Best ChatGPT Plugins

החלטתי לעשות פוסט שיגרום לכם לחשוב מחדש על GPT! מראש זה מתאים רק למי שמחובר לGPT-4 ויש לו גישה לפלאגאינים המובנים בתוך הפלטפורמה (זה לאט לאט מגיע לכולם). הרשומה סורקת עבורכם חמישה ישומים סופר מעניינים שבעיני אפשר לעשות איתם המון! כמו שאתם רואים בתמונה מתחת לפסקה זו, הפלאגאינים הם כמו חנות אפליקציות שדרכם תוכלו להגיע לישומים אותם אתם צריכים, ותוכלו להכניס חדשים בשורת החיפוש- מאוד מאוד קל, ומאוד מאוד אינטואיטיבי.

Wolfram כלי ניתוח מדהים, שבשילוב עם עוד שני פלאגאינים: Metaphor שמשביח את החיפוש ברשת, ו-Webpilot שמחבר את הGPT לרשת תוכלו ליצור דרכו ניתוח מתקדם לדטה. שימו לב בכל נקודת זמן אתם יכולים לבחור רק שלושה פלאגאינים, אז שחררו כאלה שלא בשימוש כרגע. היכולת הזו מאפשרת לכם לבצע ניתוח של דטאות מורכבות,  audio spectrogram- ויזואליזציה של העוצמות של הניתוח והמידע, המחשות, גרפים מפותחים ועוד. זה כלי ממש נהדר לכל מי שעובד עם הרבה מידע ורוצה לקבל גם ויזואליזציה מהממת של הדטה וגם לפענח כמות גדולה של נתונים ולפצח את המהות שלהם.

Link Reader גם במקרה הזה, אני ממליצה להוסיף פלאגאין לפעולה- Webpilot שמבטיח את החיבוריות לאינטרנט אבל זה לא חובה. הפלאגאין הזה מאפשר לקרוא מכל עמוד באינטרנט, זה אומר שאפשר לשים- לינק לתמונה, PDF עמוד של כתבה, מחקר שמישהו העלה און ליין, פשוט כל דבר והוא יקרא את המידע וינתח עבורכם! שמתי כאן לדוגמא ניתוח שהוא עשה לי על תמונה של מוח האדם.

Speak פלאגאין שעוזר לכם לשפר את השפה ואת הדרך שבה אתם משתמשים בשפה למטרות שונות- זה מתאים להרבה מאוד שפות, אני אישית ניסיתי רק באנגלית! אפשר לתת לו את מה שאתם רוצים להגיד, והוא ידייק אתכם גם בסגנון וגם בדיקדוק. כלי רב עוצמתי עבור אנשים שרוצים לעדן, לעגל ולשייף את השפה שלהם. בשבילי למשל זה חשוב עבור מצגת והרצאה שאני בונה לסשן של חדשנות אותו אני הולכת להוביל השנה בברצלונה!

There’s an AI For That– לרוב הפלאגאינים יש פונקציית ביצוע ספציפית, אבל התוסף הזה מאפשר לכם לנצוא פלאגאינים על פי צורך. אתם פשוט מתקינים אותו, בוחרים בו וכותבים בתוך שורת הGPT מה אתם מחפשים- והוא יביא עבורכם תוצאות רלוונטיות- ממש עוזר לאור העובדה שכל יום נוספים המון המון תוספים וקשה לדעת במה לבחור!

Show Me– מגה תוסף שעוזר לעשות ויזואליזציה במשפכים למידע שאתם צריכים, הוא מספק ויזואליזציה מדהימה לאינפורמציה שתרצו בכל נושא- תזכרו תמיד גם להוסיף לו את ה Webpilot מה שמגדיר אותו כמחובר לאינטרנט. אפשר גם “להאכיל” באינפורמציה והוא יקח אותה ויהפוך אותה למשפך ויזואלי של מידע.


מוצר חדש!!! שנועד לכל מי שרוצה ללמוד טוב יותר על היתרונות של בינה מלאכותית גנרטיבית בתהליכי חדשנות! אני מקבלת עשרות פניות בחודש, ובמהלך החודשים האחרונים מאות פניות לגבי GPT, מידג’רני ועוד. החלטתי לקחת את הפניות הללו ולהפוך אותן לערך! בגישה שלי בחרתי להסתכל על הכלים החדשים בשתי פרספקטיבות: הראשונה, אלו כלי פרודוקטיביות, אם יודעים להשתמש בהם נכון! השנייה– והיא החשובה בעיני, יצרתי מתודולוגיה יחודית שנועדה לעזור לכם- להשתמש בכלים הללו בתהליכי חדשנות ולייצר מהם ערך רב מאוד! גם בפרודוקטיביות, גם בקריאטיביות, ביצירת משאב חדש באמצעות הכלים, חיזוק ויצור שרירים חדשים. למי שרוצה פגישה 1:1 און ליין שבה אני מסבירה על המתודלוגיה ומאפשרת גם לכם להבין את הקסם שיש בשימוש בכלים החדשים תוכלו להרשם ישירות מכאן- Link.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.