GPT Your Health

לפני מספר שבועות, הרצתי בכנס בריאות גדול בישראל. זה היה האירוע המבולגן ביותר, עם כמות התקלות הגדולה ביותר שחוויתי בחיים! והיה שם כפור איימים (אולי רצו שנצא משם חולים). אבל אני עליתי על הבמה (אחרי מלא תקלות כאמור) והפגזתי את ההרצאה שלי. רציתי בפוסט הזה לשתף במספר שקפים חשובים (זו כמובן לא כל ההרצאה כולה).

הקונספט שאני בחרתי להרצאה, היה להראות כיצד הטכנולוגיה הופכת להיות לחלק מהחיים שלנו ומן הסתם גם משפיעה על הבריאות. קראתי לסטוריטלינג שלי- GPT Your Life, וניסיתי לדמיין עבור הקהל- איך ולמה הבינה המלאכותית, והבינה המלאכותית הגנרטיבית ישתלבו בחיים שלנו וישפיעו על כל מה שנעשה.

בעולם של בריאות, זה לא דבר חדש, החיבור בין דיגיטל וHealth התפתח מאוד בשנים האחרונות ויש עשרות אלפי חברות שבונות פתרונות לעולם בריא יותר באמצעות ועם הטכנולוגיה. אפשר לראות בשקף למטה מיפוי מאוד צר שעשו CB Insights על התחום הזה של Digital Health לסטארטאפים מובילים שונוגעים כמעט בכל תחום בעולם תוכן זה.

בשנת 2015 נסעתי לכנס המובייל בברצלונה, הMWC (אירוע שנסעתי אליו עשר שנים ברציפות). ושמעתי את מנכ״ל סיטי גרופ שאמר משפט ממש חשוב שבעיני משפיע על כל התעשיות! הוא אמר ש״בנקים הופכים לגופים טכנולוגים, עם רישיון לעסוק בבנקאות״. אני חושבת שזו גם הדרך שאנחנו צריכים להסתכל על עולם הבריאות. בריאות, במובן הרחב של המילה הופכת להיות מושתתת על טכנולוגיות עם רישיון לעסוק בבריאות בתחומים שונים.

התוכנות האלו, כמו GPT הופכות להיות חכמות יותר ויותר. הינה דוגמא לתמונה שהעלתי לפלטפורמה ובאפס זמן, ממש שלושים שניות הוא ידע לזהות שמדובר בתחכום הומוריסטי- תמונה של חתול שעליו יש עיגול שנראה כמו ביצת עין.

למה זה חשוב? אני אספר לכם סיפור קצר! החתול המקסים שלי אבל גם הקצת מטומטם- החליט לקפוץ מקומה רביעית. הזעקנו וטרינר שעשה לו צילום ואמר שיש לו נקע קטן וחבש לו את הרגל. אבל…המציאות יותר מורכבת. אחרי שבועיים לתוך האירוע הבנו שיש בעיה והזעקנו אותו למרפאה וטרינרית אחרת שעשתה לו שוב צילום ואמרה לנו שדחוף צריך לקחת אותו לניתוח.

חשוב להגיד, העלתי את שני הצילומים לGPT, וקיבלתי מיד תשובה על הצילום הראשון שמעיד שהאבחנה של הוטרינר הראשון לא הייתה מדויקת! לחתול שלי היה שבר ונדרש לנתח אותו. במרפאה שניתחו אותו אמרו שאם היינו מביאים אותו שבועיים לפני זה גם היה עולה חצי מהסכום (זה עלה 10 אלף שח!) וגם כמובן החתול שלי לא היה סובל כל כך. אלו סוג הדברים שנראה בתקופה הקרובה, אנשים ישתמשו בפלטפורמות הללו בשביל לעשות דיאגנוזה לעצמם. ממש כמו שאנחנו מביאים דיעה שניה ושלישית מדוקטור גוגל.

ניסיתי לקחת את הרעיון של GPT Your Life במסע לקוח של מישהי מדומיינת שקראתי לה קרו, תוכלו לראות כאן בפלואו כיצד הטכנולוגיה משתלבת בחיים שלה ביום מהבוקר עד הערב. יש משמעות לייצר כאלה מסעות לקוח כי הם מאפשרים לאנשים בלי דימיון להבין את ההשפעות של שינויים, חדשנות וההשתלבות של הטכנולוגיה בחיים:

פה אתם יכולים לראות את מסע הלקוח כולו בOne Pager:

גם אני מכניסה את GPT לחיים עצמם, ומשלבת את הבינה המלאכותית הגנרטיבית לכל המוצרים והשירותים שלי, תרגישו חופשי לדבר איתי ולחשוב כיצד אני יכולה לעזור לעסק שלכם!שלושה מוצרים שלי שכדאי לכם להכיר:
1. מפגש 1:1 ליעוץ על בינה מלאכותית גנרטיבית
2. קורס מזורז און ליין ללימוד על בינה מלאכותית גנרטיבית.
3 חדש חדש חדש – קורס למתקדמים!

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.