Roadmap for the Future of Knowledge Work

ברשומה הנוכחית, אני רוצה לתת לכם כיווני חשיבה משמעותיים על הדרך שבה שימוש בפלטפורמות GAI ישנו את הדרך שבה אנחנו צורכים מידע במקום העבודה. בעידן בו טכנולוגיה היא כבר לא רק אנאייבלר אלא כלי משנה חוקי משחק- game-changer, ההתקדמות של כלי הGAI אומרת שזה ייצר טרנספורמציות משמעותיות במקומות העבודה ובאופן ספציפי בדרך שבה אנחנו רוכשים מידע. אספתי עבורכם מספר אמירות משמעותיות שחשוב שתכירו בהקשר הזה:

ההתפתחות הבלתי נתפסת של GAI– תדמיינו את המציאות הזו, שבאמצעות כלי כל כך חזק נוכל להגדיר מחדש את הפרודוקטיביות במקום העבודה ואת הדרך שבה אנחנו צורכים מידע ויוצרים מידע. האימוץ של הטכנולוגיה הוא לא רק טרנד חולף אלא שינוי פרדיגמה במיוחד בתעשיות כמו: פיננסים, בריאות ושירותים מקצועיים.

העצמה של האינדוודואל- אם אתם מחכים שהעולם ישתנה, אין צורך שתמשיכו לחכות! כי GAI יוצר בדיוק את השינוי שאתם מחפשים, ברמת הנגישות וברמת היכולת לייצר העצמה לאינדוודואל. כל אחד יכול להתחיל לעבוד עם הפלטפורמות ולמעשה להעשיר את הדרך שבה אנחנו עושים דברים ממש כבר עכשיו בלי תלות באחרים.

לארגן את המידע, בעולם שיש בו צונאמי של דטה: בעולם שכל כולו מבוסס דטה, עם המון המון אינפורמציה, GAI יכול להיות ממש סירת הצלה. לא מדובר רק על ניהול של כמות אדירה של מידע, מדובר ממש ביכולת לייצר “מאסטרינג למידע”. הטכנולוגיה עוזרת לעשות פילטרים לרעשים מיותרים ומאפשרת להיות בפוקוס על מה שבאמת חשוב ומשמעותי.

זו גם יכולת מדהימה לעשות הטענה מדהימה של יכולות קוגנטיביות- תחשבו על גנרטיב כturbocharger למוח שלכם. זה לא רק להפוך את העבודה לחכמה יותר, זה אומר שתוכלו ללמוד מהר יותר, לחשוב עמוק יותר, ולדחוף את הגבולות שלכם ביכולות הקוגנטיביות.

לעשות נביגציה לסיכונים- עם הרבה מאוד כוח גם מגיעה אחריות, הדרך החכמה להשתמש בGAI גם דורשת מכם להבין את הסיכונים וללמוד את מה שלילי בה- זה אומר שנדרש שתחשבו על הכלים הסופר חזקים הללו ויחד עם זאת תחשבו על הצדדים של הסיכון והאתיות.

הדמורקטיזציה של כלי הבינה המלאכותית הגנרטיבית- אחד הדברים המלהיבים ביותר בGAI זו הנגישות של הכלים והפלטפורמות. הכלים הללו לא סגורים באיזה מגדל שן לא זמין. אלו כלים שחשופים ונגישים לכולם, לכל מי שיש לוג גישה לאינטרנט- ובכך הם יוצרים דמוקרטיזציה של כוח עבור כל אחד מאיתנו להחזיק ביד טכנולוגיות מתקדמות.

אלו טכנולוגיות שהן ללא ספק שוברות את מה שאנחנו חושבים ומחשיבים כפנומן! אפליקציות כמו GPT הן לא רק פופולאריות אלא יוצרות בסיס משתמשים מהיר. זה לא רק סטטיסטיקה, זהו סיגנל ברור לכך שיש רעב גדול לפלטפורמות מתקדמות מבוססות AI ולאימפקט הגדול שהן יכולות לייצר בחיים של כולנו.

להתכונן לעתיד דיגיטלי. תחשבו על כך, שבמילים שלי אני לא מדברת רק על ההווה, אלא זו גם זריקת המבט שלכם אל העתיד. בעולם בו טכנולוגיה כל הזמן מתפתחת ומשנה את ה”לנדסקייפ”, חשוב להשאר מחוברים ולשייף את השרירים והיכולות הדיגיטליות שלנו כי פשוט אין אופציה אחרת!


שירות שנועד לכל מי שרוצה ללמוד טוב יותר על היתרונות של בינה מלאכותית גנרטיבית בתהליכי חדשנות! למי שרוצה פגישה 1:1 און ליין שבה אני מסבירה על המתודלוגיה ומאפשרת גם לכם להבין את הקסם שיש בשימוש בכלים החדשים תוכלו להרשם ישירות מכאן- Link.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.