GSMA 2015 | Summary

GSMA

פוסט זה מהווה עבורכם פליליסט מסכם לכל התכנים שהעליתי בבלוג שלי על וועידת המובייל הגדולה בעולם ה- GSMA Mobile World Congress 2015 בברצלונה. אני מצרפת לכם לרשומה הנוכחית את סדרת הפוסטים, ולפני כל פוסט אפתח בקדימון קטן עם לינק לתוכן המקורי. אמצעי עזר סיכומי שריכזתי עבורכם, על מנת שתוכלו “לבלוע” את הכל במנה אחת.

IMG_0307

GSMA Mobile World Congress 2015 | 100 Inspiring Slides | הפוסט הראשון בסדרה הוא למעשה מצגת שמכילה עבורכם סיור מהיר במסע של הכנס : הדברים החשובים, התובנות, הדוברים וצרור תובנות שתשרתנה אתכם כארגז כלי עבודה לדברים המשמעותיים. מקווה שתיהנו ותיקחו מהפיקנטריה הזו שהכנתי עבורכם. כשלעצמי, לקחתי המון אוצרות ומבחינתי הם משמעותיים ונכון להעביר אותם הלאה, על מנת שגם לכם תהיה טעימה מכל התוכניות והדברים שיעצבו לנו את המחר- Link.

IMG_0308

GSMA 2015 | Connected Me | קונקטד Me, למעשה מהווה כמסר שמדגיש שככל שהטכנולוגיה מתפתחת היא מתקרבת יותר ויותר אל עור גופנו, והופכת להיות לחלק מאיתנו- העובדה הזו מייצרת מגוון סיפורים שונים שחשוב שתכירו, והפוסט הזה יהווה את המקום שמרכז לכם את כל הנרטיבים השונים על מנת שתבינו אותם היטב- Link.

CR1

GSMA 2015 | Connected Retail | הפוסט הזה כאמור יעסוק בשאלה של הקמעונאות המחוברת- אספק לכם נקודות משמעותיות ותובנות על הנושא משלל דוברים שלקחו חלק בוועידה, וכולי תקווה שהדטה הזו תהפוך לארגז כלי העבודה שלכם בשרטוט דרככם קדימה בעולם המתפתח. זה למעשה פוסט שמדבר בהרחבה על רצפת מכירה שיודעת להיות קונטקסטואלית לצרכים של האנשים ולהאניש את הסביבה סביבם- ודרך האנשה הזו לספק תכנים יותר רלוונטים ומתאימים לצרכיהם. הרשומה תתעכב על הקשר בין ה- Virtual & Physical ותדגיש את החשיבות בשימוש בשירותים מבוססי מיקום- LBS ככלי שיווק חכמים שמקדמים את הביזניס ועושים טוב ובחוכמה גם לצד הלקוחות וגם לצד העסק- Link.

CM2

GSMA 2015 | Connected Businesses אז מה זה למעשה אומר העסק המחובר ? וכיצד צריך להשפיע עליכם ? תנסו לחשוב על עולם בו הכל יהיה קונקטיבי, זו למעשה המגמה שאתם שומעים עליה לא מעט בתקופה האחרונה- Internet of Things, חשוב שתדעו שתחזיות של גופים בסדרי גודל של- סיסקו, פורסטר וחברות מסחריות כמו-AT&T, מדברות על כך שעד 2020 יהיו מחוברים מיליארדי חפצים אל האינטרנט- ואני אנסה להסביר לכם כאן מה הן המשמעויות העסקיות שהעובדה הזו תייצר בחיים שלנו בשנים הקרובות-Link.

CG1

GSMA 2015 | Connected World By Google |  אחד הבכירים בחברה- Sundar Pichai סיפר על גוגל, ועל פרויקטי Project Loon אותם הוא מוביל יחד עם סרגי ברין. חשוב שתבינו את נקודת המבט של החברה ושל חברות דומות לה כמו פייסבוק אשר מחזיקות בעיני “מזימה” לחבר את העולם הלכה למעשה על מנת שתיווצר כאן תשתית חדשה לגמרי. החברות הללו עסוקות בשאלה, כיצד יחברו את ארבעת מיליארד האנשים בעולם שאינם מחוברים, אילו השפעות יש לכך על החיים של כולנו. אנסה להרחיב לכם את נקודת המבט אל מעבר לברור מאליו ולקחת אתכם למחוזות חדשים בחשיבה על- GDP ומהי המשמעות של השפעות האינטרנט על כלכלת העולם-Link.

CC4

GSMA 2015 | Connected Cars | אני רוצה שנעמיק סביב נושא הרכב המחובר ונבין מה זה אומר בפועל עלינו כנהגים, כאנשים, כיצד יפגוש שחקנים אחרים בשרשרת התכנון, ומה חברות  שונות יכולות לעשות עם ההזדמנות בשביל שתוכלנה להשתלב בה. קחו למשל לדוגמא את שיתוף הפעולה של ויזה וAccenture לבניית הקונספט של הרכב האיקומרסי אשר הוכרז במהלך הכנס, כקונספט של המכוניות המחוברות- ותבינו כמה זה יכול להיות מתעתע לאן העתיד שלנו לוקח אותנו- Link.

CC3

מילת סיכום. אני מקווה שהצלחתם לקחת יחד איתי תובנות מהמסע המעניין אותו עברתי, בחרתי לשתף אתכם בדברים החשובים, בדוברים כמו כן בתובנות משמעותיות- שכן אני מאמינה שאלו כלי עבודה אמיתיים ואסטרטגיים לטובת הבנת העתיד. מבטיחה להמשיך ולנהל מולכם דיאלוג פורה סביב המגמות והמקומות אליהם העתיד שלנו מתפתח.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.