Ten Great Innovation & Digital Conferences

88776253653

החלטתי לבנות עבורכם Content Utility – כלי שממוקד בעשרה כנסים בינלאומיים אליהם כדאי לכם להגיע על מנת שתוכלו להרחיב את ההבנה שלכם בעולם המתפתח. הכלי עוזר לכם להבין את מהותו של כל כנס, וגם אם לא תוכלו לנסוע הלכה למעשה, לפחות לחלק מהכנסים המומלצים ישנם ערוצי וידיאו בהם מציגים את התכנים בפורמאט מלא, כך תוכלו לצפות בתכנים בשלט רחוק.

אעבור אתכם על הועידות השונות ואכתוב לכם מספר מילים על כל אחת– כמו כן, אוסיף לכם את הלינק לאתר של הכנס על מנת שתוכלו לצלול אל התוכן בעצמכם- ובמקרים שישנה גישה לתוכן המלא שמשודר בוידיאו תוכלו ממש לצפות בתכנים וללמוד.

ten1

Le Web Paris | אני מתחילה מאחד הכנסים הטובים ביותר, אליו אני נוסעת כבר כמה שנים ברציפות- ועליו אני מפרסמת לכם פוסטים רבים. מדובר בועידת לה ווב בפריז, כנס אשר סוקר את המגמות ומנגיש תובנות משמעותיות לקהל הצופים. האירוע כולו נסב סביב השאלות העסקיות המשמעותיות- ועוזר לכולנו להבין טוב יותר את ההזדמנות שנוצרת באמצעות ההתפתחות של העידן הדיגיטלי והטכנולוגיות השונות. ניתן להחשף לכל התכנים של הכנס בערוץ היוטיוב של Le Web ולמעשה לראות את כל המידע : פאנלים, דוברים- הרצאות ועוד בלינק הבא-Link. כמו כו, אם תרצו תוכלו להחשף לתכנים אותם אני כותבת על הכנס לאורך השנים באופן מסורתי בקטגוריה זו : Le Web.

ten2

DLD Munchen | בכל שנה מתקיים ברחבי העולם כנס הקרוי- DLD המשמעות שעומדת מאחורי השם הינה : Digital Life Design- יוסי ורדי נמנה עם חלק מיזמי הכנס והוא אף מייבא אותה לישראל כבר ארבע שנים ברציפות- בחודש ספטמבר. הועידה הזו מתקיימת כפי שאמרתי במספר מקומות בעולם- אבל אירוע הדגל שלה לוקח חלק פעם בשנה במינכן בחודש ינואר. זה כנס מתוקשר אליו מגיעים דוברים חשובים ביותר, תמהיל של עולם העסקים ויזמים צעירים. גם במקרה זה ניתן להכנס אל אתר הכנס ולהחשף בדיעבד לכל התכנים : Linkעל כך אני ממליצה ממש בחום, שכן התכנים שנמצאים כרגע באתר הם ממש טריים משבוע שעבר !

ten4

Ces | מדובר בתערוכת הטכנולוגיה הגדולה ביותר בעולם, המתקיימת פעם בשנה בלאס ואגס בחודש ינואר- תערוכה אליה מגיעים מעל ל150 אלף מבקרים ולצידה מתקיים כנס מתוקשר מלא בדוברים חשובים, אשר מהווים למעשה את התמהיל המלא של כל השחקנים המרכזיים והמעניינים בשוק. אני אישית הבטחתי לעצמי שבשנה הבאה אני אסע לאירוע המשמעותי הזה שכן הוא מלא בחשיפות להשקות חדשות, יזמויות מדהימות ודוברים מהשורה הראשונה. לשמחתי ולשמחתכם גם במקרה הזה יזמי הועידה מעלים את כל התכנים אל אתר הכנס- וניתן להחשף לפאנלים המשובחים ולדוברים החשובים בלינק הבא- Link.

ten5

The World Economic Forum – Davos | פורום הכלכלה הבינלאומי הינו אחד האירועים המתוקשרים ביותר בעולם, זו לא וועידה שאתם או אני ניסע אליה שכן מדובר בכנס לעשירים בלבד- מגיעים אליו כ2500 איש בכל שנה- ורק בשביל שאסבר לכם את האוזן לגבי היוקרתיות שלו- אותם 2500 איש מגיעים ב1700 מטוסים. למרות היוקרה שלו זהו פורום משמעותי ביותר ומתקיים סביבו כנס חשוב בו מדברים על הדברים שמניעים את העולם ברמה הכלכלית עסקית. כמובן שגם ציר הטכנולוגיות והדיגיטל עם דגש על חדשנות עסקית לוקח חלק משמעותי בוועידה זו. אז נכון שאין לי מטוס פרטי או את הסכומים להגיע לאירוע המשמעותי הזה- אבל לשמחתי גם יזמי הועידה הזו מעלים את כל התכנים לאתר ומאפשרים לפשוטי העם להחשף ולהנות מהדברים החשובים מאוד שנאמרים במעמד הועידה, למי שרוצה לראות תוכלו להכנס בלינק הבא : Link.

ten6

GSMA | וועידת וכנס המובייל הגדול בעולם- שמתקיים בכל שנה בסוף פברואר, תחילת מרץ. בשנים האחרונות הכנס והתערוכה העוצמה הזו מתקיימים בברצלונה, ויש לי את הזכות הגדולה לנסוע לשם בכל שנה כבר כמה שנים ברציפות. אין ספק שזה אחד האירועים המשמעותיים ביותר, ועל במת הכנס מופיעות הדמויות שמעצבות את העולם הזה ! שחקניות מכל מקום עליו אתם יכולים לחשוב ובגדלים שונים. חלק גדול מההתפתחות של הוועידה נובע מכך שהעולם שלנו הופך ליותר ויותר קונקטיבי ולמרות שהמיקוד נסב על מובייל, ניתן לראות את האבולוציה בכך שהתכנים סובבים סביב- Mobile Payments, Connected Devises, וConnected World. לצערי את הועידה הזו מפיקי הכנס לא מעלים לאתר ולא מאפשרים גישה לתכנים, אבל לשמחתכם אני מקדישה בכל שנה זמן לטובת הבאת התובנות המשמעותיות ומפרסמת את אותן תובנות ונכסים משמעותיים שלקחתי- בבלוג שלי באדיקות, למי שרוצה להחשף לתכנים שכתבתי לאורך השנים רצ”ב לינק-Link. מבטיחה לכסות את הכנס גם בשנה הנוכחית.

ten7

Cannes Lions | עוד כנס מוערך מאוד בעיני, וגם אליו אני נוסעת כבר כמה שנים בקציפות : פסטיבל הקריאטיב בקאן. בועידה זו ניתן להחשף לכל המותגים המובילים בעולם, לשמוע את ההתמודדות שלהם ואת הדרך שהם סוללים- ניתן לראות שחקניות מרכזיות בתעשייה מגופי קריאטיב, פלטפורמות וחברות טכנולוגיה גדולות- כולם סובבים סביב השאלה כיצד מפתחים באופן קריאטיבי וחכם חוקי נגיעה חדשים בלקוחות, וכיצד מאמצים את ההשתנות שהעולם עובר לטובת יצירת עיבוי העסקים הקיימים וכמובן מינוף של עסקים חדשים. אני מכסה באופן מסורתי גם את הכנס הזה וממליצה לכם בחום לעקוב אחרי בזמן הכנס וגם לקרוא את התכנים אותם אני מעלה לבלוג שלי בלינק הבא-Link.

ten10

Ad Age Digital Conference | זו וועידה עליה חקרתי רבות ושמעתי דברים טובים, מדובר בכנס המשמעותי של המאגזין המוערך Ad Age, הוועידה מתקיימת בכל שנה בניו יורק בחודש אפריל ומביאה את הדוברים החשובים מהתעשייה של עולם השיווק והפרסום- לצערי היא לא מסוקרת בוידיאו אבל המאגזין מעלה באופן שיטתי תכנים שמכסים את הדוברים החשובים ואת האמירות המשמעותיות. ניתן להחשך לתכנים בלינק הבא- Link.

ten8

Techcrunch Disrupt | טקראנץ הינו הבלוג הטכנולוגי המוביל בעולם שעוסק בנושאים שונים מ : טכנולוגיה, מובייל, סושייל, וסטראטאפים. TechCrunch, עורך מספר פעמים בשנה כנס מתוקשר שעונה לשם TechCrunch Disrupt- זה אירוע איליו מגיעים סטארטאפים מכל העולם ומחפשים להחשף על במת הכנס. במקביל לאירוע הפיצ’ים של הסטארטאפים מתקיים כנס מדהים בו לוקחים חלק דוברים מעניינים מהתעשייה :גופים עסקים גדולים, חברות טכנולוגיות, פלטפורמות, משקיעי הון סיכון וסטרארטאפים שעשו אימפקט ומביאים את הסיפור שלהם. חשוב לעקוב אחרי טקראנץ ולהסתכל על התאריכים של הועידה שכן הם מעלים את כל התכנים בלייב בזמן הכנס ולאחר מכן גם משאירים אותם באתר. זה אחד האירועים המשמעותיים ביותר שמתקיימים בכל שנה ואני ממליצה לכם בחום להחשף אליו-Link.

ten9

Web Summit | זו וועידה שאני שוקלת לנסוע אליה השנה, היא מתקיימת בכל שנה בדאבלין בחודש נובמבר ומצליחה להביא דוברים שונים בהיי לבל מהתעשייה, אשר שוטחים את משנתם על השינוי ועל הדרכים להנות מהשיבוש שמתקיים בתעשיות בעקבות הדיגיטל והטכנולוגיות ולאמץ אותו ככלי אסטרטגי חכם אל העסק שלכם. הוועידה כוללת דוברים מובילים מכל העולם :בין אם מותגים גדולים שמגיעים עם הסיפורים שלהם ומשתפים את הדרך, ובין אם גופי טכנולוגיה גדולים וקטנים שעוזרים להבין את הפוטנציאל. למי שרוצה להחשף לפרטים נוספים על הכנס  ניתן לראות בלינק הבא –Link.

ten3

Global E-Commerce Summit | בעולם שהופך להיות מיום ליום עולם איקומרסי וזירת הסחר משתנה לחלוטין לנגד עיננו- איו לי ספק שזו ועידה שיכולה לעניין את כל העוסקים בדבר. מדובר בארגון איקומרס עולמי שמאגד כנס שלם אשר עוסק בנושא בחודש יוני בברצלונה, ומביא את טובי הדוברים לשטח ולעזור לאחרים ללמוד את ההזדמנות ולקבל ארגז כלי עבודה משומן. למי שרוצה פרטים נוספים על האירוע ניתן להכנס ללינק הבא-Link.

מילת סיכום. דליתי עבורכם עשרה כנסים מעניינים- מתוך עשרות אם לא מאות אפשרויות שקיימות בעולם. מקווה שהבחירות שלי תעזורנה לכם ותגרומנה לכם להחשף לתכנים מעולים- בין אם בכך שתסעו לועידות עצמן או בין אם תבחרו לראות את אלה שניתן בשלט רחוק. מבטיחה להמשיך ולעדכן אתכם בדברים מעניינים ובהזדמנויות שנקרות בדרך, על מנת שגם אתם תוכלו להרחיב את היכולת שלכם ולגדל שריר דיגיטלי חדשני שתורם ברמה האישית וכמובן גם לעסקים.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.


Follow

Follow this blog

Get every new post delivered right to your inbox.

Email address