Cool Creative Campaigns

מזמן לא פרסמתי תוכן שמתעכב על מהלכי קריאטיב מעניינים. הפוסט הנוכחי כולל עשרה קייסים חכמים ומדליקים בעיני, שמעבירים את המסר נכון.

המחיר של העישון. דרך שונה להציג את המשמעויות של עישון לא בהכרח באמצעות הפחדים הרגילים שקשורים בכך כמו מחלות וכולי, אלא- דווקא במחיר האמיתי בכסף שכולנו משלמים, בין אם אנו מעשנים בפועל או בין אם יש לידינו אנשים שמעשנים.

גיוס בליגה אחרת. הנה לכם פלטפורמת גיוס מדהימה שמאפשרת לאנשים שחולים בסרטן להדגיש את היכולות שלהם, כמו גם את הסיבה שבגללה לא הצליחו לעשות את כל הדברים שמגדירים קורות חיים מפוארים. זה מהלך גיוס העובדים הקריאטיבי ביותר שאני ראיתי אי פעם, בהתמקדות על צרכים מיוחדים של קהילה.

האריזות המטופשות. אומרים שתמונה שווה אלף מילים, אכן- בקמפיין הנהדר הזה שכולל ורסיות שונות- Link, תקבלו לפרצוף את המסר שמדגיש עד כמה אריזות מפלסטיק אינן תורמות לסביבה אם נדרש 400 שנים להפוך אותן חזרה לחלק מהטבע.

בר הולגרמה. חברת התעופה ההולנדית KLM, יצרה בר עם מסך הולגרמי  שיעזור לה לחבר תיירים מכל מיני מקומות בעולם, קוראים למהלך: ‘Take-off Tips’ במקום שסתם תחכו לטיסה, תוכלו לשתף נוסעים בטיפים ואינסייטים שיש לכם על מקומות שונים בעולם, וזה- יהווה מעין מדריך תיירים וירטואלי.

שולחן דייטינג, ביחד או לחוד. רשת מסעדות יצרה עבור וללנטיין די שולחן רומנטי שעונה לשם :  “Together Table”  הוא מתופעל אלקטרונית ומאפשר לקרב או להרחיק את המיקום של הסועדים בינהם על פי רמת החיבור או הניתוק.

המיטה הנוסעת. פורד לקחו את הטכנולוגיה שלהם לרכבים, ורצו להמיר אותה לטובת יצירת מיטה שמאפשרת לאנשים לישון טוב יותר זאת באמצעות מערכת ה ‘lane keeping’ שמאפשרת לעשות אנליזה לשינה ומשנה את המיטה בהתאם.

חגיגת אמבטיות. מותג הריהוט השוודי איקאה רצה לחגוג את הקטלוג החדש שמתמקד בין היתר באמבטיות. איך הם עשו את זה? על ידי העמדת אמבטיה לדוגמא ליד הסין בפריז.

פשוט, זה חכם. WWF רצו להדגיש את המסרים שלהם באמצעות הזמן-והראו כיצד הסביבה שלנו משתנה לאורך השנים זאת על ידי העמדה פשוטה של תמונה מ2009 מול תמונה ב2019“#10YearChallenge”. המהלך מעודד אנשים לעשות השוואה בין תמונות שלהם ב2009 בסביבות שהם מכירים, מול אותו מקום ב2019, ובכך לשים היילייט על הבעיה הגוברת של העלמות היערות מהעולם.

שתייה אחראית. גינס רצו להשיק קמפיין שמדבר על שתייה אחראית, אותה פרסומת לגינס, ההבדל ? מה שיש בכוס הוא- מים.

עוד טייק. נראה כמו מתיחה של 1 באפריל, אבל- זה לא.

חופשת תפורה על פי מידת: מחיר. קחו רעיון מעניין לשירות חדש של Virgin, אשר תופר לכם את החופשה שלכם קצה לקצה, כלי שמאפשר לכם להגדיר מה אתם אוהבים, מה התקציב שלכם ו-הוא מחולל עבורכם את היעד המושלם.

אלו היו עשרה מהלכים קריאטיבים מעניינים ומותחי דימיון, מקווה שלקחתם מפה דבר אחד או שניים 🙂

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.