Cannes Lions 2023 Speakers

פסטיבל הקריאטיב בקאן ממש מתקרב, עוד פחות מחודשיים- וכבר עכשיו מתחילים להעלות את השמות של הדוברים בכנס. שלפתי מתוך הרשימה הארוכה עשרה מעניינים ביותר שאני אישית מצפה לשמוע אותם. אספר לכם במשפט או שניים על כל דובר, ומי שמתעניין יותר לעומק מצורף עבורכם לינק שדרכו תוכלו ללמוד עוד דברים על הכנס הענק והמדהים הזה- Link. אני כמובן מצידי אמשיך לשתף אתכם בתכנים מעניינים ולהעביר ערך טרום הפסטיבל, באירוע עצמו (אליו אני נוסעת שנה 12 ברציפות (מינוס הקורונה))- וכמובן אחרי.

Richard Edelman– הוא הבעלים של חברת אדלמן שמובילה כבר 23 פעמים ברציפות את דו”ח האמון העולמי-Link. זהו אחד המסמכים החשובים ביותר שיוצאים כל שנה ומשקפים את מדד הטראסט שלנו בערך בהכל. החברה שלו פורצת דרך ומביאה רעיונות ושיטות חדשות לדרך שבה מותגים צריכים לבנות את עצמם במרחב התקשורת המשתנה.

Scott Galloway- הוא פרופסור מטורף וחכם שבכל פעם שלו בקאן הוא מצליח “לקחת את האולם” ולהעיף את כולם מהכיסא. בעיני בשנים האחרונות הוא קצת נהיה “משיחי” במסרים מסויימים שאותי אישית קצת עייפו- אבל עדיין אין ספק שהוא אחד הפרופורמים הטובים ביותר שקיימים ושווה מאוד להקשיב לו. בנוסף, השקפים שלו עם ניתוחי הדטה פשוט- מפילים!

Julia Goldin– היא סמנכ”לית השיווק של המותג לגו, ויש לה יכולת מדהימה להעביר את הסיפור של המותג ולשתף ברגעים קטנים ומשמעותיים שיוצרים את כל ההבדל. כל הרצאה שלה פותחת צוהר לדרך שבה מותגים צריכים לחשוב, לתכנן ולעבוד בפועל.

John Hegarty- נחשב לאחד מאבות הפרסום, בשנים האחרונות הוא מוביל את SOHO גראז’ של יזמים וסטארטאפים אליו הוא מביא את גישת הקריאטיב, היצירתיות הבלתי מתפשרת שלו. הוא איש “חוצפן” במובן הטוב של המילה, שכן אין לו עכבות- הוא מוכן להגיד לתעשייה בפרצוף מה עובד ומה לא.

Keren Nelson- Field– היא אישתו של פיטר פילד ושניהם ביחד מהווים אבן יסוד מארגון הIPA ארגון שמייצר סטנדרטיזציה בעולם השיווק והפרסום ובונה מפות ועוגנים אליהם צריך לשאוף- ואיתם צריך לעבוד. בכל מצגת שלה יש ממש פנינים, חוכמות ואמירות שיכולות למסד את הדרך שבה אתם עובדים.

Gary Vaynerchuk- מחזיק את אחד משמות המשפחה המורכבים ביותר 🙂 איש חכם, “עצבני” שכל מילה שניה שלו זה- פאק! אבל הוא מביא נקודת מבט חיונית לתעשייה, שמבקרת ויחד עם זאת מחדשת ומסבירה על מה ואיך צריך להסתכל ולעשות.

Orlando Wood– גם הוא מהווה חלק מארגון הIPA ויש לו מומחיות בלאבחן מהלכים שיווקים ובניית מותגים בדרך שהם משפיעים על המבנה של המוח האנושי. הפרקטיקה שלו מסתכלת ומנתחת את סיסטם 1 וסיסטם 2 ואיך מותגים בונים את עצמם בסיסטם הנכון.

Arianna Huffington– נחשבת לאחת מהנשים החזקות ביותר בתעשיית ההיטק וסצנת ההון סיכון האמריקאית- היא היזמית של “ההאפינגטון פוסט” שנמכר לפני כמה שנים לAOL (מאז, ההאפינגטון עשה עוד שני גילגולים של מכירה וקנייה וכיום הוא שייך לבאזזפיד)- אחרי המכירה אריאנה לקחה תפקיד של “לוחשת אל אוזנם של היזמים המשמעותיים ביותר בעולם” חברות כמו Airbnb, Uber ועוד.

Tiffany Rolfe– היא סמנכ”לית הקריאטיב הגלובאלית של R/GA אחת מסוכניות הקריאטיב והשיווק הטובות והחדשניות ביותר בעולם- טיפני מביאה תמיד מצגות סוחפות, חכמות וסופר מועילות בדרך של העברת מידע פרקטי ויחד עם זאת השראתי. יצא לי לשבת איתה בוובסמיט בליסבון ולדבר על העשייה שלה, היא אישה צנועה, חכמה וסופר דיאלוגית.

Rae– היא משפיענית וירטואלית,  סופר מענייינת ופעילה מאוד בסושייל מדיה, למי שרוצה להכיר אותה לפני קאן, אפשר לעשות זאת בלינק הבא-Link. הטרנד הזה של משפיענים וירטואלים עולה ומייצר אימפקט גדול עבור מותגים, אפילו יצרתי מצגת והרצאה על הנושא למי שרוצה להבין קצת יותר לעומק (תפנו ונדבר).

אלו היו עשרה דוברים בכנס הקריאטיב והיצירתיות הגדול בקאן, כמו שאמרתי בהתחלה- מבטיחה להמשיך ולעדכן אתכם בדברים החשובים- לפני, תוך כדי וכמובן אחרי.


חדש. אחרי שנים ארוכות בהן אני נוסעת לפורמאטים שונים של לימודי חדשנות בעולם, ובמקביל מעבירה סדנאות ללקוחות שלי ולגופים שרוצים לעבור תהליכי חדשנות בחברה- החלטתי להשיק מוצר חדש! Bootcamp יעודי לחברות וארגונים שרוצים בטווח מאוד קצר ללמוד תהליכי חדשנות ולעשות זאת בעצמם ללא תלות באחרים. הפורמאט הוא גמיש ומותאם על פי מידה לכל ארגון וצורך.  בבסיס, ההצעה היא ללמידה מאתגרת ואינטנסיבית בה לומדים את תהליך החדשנות ה– Double Diamond.  למידע נוסף על המוצר-Link.

לפרטים נוספים ושיחה מולי:

Connect

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.