View of The Week

 

 

אני מתחילה מסורת חדשה בבלוג שלי –  אחת לעשרה ימים לערך אכתוב רשומה על עניינים מדליקים שמצאתי ברשת. בכל פעם אתאר גילויים מתחומים ומסוגים שונים : אתרים מעניינים, חדשות ופיצ’רים, אפליקציות מרשימות ועוד. זהו הפוסט הראשון בסדרה והוא מסמל עבורי את אבולוציית התוכן בבלוג זה. מחד להעביר תכנים מחקרים, ניתוחים של תפישות אסטרטגיות ומצד שני להראות את הדינאמיקה של הרשת ואת הדברים האין סופיים המגיעים אלינו יום יום, שעה שעה, ומכניסים לעולמנו שלל גוונים מעניינים. המתכונת היא כזו : אכניס בכל פעם מספר לינקים למציאות החשובות. בצד כל תגלית ארשום שניים שלושה משפטים ואשאיר לכם להתרשם בעצמכם. מקווה שתיהנו וגם תיקחו הביתה חידוש אחד או שניים.

דברים מדליקים שגיליתי השבוע …

אפשרות להכניס את Foursquare לעמוד האוהדים שלכם בFacebook – לינק  | אם אתם בעלי עסק והנכם מעוניינים להציג מפה אזורית המתארת את מיקום העסק שלכם בעמוד האוהדים שלכם בFacebook תקבלו כאן תשובה מעניינת וחדשנית. יצירת עמוד Foursquare כTab המראה איפה אתם ממוקמים.

אפשרות לשחק עם תמונת הפרופיל שלכם בFacebook – לינק | לאור העובדה שFacebook שינו את מבנה הפרופיל האישי – קמו והופיעו אפליקציות ייחודיות שעוזרות לכם לארגן ולעצב את הפרופיל באופן “מקצועי”. כמובן שתוכלו לערוך את מבנה הפרופיל לבד אבל לפני שאתם מבזבזים על כך שעות נוספות בגזירת תמונות וחיתוך בפוטושופ זכיתם באפליקציה שיודעת לעשות זאת עבורכם.

אוסף של עמודים מוצלחים בFacebook המתעדכן על בסיס קבוע – לינק  | מרכז של עמודים ייחודיים בFacebook המתעדכן בקביעות . מה שמקסים פה במיוחד הוא העובדה שמציפים לכאן גם עמודים קטנטנים שאותם אולי לא תכירו בשום דרך אחרת.

עמוד בFaecbook המספק מידע על המתחם – נתונים מחקריים ועוד   לינק  | גילוי מעניין בהחלט ! – עמוד שמאפשר לנו גישה למידע מחקרי, לגרפים וכן הלאה, הכל על בית היוצר של Facebook.

כתבה סופר מעניינת בeMarketer – לינק  המתארת את הדרך בה מותגים וחברות צריכים לפעול על מנת שתוכלנה לשמור על בסיס האוהדים בFacebook. הכתבה מתַכללת הנחייה מעשית לגבי השאלה מה האוהדים מצפים לראות אך לא פחות חשוב מה הם לא מצפים לראות.

מצגת חשובה על תפקידו של מוביל המדיה החברתית והדיגיטל בארגון – לינק | מצגת מאוד מאוד חשובה המסבירה את מהות התפקיד החדש של מנהל הדיגיטל בארגון. המצגת פורטת את איפיוני התפקיד מתוך תפישת עולם של יזמות ופרואקטיביות ועונה לשאלה מה למעשה בונה את המחלקה הזו כמחלקה חזקה בארגונים וחברות.

לא חדש אבל הכרחי להזכיר – הבלוג המצויין של שירלי קנטור שני לינק | ממש כמקובל בחתונה הסיסמא עליה נשענים היא – צריך שהמעמד יכלול משהו חדש, משהו ישן , פריט כחול ופריט שאוּל – גם לכאן אני מכניסה משהו חדש אולי עבורכם אבל כלל לא חדש עבורי. כַּוָונָתִי לבלוג המצויין של שירלי קנטור שני הסוקר את עולם האחריות החברתית ושיווק חברתי. ממליצה לכם בחוֹם : הבלוג מלא בדוגמאות, טיפים ותִכלוּל עולם התוכן בצורה נגישה וברורה.

ולקינוח – אפליקציה חינמית של איקאה שמשקפת את הנוכחות המרשימה והמשמעותית שצברה החברה בתקופה האחרונה בעולם הדיגיטל  אין ספק שדרך הדוגמא הזו ניתן להבין שהסיפור של המוצר חייב להיות סיפור מעניין, שונה וקליט, חותר להפקת ליד וכמובן ממומשק לסושייל . לחיים.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

2 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.