iPad Cool Apps

פוסט חדש על ה iPad העוסק בסקירה של אפליקציות מגניבות שממש אסור להחמיץ. הפעם אגיש לכם את התוכן באופן קצת שונה. חיפשתי אחר הסרטים המקוריים של החברות אשר הפיקו את האפליקציות ולחילופין אחר סרטים טובים אשר הופקו כסרטי הדרכה לאפליקציה. אתאר בשניים שלושה משפטים מה מיוחד ביישום ומקווה מאוד שהסרטים יעלו לכם חיוך, יעודדו אתכם לחפש, וכן יעבירו לכם ערך מוסף הן מבחינת ההנאה והן מבחינת התוכן.

Muji | רשת קמעונאית של ריהוט וסביבת משרד | סדרת אפליקציות מהממת של החברה – אשר מספקת חוויה של לייף סטייל וסביבת נוחות. מה שמקסים בערכת התוכן הזו הוא שכל כולה עובדת למען הלקוח ומנגישה לנו, ללקוחות, כלי מעשי. אין שימוש בחומרי פרסום – אלא העברה גלויה של כלים שימושיים המחברים אותנו לסביבת המותג וגורמים לנו להתעניין בו באופן קבוע מיום ליום.

 

Flipboard for iPad – אין ספק שזו האפליקציה המנצחת של השנה. ובנקודה זו לבטח איני מחדשת דבר לרובכם. החידוש שלי מתבטא באמירה המשכית עליה כדאי לתת את הדעת. קחו בחשבון שבכל שבוע נכנסים לכאן חידושים ושימושים שונים שלא היו בנמצא לפני כן. ניתן לממשק את העמוד שלכם בFacebook לסביבת העיתון בגישת הTailor Made באותם עמודי חברה שאחריהם אתם עוקבים,דרך יוזרים או רשימות מTwitter. בכך למעשה אתם יוצרים לעצמכם סביבת עבודה מגזינית תפורה על פי מידה במאת האחוזים.

Ted – כתבתי בעבר על המיזם הזה : Ted רצ”ב לינק. חשוב לדעת שכל סביבת עבודה של Ted באשר היא מייצרת חווית גלישה וצריכת תוכן מהנָה ויוצאת דופן. אבל באפליקציה מוצלחת זו היא הרחיבה את הממשק קצת מעֵבֶר לכך. העובדה שהסרטונים פרוסים לפנינו בפרונט של המסך מאפשרת לנו בחירה של התכנים הכי טובים מבין אלה המוצעים לנו כרגע והאפשרות לצפות בהם על המסך האישי שלנו – מייצרת חוויה חדשה.

New Yorker – עוד אפליקציית צריכת תוכן ייחודית. חשוב לציין כי היא אינה חינמית – אך למי שאוהב לקרוא ולהתרענן בסגנונות ההגשה שווה לרכוש את השירות הזה. גם אם תחליטו שאין לכם צורך בסוג התוכן המוצע מומלץ בחום לראות לפחות את הסרטון אשר הופק לצורך שיווק האפליקציה.

Box.Net – אפליקציה סופר שימושית אשר מתנהגת כמו “ענן” של שמירת תכנים ברשת ומאפשרת לכם להעלות תכנים שונים וכן קבצים שונים לתא אחסון משלכם. אישית חיברתי את האפליקציה מהעמוד שלי בLinkedIn שאליו אני יכולה להעלות למחיצה מוסתרת משלי קבצי Pdf – אקסל – PPT – Word ועוד … מאוד שימושי ומאוד מומלץ וכמו כן חינמי.

Volkswagen – Das – חשוב לי להראות לכם ברשומה זו גם את כִּיווּן ההתפתחות של עולם הדיגיטל בכל הקשור לסביבות מותג וליצירת עולמות תוכן. השיטה אומצה בידי חברות אשר מוּדָעוֹת להזדמנות שמספק להן עולם זה לפַתֵח סוג דיאלוג חדש ונגישות אחרת ללקוח. זוהי אפליקציה מצוינת המחדדת את הגישה החדשה שמושתתת על יצירת סיפור, במגמה של תפירת עולם תוכן ממוקד ועל ידי כך מגנוט קהילה. במקרה שלפנינו מדובר באפליקציה אשר מייצרת חווית מגאזין סביב עולם הרכב ומאפשרת לנו לגעת באופן שונה בסיפור של פולקסווגן.

Camper – יצאו עם אפליקציה מהממת שסובבת על נושא מזג האוויר באיכות עיצוב גבוהה שכמוה רק חברה כמו קמפר יודעת לעשות ולהפגין קריאטיביות מרשימה. שוב אנחנו פוגשים חברה מסחרית אשר הבינה את ערכו של הFlow ואת שיטת החשיבה החדשה – שילוב של תוכן בעל ערך עם מתן חיזוק לערכים המובילים של המותג אשר יחד יוצרים קשר ובונדינג עם הלקוח  – לינק. Source PR Camper

לסיכום. הiPad שלי מספר לי סיפור חדש מִדֵי יום, ומופיע עם אפליקציה חדשה, תוכן ייחודי וגילויים מרעננים. זו הזדמנות גדולה לחוות את התחום הזה באופן שבו הוא מתפתח, מייצר סיפור ומעביר ערכים חדשים ללקוחות. הוא מזמין לראות, לשמוע , להתנסות ו”לפתוח את הראש” – והרי כבר נוכחנו שלקדמה אין שמיים ואין גבול !

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

6 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.