Content Marketing 2016 | Summary

cm2016

הרשומה הנוכחית מהווה יוטיליטי- אשר מסכם את סדרת הפוסטים אותה השקתי בתחילת השנה, פלייליסט של תכנים העוסקים ב-Content Marketing, תובנות, הארות ואינסייטים אותם יצרתי בחודשיים האחרונים- אצרף כל פוסט בשילוב של מילות פתיחה- ולינק על מנת שתוכלו לצלול ולקרוא את המידע. כולי תקווה שאוסף התובנות וההארות שנמצאות כאן תוכלנה לשרת אתכם כארגז כלי עבודה מפותח בדרך השיווקית החכמה אותה אתם סוללים.

Content Marketing Strategy | Gartner | גרטנר מכניסה את נושא ה- Content Marketing אל הגרף כוקטור משמעותי אשר מגדיר חלק חשוב בסייקל של השיווק הדיגיטלי וכמגמה שתהיה עוצמתית ביותר בחיים שלנו בטווח של ארבעת השנים הנוכחיות וזאת בספירה מ- 2015, אתם יכולים להיווכח כי בגרף ישנה חלוקה ביחס בין המגמות השונות ובמיקום שלהן לאורך השנים- ומשם להקיש על המשמעות שיש ל-Content Marketing בתוך הצונאמי של השינוי. לקריאת הרשומה המלאה- Link.

Content in The Digital Space |  מהו מותג כיום ? תוצאת החיפוש שלו ברשת, וכיצד אנשים מחפשים כיום ? יותר מחמישים אחוז מחפשים דרך המובייל. לכן, מותגים מבריקים שיודעים באמת לבנות את עצמם בעידן הנוכחי צריכים לחשוב על מספר דברים מרכזיים : לחשוב מובייל, להבין כיצד אנשים נחשפים למידע במרחב הדיגיטלי, ולבנות את הנגיעות בורטיקלים  בתפיסה של-Magic Moments.לקריאת הרשומה המלאה- Link.

The Intersection of Marketing & Growth Hacking | תוכן מהווה למעשה מהות וכלי סטיקינס אשר גורם לאנשים לחזור שוב ושוב ומייצר את הנאמנות החדשה והיא : נאמנות אשר מוטמעת אל תוך הפלטפורמה, כזו שמהווה חלק אינטגראלי מהכלי. אם בעבר הנאמנות הייתה למותגים, שכן כיום הנאמנות יותר ויותר מוסטת אל עבר פלטפורמות שיודעות לייצר חזרתיות וזאת באמצעות תוכן רלוונטי עבור המשתמשים. לקריאת הרשומה המלאה- Link

Content Marketing | Key Success Factor | הפעם, חשוב לי להתמקד בקומפוננטים שיוצרים את שינוי חוקי המשחק בכל הקשור ל-Content Marketing ומה בפועל יאפשר את האבולוציה של הפרקטיקה ברמה האסטרטגית והטקטית בארגון בו אתם עובדים. אעבור אתכם על הדברים אותם זיהיתי כחשובים למיקוד, ואפרשן את מהותם והשפעתם על שרשרת הרעיון. לקריאת הרשומה המלאה- Link.

The Modern Marketer בהגדרה, איש השיווק של העידן הנוכחי הינו חלקית אמן וחלקית איש מדע- מתמטיקאי. בצדדי האמן שלו קיימים קומפוננטים הכרחיים לטובת ניהול ועיצוב המשימה, ובצדדים האנליטים שלו קיימות תכונות שמאפשרות לו להביא את העסק לצמיחה. לקריאת הרשומה המלאה- Link.

YouTube Stars & Content Marketing Strategy | הפוסט הנוכחי ממוקד בנושא מעניין- החיבור בין כוכבי יוטיוב, או לחילופין כוכבי הרשת באופן כללי, לחיבור עם אתגרי השיווק של המותגים המסחריים, הרשומה תהווה עבורכם כלי חשיבה אפקטיבי שמאפשר להבין את המגמה, להתחבר אליה ולחפש הלכה למעשה כיצד אתם צריכים להשתמש ברעיון. אלווה את הפוסט בדוגמאות ובתובנות וכולי תקווה שאכן בסופה תראו בתפיסה ככזו שמתאימה לבחינה בסט הפעולות השיווקיות שלכם. לקריאת הרשומה המלאה- Link.

Content First Brands | התפיסה שאני מביאה ברשומה תראה לכם אולי מעט ראדיקלית, וטוב שכן לפעמים זעזוע של השטח מביא לכך שאנחנו יושבים ומחשבים מסלול מחדש. התובנה מחדדת כי בעתיד הלא כל כך רחוק מותגים יצטרכו לחשוב כיצד הם הופכים ל : Content First Brands– אנסה לפצח את הטיעון וההיפותזה אותה הנחתי כאן ולהסביר כיצד בונים מותגים בעידן הנוכחי ומה הם הדברים שאתם צריכים להסתכל עליהם במבט עתידי. לקריאת הרשומה המלאה- Link.

מילת סיכום. אני מקווה שהסדרה הכוללת אכן עוזרת לכם ככלי עבודה אסטרטגי ואפקטיבי, הסדרה הסתיימה אבל אני מבטיחה להמשיך לדבר על הנושא במהלך השנה בבלוג שלי ולחקור עבורכם תובנות משמעותיות, קייסים מעניינים ומחקרים חשובים. ממליצה לכם בחום לסלול את דרככם בעולם ששזור בו ערך, מידע ולמנף את מהלכי השיווק שלכם בכוח של התוכן.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.