Le Web 2013 Paris | Summary

2233445566

פוסט זה מהווה עבורכם פליליסט מסכם לכל התכנים שהעליתי בבלוג שלי על כנס Le Web Paris 2013. אני מצרפת לכם לרשומה הנוכחית את סדרת הפוסטים, ולפני כל פוסט אפתח בקדימון קטן- עם לינק לתוכן המקורי. אמצעי עזר סיכומי שריכזתי עבורכם, על מנת שתוכלו “לבלוע” את הכל במנה אחת.

The Next 10 Years | מצגת פותחת שמסכמת את הכנס בחמישים שקפים פלוס | הוצאתי עבורכם בפינצטה מבחר אמירות חשובות, תובנות והברקות. הזנקתי לנגד עיניכם דמויות מפתח, מבין האנשים הבולטים בתחום שאותם כדאי שתכירו וכן דוגמאות לדברים המשמעותיים שמתפתחים באקו סיסטם הבועט הזה של הדיגיטל עם הטכנולוגיות המשוכללות שהוא מביא חדשות לבקרים. בכוונה התמקדתי בעשרה נושאים ומגמות חשובות שהן בעיני הקריטיות ביותר ובעיני הן מהוות את הזָרָז האמיתי לשינוי הקָרֵב. מקווה שתקחו מהמצגת רעיונות מועילים לארגז כלי העבודה שלכם. במהלך השבועות הקרובים אפרסם פוסטים נוספים תוך הרחבה בתחומים ספציפיים שנראים לי שווים חקירה לעומק. לקריאת הפוסט המלא- Link.

Growth | יש הרצאות שאפשר לראות בפועל איך הן יכולות לזעזע את האדמה עליה אנחנו דורכים !  זאת בשל העובדה שהן כל כך מדויקות ומסוגלות להעביר מסר מורכב בצורה פשוטה וברורה. אחת ההרצאות הללו תעצב את הרשומה הנוכחית בפוסט שלי כחלק מהפלייליסט של הפוסטים שאני מעלה עבורכם מLe Web Paris 2013 . קראתי לפוסט הזה צמיחה, כי ההרצאה של המרצה המדהים הזה עוסקת בדיוק בכך. מדובר ב-James Currier איש רב פעלים שאותו תכירו דרך פריסת התוכן הזו. כמו תמיד אני מצרפת לכאן את ההרצאה המקורית בסוף הרשומה ואני מעודדת אתכם להסתכל עליה במלואה, שכן הפוסט הזה ישלב אמירות חזקות עם התוספת של תובנות משלי לגבי האמירות הללו ואינו מהווה תמלול של ההרצאה. לקריאת הפוסט המלא- Link.

Quantified-self | הכי כייף לכתוב פוסטים שכוללים בתוכם תיאור של התנסות אישית. כמו שוודאי ידוע לכם, כל עולם המחשבים הלבישים והטכנולוגיה הלבישה מעסיקים אותי באופן אינטנסיבי. הפעם, אני רוצה לדבר על הנושא דרך שתי פרספקטיבות : האחת, תיאור ההתנסות האישית שלי והרשמים מהשימוש ב Nike+ Fuelband אותו רכשתי לא מזמן. והשנייה מבט על החידושים ועל השיכלולים החכמים שהוצגו בכנס Le Web Paris 2013. אנסה “להרעיל” גם אתכם בהתלהבות מהרעיון ולקחת אתכם יד ביד בתוך המסע המדיד הזה של- Quantified-self. לקריאת הפוסט המלא- Link.

Fuck | זה קצת מוזר לקרוא לתוכן שלי- “Fuck”, אבל תיכף תבינו למה. כמו שהבטחתי לכם אני ממשיכה את סדרת הפוסטים שלי על כנס Le Web Paris 2013. הפעם, אני רוצה לדבר אתכם על פאנל משמעותי וחשוב שהיווה בעיני את אחד מעוגני התוכן המהותיים ביותר בוועידה זו. הפאנל, שיחה עם Gary Vaynerchuk– מומחה למדיה חברתית שדיבר על הקשר בין סושייל מדיה ובין ארגונים, וכמו כן על החשיבות של הקונטקסטואליות ושל תפקידו הדומיננטי של מספר הסיפורים. גארי הוא איש מעניין מאוד, וזאת אם רק נצליח להתעלם מכמות הפעמים שהוא אומר Fuck במשפט נתון אחד. אין ספק שאילו קיבלנו דולר או יורו על כל פאק שנאמר בסשן הזה, היינו יוצאים עם ארגז של מטבעות שהיה מממן אותנו לשנה שלמה.  לקריאת הפוסט המלא- Link.

Entrepreneurship | להיות יזם זה לא טריוויאלי. דרושות כמה תכונות אופי בסיסיות שמגדירות אותנו כיזמים מוצלחים. אני לא מתייחסת דווקא ליזמות בתחום הסטרטאפים או הטכנולוגיה, אלא לכל אחד מאיתנו שנמצא במקום של- לייצר מציאות חדשה, להמציא דברים חדשים זאת בין אם אתם שכירים או עצמאיים. הפעם, אני רוצה לחשוף אתכם לתוכן מעניין ביותר שאליו התוודעתי בכנס Le Web Paris 2013 המדבר בדיוק על נושא זה- על יזמים ומהן התכונות שמגדירות את האישיות המיוחדת הזו. אני מצרפת לכם בתחתית הרשומה את ההרצאה המקורית באורך מלא, ובפוסט עצמו אנסה להזניק לכם את משמעות המידע שהועלה בה- כפי שאני חוויתי את רשמי “מופע התוכן” הזה. אנסה ללחוץ לכם על הכפתורים הנכונים על מנת שתבדקו באם הנושא מדבר לליבכם ומייצר עבורכם ערך ממשי. Tony Tjan הוא יזם שעוסק בתחום הסטרטאפים כבר המון שנים, והוא עצמו ייסד מספר רב של סטרטאפים, כיאה ליזם סידרתי- חלק מהחזון שלו ומשיטותיו מתבטא בלהט המתמשך לחקור, למצוא ולגלות ממה קורץ ומהו הDNA של היזם הטיפוסי. לקריאת הפוסט המלא- Link.

Social & Business | אפשר לומר שBrian Solis הוא המאהב הדיגיטלי שלי, ולא שהוא מודע לכך- מדובר באהבה חד כיוונית לחלוטין אבל אני יכולה להבטיח לכם שגם ככה היא חזקה מאוד. אני עוקבת אחרי בריאן סוליס המון שנים, ובכל פעם שיוצא לי לראות אותו בלייב על הבמה זה משמח אותי מאוד כי זה מבטיח שאלמד דברים שאפילו לא התכוונתי לחפש או לשאול. הפעם, אני רוצה ללכת אתכם צעד צעד לאורך ההרצאה המאלפת שהוא נשא בכנס Le Web Paris 2013. אשר נסבה על כמה נושאים אקטואליים : על עולם שמשתנה, ואיך הסושייל משתלב בשינוי, על החברה וההתנהגות של הגולשים ועוד. בסוף הרשומה אני מוסיפה לכם את הוידיאו של הסשן המלא הזה- ומבחינתי אבליט לכם בתוך הפוסט כמה דברים משמעותיים שאמצתי אישית, על מנת שיוכלו לשרת גם אתכם. לקריאת הפוסט המלא- Link.

Effective Trends | אני עוקבת אחרי Fred Wilson כבר שנים רבות בTwitter, אני חושבת שהוא בין היוזרים הראשונים שבכלל התחלתי לעקוב אחריהם אי שם בשנת 2007. אין ספק שהוא דמות מעניינת ומובילה בתחום הזה של עולם הדיגיטל וההתפתחות שלו- ויש לו חלק נכבד בחדירה של הטכנולוגיות אל חיינו- בעיקר בכל הקשור לעולם הסושייל. הוא משקיע בחברות כדוגמת Kickstarter וכן בTwitter והוא שופע תובנות משמעותיות שניתן לכלול ב”שק כלי העבודה שלנו”.לקריאת הפוסט המלא- Link.

Customer | בפוסט זה אני רוצה לשתף אתכם בתוכן מעולה שאני מיבאת לכם הישר מכנס-  Le Web Paris 2013 מדובר בהרצאה של : George Colony מחברת המחקר פורסטר בנושא : The Age Of The Customer.  הוא מדבר באומץ אל החברות העסקיות, על השינוי ועל עידן חדש- “עידן הלקוח”. ג’ורג הוא המנכ”ל של חברת המחקר פורסטר- איש מעניין מאוד שיודע לקרב אותנו למקום חדש וזאת בדרך המיוחדת שבה הוא מגיש את רעיונותיו. הוא מדבר על מסע שכולנו חלק ממנו ונמשיך לקחת בו חלק גם בשנים הקרובות בין אם נרצה בכך או לא.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.