קורס חדשנות מזורז מדריך לחדשנות וטרנספורמציה

יעוץ 1:1 בפגישת און ליין, תהליכי חדשנות באמצעות כלי הבינה המלאכותית הגנרטיבית.עלות שעת יעוץ און ליין – 550 ש"ח כולל מע"מ


לרכישת שעת יעוץ 1:1- און ליין

יעוץ One On One על חדשנות ותהליכים באמצעות כלי הבינה המלאכותית הגנרטיבית

בהנחיית: זהר אוריין, מומחית לחדשנות וטרנספורמציה באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות.

Some of the topics covered

כיצד מנתחים את העתיד

ניתוח של השוק, ניתוח של העתיד הקרוב והרחוק, ניתוח ומיפוי של האקו סיסטם ושיתופי פעולה בצורה מתודלוגית- זיהוי טרנדים עכשווים ועתידיים יחד עם תוכנות הבינה המלאכותית הגנרטיבית.

כלים ופרקטיקות

כיצד בונים תהליכי חדשנות, אילו תרגילים מומלצים, וכיצד אנחנו יכולים להבנות שיטות ותהליכים? איך אפשר לשלב את כלי הבינה המלאכותית הגנרטיבית בתוך הכלים. שימוש חכם ומעמיק בGPT, מידג'רני ועוד.

הסיבות לעבוד בחדשנות

Why, למה בכלל אנחנו עובדים בחדשנות? איך זה קשור באופן ישיר לעסק? כיצד עבודה בחדשנות יכולה להשפיע על היציבות של החברה בטווחים קצרים ורחוקים. למה זה הופך לסופר משמעותי להשתמש בכלי הבינה המלאכותית כחלק מתהליכי החדשנות ביצירת רעיונות פורצי דרך והכנסת פרודוקטיביות לפרוסס.

פיצ'רים חשובים

התמקדות בכלים, רעיונות, משמעויות שחשוב לקחת בחשבון בעולם של חדשנות. התמקדות בשיטות חכמות, ובשינוי הסטטוס קוו לגבי הדרך להגיע לרעיונות פורצי דרך וליצר בולטות ובידול בתעשייה שבה אתם פועלים.

Zohar spotlight

קצת עלי: אני זהר אוריין, מגדירה את עצמי כאדריכלית של שינוי, חוקרת עצמאית וסטוריטלרית של נושא הטרנספורמציה. בעשרים השנים האחרונות אני חותרת להבין את השינוי שהעולם עובר באמצעות ההשפעה של הדיגיטל ושל הטכנולוגיות המתפתחות.

נקודת המבט שלי מתחילה מאנשים וההתנהגויות שלהם. ומשם אני מתבוננת על עסקים, ובמיוחד על הדרך שבה הם מגיבים לטרנספורמציה ולטכנולוגיה המתקדמת; על ההשפעות שלה כמו גם על התמורות הגדולות שהיא מייצרת במציאות חיינו בעידן המודרני.

מציג את כל 12 התוצאות