Dramatic Predictions for 2030

6655

קחו סקירה סופר מעניינת, אשר מנכיחה את התחזיות הדרמטיות ביותר לשנת 2030, החומר המקורי מיובא מהמקור הבא-Link, אעבור על הדברים שנאמרו ואוסיף תובנות והארות משלי על מנת שכולנו נוכל להתיישב באותו מיקום ברמת החיזוי של העתיד והצפוי לקרות.

קודם כל חשוב להתעכב בכמה מילים על הכוח של פרדיקציה, ישנו צורך אדיר להגדיר את העתיד ולהבין את גווניו ואת הצבעים שיעצבו אותו- שכן כוח זה יכול להפוך לכלי עבודה איתו אנחנו יכולים להניח יסודות לגבי העתיד.

הכוחות אשר מציירים את העתיד מאפשרים לנו לראות מבט על שמשרטט את תמונת המחר ומאפשר לחלום את החלומות הנכונים, אם נדע לראות ולאבחן את התמונה העתידית נדע גם לשרטט בצורה חכמה את מפת הדרכים העסקית שלנו, אז מה הן הפרדיקציות הדרמטיות אשר תעצבנה את העתיד ?

עד 2030- יותר משמונים אחוז מכל הביקורים אצל רופאים יוחלפו באמצעות בדיקות רובוטיות- Utomated Exams. תוכלו להחשף למידע נוסף בלינק הבא- Link. אגב, אם מרחיבים את המסקנה הזו מבינים שעולם הData יהיה מונע יותר ויותר מדטה קולקטיבית אשר תצטבר ותוכל כפי הנראה להוות את התשתית לפתרונות של : מחלות, פרדיקציות על בעיות מתגברות ועוד.

עד 2030- למעלה מ90 אחוז מכל המסעדות תשתמשנה בדרך כזו או אחרת במדפסות תלת מימד בהכנת המנות. תוכלו להחשף למידע נוסף בלינק הבא- Link.

עד 2030- יותר מ10 אחוז מכל הטרנזקציות הפיננסיות בגלובל ינוהלו דרך ביטקוין או באמצעות קריפטו קרנסי אחר דומה לביטקוין- עובדה שמזכירה לי שלקחתי על עצמי לחקור בצורה מאסיבית השנה את נושא הBlockchain- צפו פגיעה !

עד 2030- נראה כמות גדלה והולכת של כבישים מהירים אשר מעוצבים כך שמכוניות ללא נהג תוכלנה לנסוע עליהם, או אפילו רחוק מכך-Driverless Vehicle Only. נתון זה משקף לכם בצורה דרמטית את השינוי שעולם התחבורה הולך לעבור- ואני אף מוסיפה לכך שישנן תוכניות לכבישים אשר מאפשרים לרכבים להיות מונעים מאנרגיה של חשמל הנוצרת על ידי ובאמצעות הכביש עצמו. תוכלו להחשף למידע נוסף בלינק הבא- Link.

עד 2030- יותר מ20 אחוז מכל הבניה תהיה מודפסת, מה שאומר שבנייני מגורים ועסקים יהיו מודפסים באמצעות מדפסות תלת מימד. תוכלו להחשף למידע נוסף בלינק הבא- Link.

עד 2030- יותר משתי מיליארד עבודות תעלמנה משוק העבודה- עובדה שתשחרר את הטאלנט לעשות הרבה מאוד דברים חדשים ולייצר תעשיות שלא היו כאן בעבר. תוכלו להחשף למידע נוסף בלינק הבא- Link.

עד 2030- יותר מ50 אחוז ממוסדות חינוך מסורתיים יתמוטטו- נתון אשר יגרום לכך שניכנס לעידן חדש של חינוך שיתאפשר בצורה אחרת לגמרי באמצעים ערוצים דיגיטליים המאפשרים לאנשים ללמוד מרחוק ולהרוויח ידע, חינוך ומתוך כך תיווצר כלכלה חדשה שלא התאפשרה בכלל בעבר. תוכלו להחשף למידע נוסף בלינק הבא- Link.

עד 2030- שרפות ביערות יופחתו לפחות מ5 אחוז- זאת בשל שימוש במוניטורינג שיתבצע באמצעות- Drones ומערכות דטה מתוכחמות שיודעות לאבחן, לנטר ולייצר פרדיקציה למצבים מסוכנים (אם רק הייתה לנו האפשרות הזו בשרפה בכרמל לפני כמה שנים ) תוכלו להחשף למידע נוסף בלינק הבא- Link.

עד 2030– טלוויזיה בכבלים- פשוט לא תהיה קיימת.

עד 2030- הבנה בסיסית במחשבים ובתכנות תחשב ליכולת בסיסית שנדרשת ביותר מ-20 אחוז מכל העבודות בעולם. למי שמבין את הנתון הזה הייתי מציעה בכל מסגרת באשר היא- מסגרת חינוכית או מקום עבודה- תתחילו ללמד את האנשים שלכם לכתוב קוד. תוכלו להחשף למידע נוסף בלינק הבא- Link.

עד 2030– יקרו מלא דברים חדשים שאנחנו בכלל לא יודעים לחזות, ויקרו דברים גדולים, קטנים ובינונים שכבר היום אנחנו יכולים לצפות בהם דרך מצפנים מתוכחמים.

העתיד– כבר כאן, הוא פשוט לא מופץ מספיק וכראוי, אמר זאת William Gibson ואני סאקרית של האמרה הזו- תתחילו ללמוד את הדברים אשר יעצבו עבורנו את המחר על מנת שתבנו יכולות לתפעל, לתכנן ולתחזק ביכולות חדשות ובכלים שונים.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.