Great Newsletters

הרבה פעמים, שואלים אותי מאיפה אני משיגה מידע ואחרי איזה מקורות כדאי לעקוב- החלטתי לספק גישה לדברים החשובים שאני אוהבת ומעריכה על מנת לייצר “תזונה למוח”. אחת השיטות הטובות ביותר היא פשוט להרשם לגופים שמעניינים, ולקבל מהם על בסיס קבוע ניוזלטרים אשר מאפשרים כל הזמן להיות מעודכנים ולהתעשר במידע נוסף בחיים המקצועיים.

Interbrand, ממש כמו השם שלהם, עוסקים בניתוח ובמחקרים על מותגים והדרך שבה הם בונים את עצמם. מקור מידע עשיר בדירוגים, ניתוחים ו”קייס סטאדיז” מעניינים- Link.

Think With Google, ערוץ תוכן מהמם של גוגל שמדבר על עולם השיווק. כולל: מחקרים, קייס סטאדיז, סיפורי לקוח ועוד-Link.

Cannes Lions, ערוץ התוכן של פסטיבל הקריאטיב בקאן, מקור מידע נהדר למה שקורה בתעשייה! תוכן וידיאו מצולם של אנשים מקטגוריות שונות של מותגים, סיפורי הגשות לפסטיבל של קייסים ממותגים שונים בכל העולם וטיפים חשובים-Link.

11:FS, ערוץ תוכן נהדר לכל מי שמתעניין בעולם הפיננסים במושג הרחב והמתפתח. בכל שבוע הם מרכזים ניוזלטר אחד מדליק שכולל חדשות, תכנים מומלצים וקריצות חמודות על התעשייה-Link.

Wunderman Thompson, הינו ערוץ משובח שמפיץ טרנדים, ניתוח של המציאות העכשווית והעתידית וקייסים משגעים שמלווים ושזורים בתוך כל הפרדיקציות- Link.

Built for Mars, לכל מי שמתעניין בחווית לקוח- UI/UX- זהו אחד הערוצים החשובים ביותר! ששולח על בסיס קבוע קייסים מנותחים על פלטפורמות טכנולוגיות עם העמקה על מה טוב ומה פחות- Link.

A16Z, הינו ערוץ התוכן של קרן ההשקעות אולי החשובה ביותר בעולם: אנדריסן הורביץ שמשמשים גם כיועצים לגופים החשובים ביותר בעולם הטכנולוגיה. הניוזלטר שלהם כולל גישה למידע חדשותי על התעשייה, פודקאסטים חשובים, וידיאו של הרצאות מדהימות ועוד- Link.

CNBC, הוא אחד מכלי התקשורת החשובים ביותר בארה”ב! ערוץ הניוזלטרים שלהם כולל: נושאים שונים מכלכלה, טכנולוגיה, חדשות ועוד. בגלל העובדה שאנחנו כל כך קשורים ומושפעים מכלכלת ארה”ב ובכלל ממה שקורה בה, זהו ערוץ חובה להתחבר אליו! Link.

IPA Marketing, על הגוף הזה המלצתי לא פעם! אבל חשוב לי לחזור על ההמלצה שכן זהו אחד ממקורות המידע החשובים ביותר עבור תעשיית השיווק, במובן הרחב של המילה שלה (בעיני היום שיווק זה הכל). הם שולחים פעם בשבוע ניוזלטר שמרכז את הכתבות החשובות, ההרצאות, והראיונות המשמעותיים- Link.

Bain&Co, זו חברת מחקר סופר חשובה ומוערכת בעולם, אשר עוסקת בעיקר בעולם של פיננסים, קמעונאות וFMCG- מוצרי צריכה. מדובר באמת באחד ממקורות המידע החשובים שיש בתחומים הללו, והתכנים שלהם גם מושכים למעלה מבחינה אסטרטגית, אך גם כוללים המלצות פרקטיות-Link.

תרשמו לניוזלטרים, זה יעשיר את תיבת המייל! ויכריח אתכם להיות מחוברים למה שקורה בחיים!


הספר שלי: “המתכון לשינוי”. אם אתם רוצים ללמוד יותר על שינוי, להבין במה זה אומר לנהל תהליכים טרנספורמטיבים בחברה, או מצד שני להבין כיצד תוכלו לטפל בצורה חכמה בטרנספורמציה האישית שלכם. אני ממליצה לכם מאוד לקרוא את הספר שלי שיצא השנה. “המתכון לשינוי”, מדריך אסטרטגי לאתגר של עולם שעובר שינוי על בסיס קבוע.

 

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.