ייעוץ 1:1 בפגישת On-Line.
ייעוץ מקצועי שעוזר ללמוד את הרעיון בGAI
להבין מה עושים עם הכלים ואיך לעבוד בחוכמה וגם לענות על שאלות ספציפיות שיש לכם בהקשר של העסק שלכם. עלות שעת ייעוץ און ליין- 550 ש"ח כולל מע"מ.
*המחיר הוא לאדם- אין אפשרות להזזות ואין החזר על ביטולים.


קורס של שעתיים און ליין- מיני קורס בין השראה להמון המון פרקטיקה שלאחריו תוכלו לצאת עם קיצורי
דרך, רעיונות והבנה לאיך משתמשים בכלי הGAI. ישנן שתי מתכונות- קורס למתחילים, וקורס למתקדמים. מחיר הקורס 325 ש"ח *המחיר הוא לאדם, אין אפשרות להזזות ואין החזר על ביטולים! לרכישת הקורס הבסיסי, או קורס המתקדמים בכפתור הבא:


קורס של לימוד GAI על סטרואידים, שעתיים מרתון ללימוד כלים שרלוונטים לעולמות: דטה ואנליזה, שיווק תוכן, קריאטיב וחדשנות, ניהול, יזמות, אסטרטגיה ומחקר. מחיר הקורס 325 ש"ח כולל מע"מ. *המחיר הוא לאדם- אין אפשרות להזזות, ואין החזר על ביטולים.

בואו ללמוד GAI בפורמאטים שונים עם זהר אוריין: מומחית לתהליכי חדשנות ויצירתיות באמצעות טכנולוגיות מתקדמות.

מה כלול בשעת הייעוץ?

אחרי עשרות פגישות שערכתי מול ארגונים, אנשים פרטיים, חברות ואנשי מקצוע שונים- הבנתי לעומק את הצרכים של האנשים בהבנת עולם הGAI. העמקתי את הידע שלי במקומות הנדרשים, עדכנתי ורעננתי את שעת היעוץ שתכלול הדגמות, קיצורי דרף ומיקודים בדברים שניתן לעשות באמצעות הפלטפורמות והכלים.

כלים ופרקטיקות ותהליכי חדשנות

כיצד בונים תהליכי חדשנות, עם הפלטפורמות הללו? איך אפשר לשלב את כלי הבינה המלאכותית הגנרטיבית בתוך תהליכי חדשנות.איך להשתמש באופן חכם ומעמיק בGPT, מידג'רני ועוד.

כניסה לברודקאסט שלי בוואצאפ.

כל מי שנרשם לשעת היעוץ או לקורס המזורז, מקבל גישה לברודקאסט היומי שלי בוואצאפ, בו אני מפרסמת באופן קבוע תכנים על- חדשנות,, שיווק, אסטרטגיה ועולם הGAI.

מה כולל קורס האון ליין?

התמקדות בפלטפורמות מרכזיות, קיצורי דרך, טריקים, טיפים לשימוש בפלטפורמות והבנת הכלים זאת על מנת שתוכלו להשתמש בכלים לטובת התייעלות, פרודוקטיביות ותהליכי חדשנות בחברה שלכם.

Zohar spotlight

קצת עלי: אני מגדירה את עצמי כחוקרת עצמאית בנושא של שינוי, טרנספורמציה וחדשנות. בעשרים השנים האחרונות אני לומדת ומעמיקה בשאלה איך ניתן להבין את השינוי שהעולם עובר אמצעות ההשפעה של הדיגיטל ושל הטכנולוגיות המתפתחות על אנשים, ארגונים והדרך להטמיע חדשנות באמצעות הקדמה הטכנולוגית. בשנה וחצי האחרונות העמקתי ולמדתי את כלי הבינה המלאכותית הגנרטיבית, מתוך העבודה האינטסיבית שלי עם הכלים המצאתי שיטה שלמעשה מכניסה את כלי הGAI לתוך תהליכי חדשנות לטובת יצירת האצה בתהליכים ופרודוקטיביות.

השירותים שלי הם מגוונים: מסדנאות מקצועיות לארגונים גדולים ובינוניים בנושאי חדשנות, הרצאות יעודיות על חדשנות, טכנולוגיה ודיגיטל, ליווי של עסקים גדולים ובינוניים לאורך זמן בתהליכי שינוי, ייצירת מפות חום של שחקנים בעולם של טכנולוגיה סטארטאפים וחברות גדולות ויצירת Demo Day לטובת חשיפה של הפתרונות ואימוץ מהיר של חדשנות.