Inspirational Subscription Food Boxes

מרתק אותי העולם של המנויים- ובמיוחד בעולם של מוצרי צריכה. כיצד אפשר להפוך את ההרגלים של האנשים למוצרים בפני עצמם- ליצור פתרונות ולפעמים גם להשפיע באמצעות הפתרונות, על הרגלים חדשים. אנשים צריכים עזרה, הם צריכים שתהיה להם תשובה לדברים שצריך לתחזק לאורך השבוע, ופתרונות של מנויים בעולם של צריכה יכולים לעשות הרבה בתחום הזה. זו הסיבה כנראה שיש כיום המון שחקנים שעושים דברים שונים ועונים על הצרכים של האנשים בצורה סופר יצירתית. קיבצתי לכם לכאן מספר דוגמאות מגוון שיראה איך אפשר לייצר חדשנות כמעט בכל תחום! 

Daily Harvest | אם אתם רוצים לראות כיצד אפשר לקחת הרגלים למקום הבריא, ולבנות תפריט של אכילה בריאה יותר זה המקום. זו בחירה של אוכל מֵזִין. מעבר לארוחות בוקר יש פה פתרונות של קערות של מנות, מרקים, ואפילו גלידה- כל הפתרונות הם ללא  חלב-Link.

Freshly | אתר שמאפשר לקבל יותר מ30 פתרונות שהם ללא גלוטן, ללא סוכר וארוחות בריאות אופציות מגוונות בכל שבוע. הארוחה מגיעה מוכנה על בסיס מנוי שבועי שעולה 50 דולר לשבוע- Link.

Blue Apron | שחקן שבנה מותג נחשק, הוא קצת כמו נטפליקס בעולם של מנוי לארוחות בקופסא, גם אחד החלוצים בתחום שנהיה מאוד צפוף. cku thprui מציע ארוחות מגוונים שונים אבל יש פה סוג של קאץ’ ושינוי, אתם מקבלים את כל החומרים לעשות את הארוחה אבל את הפינישים שלה אתם עושים בפועל- Link.

Fit Snack | אתר שמספק מנוי בכל חודש שבו יש חטיפי בריאות שמגיעים בתוך קופסת בריאות, שכוללים כל מה שאתם יכולים לחשוב מגרנולה ועד לחטיפים קטנים- Link. זה שירות שמאוד מתאים לאנשים שרוצים להפעיל אורח חיים בריא וספורטיבי.

Veestro | שירות מנוי לארוחות צמחוניות. ארוחות מוכנות לגמרי “בלי בולשיט” עושים ומקבלים את המנה- שמים במיקרו ומוכן. המנוי גם כולל אופציות שונות של ארוחות דיאטטיות וללא גלוטן, אפילו אוכל כשר :-)- Link.

Gobble | שירות מנוי של ארוחות צהריים וארוחות ערב. אתם מקבלים כמו ב”בלו איפרון” את המוצרים ותוך 15 דקות הארוחה מוכנה –Link.

Dinnerly | פתרון מאוד טוב מבחינה תקציבית- בכוונת תחילה אין בו יותר מגי מגוון אל מול השחקנים האחרים, זה פתרון שעוזר לאנשים לקבל את ארוחת הערב על בסיס של מנוי קבוע- Link.

Purple Carrot | פתרון שכולו צמחוני, מה שאומר שאין לאוהבי בשר מה לחפש כאן. התפריט מבוסס על מוצרים מהטבע עם הרבה חֶלְבּוֹן, פְּרוֹטֶאִין, אפשר לשחק עם סוג הארוחות- בוקר, או ערב לפי בחירה- Link.

Butcher Box | מנוי חודשי שמאפשר לקבל ארוחות עם בשר (עם נתחים מובחרים) זה לא ממש בשביל מי שמחפש לחסוך כסף- חוויה של אכילה בייתית קרניבורית כמו במסעדה אבל בבית- Link.

The Fruit Company | קופסאות מנוי של פירות- לקבל לפתח הבית אוכל בריא ומזין הכל מבוסס פירות עם כל מיני הרכבים- Link.

Candy Club | אתר שמספק פתרון לכל אוהבי הממתקים, מנוי חודשי של מתוקים שמגיע בקופסאות עם גדלים משתנים בכל חודש מגיעות שש קופסאות עם ממתקים שונים וגם דוגמאות של דברים שכדאי לנסות- Link.

Hungryroot | זו אולי הדוגמא המדהימה ביותר מכל האפשרויות! אתר שמאפשר לכם לתכנו ארוחות בריאות ועיקר האמירה שלו היא ללא פוד וויסט- ללא זריקת מזון ושאריות מיותרות- זה למעשה אופטימיזציה לצריכת המזון שלנו האתר מספק מוצרי איחסון, שאתם צריכים לחודש נתון עם המלצות שמדייקות את ההזמנה ועושים אופטימיזציה- Link.


חדש. אחרי שנים ארוכות בהן אני נוסעת לפורמאטים שונים של לימודי חדשנות בעולם, ובמקביל מעבירה סדנאות ללקוחות שלי ולגופים שרוצים לעבור תהליכי חדשנות בחברה- החלטתי להשיק מוצר חדש! Bootcamp יעודי לחברות וארגונים שרוצים בטווח מאוד קצר ללמוד תהליכי חדשנות ולעשות זאת בעצמם ללא תלות באחרים. הפורמאט הוא גמיש ומותאם על פי מידה לכל ארגון וצורך.  בבסיס, ההצעה היא ללמידה מאתגרת ואינטנסיבית בה לומדים את תהליך החדשנות ה– Double Diamond.  למידע נוסף על המוצר-Link.

לפרטים נוספים ושיחה מולי:

Connect

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.