Work Plan 2016 | Summary

WPBP

פרויקט תוכניות אסטרטגיה ועבודה לקראת 2016 מסתיים– אבל, תוכניות העבודה עצמן רק עכשיו יוצאות לדרך! כמובן שאהיה איתכם כאן לכל אורך המסע עם תובנות חדשות, מחקרים ומגמות משמעותיות עליהן אתם צריכים לתת את הדעת.

הרשומה הנוכחית מרכזת את כל הפוסטים שפרסמתי עבורכם כחלק מפרויקט תוכניות עבודה 2016- במארז אחד. כלי מועיל שמאפשר לכם לבחור את התכנים שמעניינים אתכם- ולדעתי הם נדרשים לכם בעיצוב המסלול שאתם משרטטים לקראת השנה הקרובה.

Work Plan 2016 | Change The Way We Build Brands | אני פותחת חגיגית סדרת תכנים אשר תעסוק בתוכניות אסטרטגיות ועבודה לשנת 2016 מטרתה של הסדרה להקנות כלי חשיבה וקווי מתאר לבניית המסע המתמשך עבור הארגון, מותג והחברה אותה אתם מייצגים. התמה של התכנים השנה תסבוב סביב המילה- Change, וכיצד אנחנו- כמנהלי האתגרים העסקיים של החברה יכולים לעשות יותר דרך פרספקטיבת הסתכלות שונה, אחרת, המתכתבת עם ההשתנות המהירה של העולם שלנו- Link.

Work Plan 2016 | Change & Trends |  כחלק מסדרת הפוסטים העוסקת בתוכניות אסטרטגיות ועבודה לשנת 2016אני שמחה לשתף אתכם בסקירה אשר תעזור לכם להבין את המגמות המעצבות וקובעות את השינוי עליו אתם צריכים להתעכב. הרשומה תהיה מעט שונה שכן החלטתי לעצב אותה כמצגת עשירה אשר יכולה להפוך ליוטיליטי עשיר בארגז כלי העבודה. המצגת תכלול דוגמאות, תובנות והארות על העולם המלהיב והמשתנה שלנו- ואני מקווה שתקחו הרבה ותתעשרו- Link.

Work Plan 2016 | Changing Consumer Behavior | הרשומה הנוכחית מהווה בעיני קו ישיר של הסיפור כחוט השני הנתפר לתוך הסדרה-וזאת במיקוד על הצרכן המשתנה והכלים שאנחנו כאנשי שיווק, חדשנות, אסטרטגיה ופיתוח עסקי- צריכים להחזיק ביד על מנת שנהיה ריספונסיבים לרצונות ולהרגלים של הצרכן בעידן הנוכחי. אחלק את האתגר לארבע מילים אשר מייצגות בעיני את הדרך בה הצרכן של היום מאופיין, על כל מילה אתעכב ואדאג להעמיק על מנת שתוכלו לקחת את התפיסה ולאמבד אותה אל תוך האתגרים שלכם- Link.

Work Plan 2016 | Change of Success Factors |  הפוסט הנוכחי יעסוק בנושא מהותי : מפתחות עיקריים להצלחה. ברוח הסדרה אדאג לכוון את שימת הלב שלכם לעניין מנקודת מבט שונה, מדגש של-Change על מנת שהפוסט יהפוך לכלי אפקטיבי ומשמעותי בסלילת הדרך העסקית ודלק אמיתי לאתגרים שלכם-  Link.

Work Plan 2016 | Change of Media & Property | הפוסט הנוכחי יתמקד בשאלה : מהם הנכסים של מותג ? כיצד המדיה משתנה ואיפה צריכים להיות המקומות בהם אתם משקיעים ובונים לטובת עתידו של ה-Brand. לאורך שנים חשבנו על מותג ככזה שמחזיק נכסים- סיפור המותג, הלקוחות הנאמנים, הנדל”ן שיש ברשותינו ובמקרים שונים גם הפרזנטורים אשר מגישים את המסרים של המותג שלנו- על מסך הטלוויזיה באופן קבוע-Link.

הסדרה הזו עוסקת בשינוי שהעולם עובר– ולטעמי עולם הנכסים, המדיה והרכוש האסטרטגי של המותג אשר בונה לו את היכולת לשרידות לאורך זמן ולאבולוציה עסקית וערכית- גם הם משתנים. ברור שלא הכל מתייתר, אבל כל פקטור במשוואה של השינוי עבור טוויסט ונדרשת נקודת מבט אחרת אשר מאפשרת לכם להסתכל על הנכס ועל המדיה של המותג מחדש – Link.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.