. עברנו כמעט שנתיים של קורונה, שהפכו את כל מערכות ההפעלה ויצרו דרך חדשה להסתכל על הדברים. לכן! הגיע הזמן שתקשיבו ליקום שלכם ותבינו שלא אנשים אחרים מנהלים אתכם אלא אתם מנהלים את עצמכם. חשוב שבתוך העירנות הזו תדעו מתי נכון ומתי לא נכון לכם לעשות דברים, ובעיקר שזה בסדר להגיד את המילה-לא.

לאיזה מוד של הפעלה אנחנו צריכים לקום כל בוקר? ובאותה נשימה, הקורונה גילתה לנו את המשמעות של המשמעות- הפרפס. אם אנחנו קמים בכל בוקר ועושים בדיוק את אותו דבר, כפי הנראה שאנחנו עושים משהו לא נכון! חשוב לחשוב לעומק איך ומה אנחנו צריכים לעשות בשביל להתחדש כל הזמן, להיות מוזנים בסקרנות, ליצור ולגלות.

הפאנל מת! כמסר שעובר בחוט השני של השיחה על העולם של השיווק המתחדש, האמירה הזו על הפאנל חוזרת שוב ושוב- הציפייה של הלקוח היא שתרגשו אותו, תגלו לו ומייד על הגילוי תייצרו פתרונות אקטיבציה לרכישה. מה שאומר שכל התפיסה שלנו לגבי עולם הפרפורמנס צריכה להשתנות ולשנות גישה- אם תרצו זה אומר שכפתור המכירה צריך להיות מוטמע ישירות בתוך כפתור הרגש.


הספר החדש שלי באוויר! הספר החדש שלי יצא לאור. חודשים של שינוי, לידה מחדש של המציאות…הסיפור המצרפי של החודשים בתוך הקורונה. השיעורים הגדולים והקטנים שלקחתי בדרך ועל רמת היכולת שלי להתמודד עם השינוי. יומן בן עשרות ימים מוגש לכם ללא מסכות – חשוף. כך נראה שינוי. למי שרוצה לרכוש רצ”ב לינק-Link.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.