Mobile Apps | Bizzabo

פוסט אורח של נדב שם על אפליקציה מדליקה : Bizzabo

אירועים וכנסים הם מקומות מצוינים להתעדכן בנעשה בתעשייה זו או אחרת, לשמוע על החדשות החמות ויותר מכל ליצור קשרים. הרי בסופו של דברים אנשים עושים עסקים עם אנשים. אבל פה טמונה הבעיה, מצד אחד לא תמיד נוח לפנות לאדם כלשהו כאשר הדבר היחיד שידוע עליו הוא שמו ותפקידו, ומצד שני לך תדע אם היה שווה לך לבזבז את הזמן והאנרגיה על שיחה שלא מקדמת אותך או את הצד השני. קשיים אלו הם שהוביל את אלון אלרואי, ערן בן-שושן ובועז כץ להקים את Bizzabo. השלושה בוגרי תוכנית סם זל ליזמות וחברים קרובים, החלו את דרכם במיזם אחר, אך זיהו צורך אמיתי בניהול אפקטיבי של פעולות נטוורקינג באירועים וכנסים.

מה זה Bizzabo ?

Bizzabo הינה אפליקציה סלולרית המאפשרת ניהול אפקטיבי של כנסים ואירועים הן מצד המארגנים ואין מצד המשתתפים :

המארגנים המארגנים נהנים מפתרון ניהולי אלגנטי המאפשר להעצים את חווית הנטוורקינג בכנס דרך יצירת לו”ז מפורט, מפת הכנס, רשימת דוברים ופירוט על כל דובר. כמו כן ניתן להתעדכן בקשרים הנוצרים על ידי משתתפי הכנס ולעשות התאמות מתבקשות בהתאם. אפשרות נוספת הינה עדכון המשתתפים בLive בנושאים שונים כגון הקדמה או עיקוב בהרצאה קרובה. האינגייג’מנט עם המשתתפים גדל ובאופן טבעי המשתתפים עוזרים ביצירת הבאזז סביב האירוע, למשל דרך ציוץ על האירוע בTwitter.

המשתתפים – המשתתפים עושים צ’ק אין לאירוע והופכים לחלק מקהילת האירוע, דבר המאפשר להם להכיר את שאר המשתתפים בכנס, ובלחיצת כפתור לראות את הפרופיל שלהם, את עמוד הTwitter והLinkedIn שלהם.

ניתן גם לבצע חיפוש בגוגל על האדם וכל זה בכדי למקד את מאמצי הנטוורקינג ולאפשר כמה שיותר מפגשים רלוונטיים ואיכותיים. כאשר אתה מגלה עניין במשתתף אחר, יש באפשרותך לשלוח לו הודעה (הודעה פנימית במערכת, כך בעצם אינך חושף את הטלפון האישי שלך). מה שכייף באופציה הזו היא שההודעות מגיעות במספר טמפלטים חכמים שעושים שימוש בנתוני הLinkedIn שלך, ויוצרים משפטים לשבירת קרח, ומאפשרים חיבור קל בין שני הצדדים. אופציה נוספת וחשובה למשתתפים היא offer – זו בעצם אפשרות להציע הצעה (למשל להציע תפקיד בחברה שלך), כאשר שאר המשתתפים נחשפים להצעה ויכולים לבצע פעולת I want this, וליצור שיחה עם מציע ההצעה.

נקודה נוספת ומשמעותית לשני הצדדים הינה חיבור לכנסים ואירועים אחרים לפי תחומי עניין. המערכת מציגה אירועים עתידים שיכולים להיות רלוונטיים ומאפשרת מצד אחד הפצה ושיווק של האירוע ומצד שני הנגשת האירוע למשתתפים נוספים. האפליקציה נותנת הזדמנויות שיווקיות נוספות עבור המשתתפים, מארגני הכנס ונותני החסות :

מארגני הכנס : נהנים מהאפשרות לקדם את הכנס דרך פה לאוזן דיגיטלי, בצורת שיתוף הכנס על ידי המשתתפים דרך פלטפורמות חברתיות שונות (Twitter, LinkedIn, ובעתיד Facebook וכו’) בנוסף מארגני הכנס יכולים לקדם את הכנס הבא שלהם, ואף להתאים את הפרסום לפי מילות המפתח של המשתתפים בכנס.

נותני החסות : לוקחים חלק פעיל בכנס ע”י עדכונים ב Live של המוצרים או השירותים המפורסמים, וזאת דרך שילוב נותני החסות באפליקציה בצורה טבעית ורלוונטית לנושא הכנס. מעבר לקח יכולים נותני החסות לנווט את הפירסום על ידי ניטור המשתתפים והתאמת הפרסום לפרופיל החיפוש שלהם בלייב.

המשתתפים : המשתתפים שלעיתים קרובות מחפשים שותפים עסקיים או משקיעים – יוכלו לפרסם את העסק שלהם ואת הליידים הרצוים עבורם, ובכך להגדיל באופן משמעותי את האינטראקציה של שותפים ומשקיעים פוטנציאלים.

ניתן לראות כי האפליקציה מקנה אפשרויות רבות מעבר לניהול אפקטיבי של כנסים ואירועים, ומאפשרת יצירת תקשורת אינטואיטיבית לצד מיקסום תועלות של הצדדים הלוקחים בה חלק. 

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

3 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.