Escapism, Three Things Worth Learning in GPT

כתבתי לכם בשבוע שעבר- פוסט על עשרת השרירים שהפורום הכלכלי אומר שכולנו צריכים בשביל להיות רלוונטים במאה הנוכחית-  ואחד מהם, ללא ספק הוא למידה ללא הפסקה, סקרנות, ויכולת של ניתוח ואנליזה של המציאות סביבנו. כחלק מתכני האסקפיזם שלי בתקופה הנוכחית, אני רוצה לדבר אתכם על למידה של הפיתוחים האחרונים והחדשים ביותר בGPT, ולגרום לכם כל כך להסתקרן כך שתכריחו את עצמכם ללכת ולעשות ניסיונות בעצמכם על הפלטפורמה.

שיעור ראשון לדברים שאפשר לעשות עם GPT-4- לפני כמה שבועות, OpenAI הכניסו בתוך GPT-4 פיצ’ר מדהים שמאפשר לכם להעלות תמונה לפלטפורמה, ולבקש ממנה לחלץ מידע, לנתח, לבנות דברים ועוד. אני רוצה להראות לכם לאן אפשר לקחת את הרעיון (תתכוננו זה mind-blowing!). העלתי לפלטפורמה את השרטוט הבא של תכנון אתר אינטרנט, ביקשתי ממנה לכתוב לי קוד (כן כן, קוד- חשוב להגיד יש לי אפס ישדע בכתיבת Code)! בפחות משלושים שניות, הוא יצר לי את הקוד! הלכתי אל פלטפורמה שבודקת נתונים של כתיבת אתרים בשפות שונות, והיא אישרה לי שהCode כתוב בלי טעויות בכלל! אפס טעויות. רציתי שהGPT ימחיש לי את מה שהוא יצר….

וזה מה שהוא פיענח לי מתוך הנתונים! תוכלו לראות זאת בשרטוט מתחת לפסקה זו! בקיצור, אם אתם מבינים את הפוטנציאל המדהים אין סיכוי שלא תלכו ותנסו בעצמכם.

שיעור שני- בדברים מדהימים שאפשר לעשות עם חדשנות שנכנסה לאחרונה בGPT. ממש ממש לאחרונה, OpenAI החליטה לחבר כוחות בין שתי פלטפורמות ולמעשה להכניס את DALLE-3 הגרסה העדכנית של מחולל התמונות שלה לתוך הGPT-4! מה שאומר שאתם יכולים לכתוב טקסט בתוך הפלטפורמה ולבקש ממנה גם לענות לכם על שאלות וגם ליצור עבורכם תמונות בפועל, כאן למשל התייעצתי איתה על תכני החפיר ובמקביל ביקשתי גם ויזואליזציה של התוכן:

שיעור שלישי- בדברים שניתן לעשות עם הפיצ’רים החדשים בGPT-4! עם אותה תכונה שסיפרתי לכם בשיעור הראשון, אפשר להשתמש בהמון אופנים. אחד הדברים המדהימים שאני עשיתי הוא לצלם את אחד המדפים במקרר שלי ולבקש מהGPT לפענח מה יש בצילום. הוא ידע לספר לי מה הם המוצרים, להמליץ לי מה כדאי להכין איתם, מה אולי חסר לי וגם שאל אותי אם אני רוצה המלצות לדיאטות שונות כמו ללא גלוטן ועוד. זו המחשה מדהימה עבורכם לסוג הדטה שניתן לחלץ ממנו באמצעות העלאת תמונה פשוטה אל תוך הפלטפורמה

מילת סיכום. ניסיתי להביא לכם לכאן, שלושה שיעורים קצרצרים שניתן ללמוד כיום על המגה יכולות של GPT עם תכונות חדשות, ופיצ׳רים רבי עוצמה שמאפשרים לנו לעשות הרבה יותר ולהגביר בפועל את היכולות והשרירים שלנו.


חדשנות זמן אפס! ליווי ויעוץ לתקופה הנוכחית שיעזור להבין איך להתמודד עם המצב בטווח הקצר, ובטווח הארוך שאליו חייבים להיות מוכנים ולתכנן כבר היום!

אתם יותר ממוזמנים לדבר איתי, ולבחון אפשרות לשימוש בסט השירותים שלי! מסדנאות חדשנות, הרצאות על חדשנות בחיבור לכלים ושיטות חדשות, יעוץ וליווי לפרויקטים שנדרשים לפרק אותם ולבנות באמצעותם את המשך הדרך שלכם. 

למי שרוצה לשמוע פרטים נוספים, לדבר על האפשרויות להתנעת מהלך חשיבה וחדשנות- אתם מוזמנים לפנות אלי!

Connect

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.