"המתכון לשינוי"

85 ₪ לגרסה דיגיטלית

135 ₪ לא כולל משלוח לגרסה מודפסת

חדש!!! "המתכון לשינוי" בגרסה דיגיטלית.


מדריך אסטרטגי לעסקים, מול אתגר הטרנספורמציה

המתכון לשינוי.

כיצד ארגונים עוברים טרנספורמציה, ואיך חברות מסחריות יכולות להשתנות ולהתאים את עצמן לעידן הנוכחי? מהי הנוסחה, מהם "התבלינים" שעוזרים לחברות ולאנשים להיות רלוונטיים כמו גם להצמיח את העסק הלכה למעשה?

מאת: זהר אוריין

Some of the topics covered

סקרנות

התנאים של העולם משתנים, ויש כל הזמן סוגיות חדשות, אירועים שונים ומגוונים שמוסטרמים אל תוך חיינו והופכים לשאלות, ובעקבותיהן לתשובות חדשות.

לשים את האגו בצד

בכדי שנוכל ליצור שינוי ממשי, צריך "לגדל" מנהיגים. ועל מנת שאכן יהפכו למנהיגים עליהם לנהל נכון את אנרגיית ה"אגו" שלהם, ובמידה מסוימת להפסיק להיות "התרנגול" ולדעת איך לעבוד יחד תוך שיתוף פעולה.

ארגז חול

״ארגזי החול העסקיים״ שבכוחם להפוך בעתיד לעניין המרכזי של החברה".

המזון לחדשנות

תפיסת עולם המחדדת את הרעיון שחדשנות צריכה להיות "מוזנת בחכמה".

Free preview

בקובץ המצורף תוכלו להחשף למספר עמודים מהספר, חשיפה שתספק את הגירוי והסקרנות שלכם.

  • על מה הספר?
  • למי הוא מיועד?
  • ממה מורכבים הפרקים?

Author spotlight

קצת עלי: אני זהר אוריין, מגדירה את עצמי כאדריכלית של שינוי, חוקרת עצמאית וסטוריטלרית של נושא הטרנספורמציה. בעשרים השנים האחרונות אני חותרת להבין את השינוי שהעולם עובר באמצעות ההשפעה של הדיגיטל ושל הטכנולוגיות המתפתחות.

נקודת המבט שלי מתחילה מאנשים וההתנהגויות שלהם. ומשם אני מתבוננת על עסקים, ובמיוחד על הדרך שבה הם מגיבים לטרנספורמציה ולטכנולוגיה המתקדמת; על ההשפעות שלה כמו גם על התמורות הגדולות שהיא מייצרת במציאות חיינו בעידן המודרני.

זהר אוריין

Book Lecture

הפכתי את הספר להרצאה, למי שרוצה ללמוד ולהעמיק תוך כדי דוגמאות ונתונים משמעותיים, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ולקבוע סשן מעורר השראה בארגון שלכם, זאת על מנת שתוכלו לקדם בצורה חכמה את תהליך הטרנספורמציה.

zohar.urian@gmail.com

מצורף לטקסט קדימון של עמודים מתוך מצגת ההרצאה, והתכנים שנסקרים לשירותכם.

Readers say

Share on facebook
Share on whatsapp