Israeli Startups Engaged in Gen AI

זו רשומה מאוד מיוחדת שמציגה עבורכם כיצד חברות שלמות נבנות על עולם הבינה המלאכותית הגנרטיבית! אבל מה שממש מייחד את הרשומה הוא העובדה שהחברות הללו הן כולן ישראליות! חלק גדול מהרשימה שאני מביאה לכאן הם סטארטאפים אותם אישית אני מכירה, ונמצאת איתם במערכת יחסים כזו או אחרת- חשבתי שיהיה נכון לעשות גם בינכם ובינם הכרות על מנת שתדעו, תאמצו ותחשבו מה אפשר לעשות עם העולם המשוגע והמעניין הזה!

החלטתי לחשוף אתכם לעשרה סופר מעניינים, אבל קחו בחשבון שבהמשך השבועות והחודשים הקרובים אציף פה שחקנים נוספים.

AI21 Labs. סטארטאפ שעוסק בNLP הוקם על ידי פרפסור בשם יואב שוהם שפיתח מודלים של בינה מלאכותית שמתחרים בGPT-3. הטכנולוגיה משמשת היום כשחקן שאמזון משתפים איתו פעולה ומטמיעים את היכולות שלה בתוך הפלטפורמה שלהם- Link.

Marktrix. סטארטאפ של מייסדת בשם נעמה מנובה שבנתה פלטפורמה על גבי OpenAI של מנהלת שיווק דיגיטלית בשם אלה, באמצעות הפלטפורמה גופים קטנים וגדולים יכולים לקבל שירותי שיווק דיגיטלי מישום בינה מלאכותית גנרטיביתLink.

Carttune.ai. סטארטאפ של שני יזמים מתן ומושיק שהחליטו לבנות על פלטפורמות כמו OpenAI יכולת של בוט אישי ואנושי עבור מותגים. הכוח הוא בכך שהפלטפורמה הופכת לכלי שרת בידים של המותג לעולם התוכן הספציפי של המותג ומגדרת את הסיכון בכך שאפשר להגיד לה על מה לא לדבר- Link. זו יכולת של בניית ישות דיגיטלית שיחתית בדמותו ובאישיות של המותג עליו אפשר לתפור כל עולם תוכן שרלוונטי לארגון לקדם פנימה או החוצה.

Guidde. פלטפורמת בינה מלאכותית גנרטיבית לעסקים שעוזרת לצוותים של שירות/ חוויה/ שיווק ליצור תוכן וידיאו במהירות גבוהה ולהתחבר למערכות שונות כמו סיילספורס על מנת להשתלב בצורה טבעית במסע הלקוח-Link.

Magical.so. שירות של יומן דיגיטלי מבוסס GPT שמקל על העבודה בכך שהוא כותב הערות מהפגישות באופן אוטומטי סוג של יומן דיגיטלי שעוזר בסיכום הפגישות ומייצר פרודוקטיביות לתהליכי העבודהLink. מדובר במגה עוזר פרטי שגם יתמוך אתכם בכל מה שקשור לקביעת פגישות וסידור היומן.

Peech-ai. פלטפורמה לייצירת וידיאו מבוסס בינה מלאכותית גנרטיבית- הרעיון הוא להשתמש בוידיאו ככלי לאסטרטגיית השיווק של החברה. העובדה שמשתמשים בפלטפורמה מאפשרת לייצר הרבה וידיאו ובסקייל לכל מטרה ובך מתאפשרת הפקה בכמויות, בסקייל –Link.

Bria.ai. פלטפורמה ליצירת תוכן ויזואלי מותאם אישית ובקנה מידה במבוסס על בינה מלאכותית גנרטיבית. היא מאפשרת ליצור תוכן ויזואלי אישי ולשפר את התהליכים והתוצאות של החברה דרך יצור תכנים ויזואלים בסקייל מאוד גדול! המערכת מגנה על מותגים בשימוש בתוצרים הויזואלים ובזכויות יוצרים-Link.

Tabnine. שירות שמאפשר לייצר קוד באמצעות טקסט מבוסס בינה מלאכותית גנרטיבית- עוזר דיגיטלי וירטואלי שעוזר למפתחים באמצעות תוכנה לייצר קוד-Link.

D-ID. חברה שמאפשרת לייצר סרטי וידיאו מבוסס generative AI אתם יכולים ליצור סרטוני וידיאו על בסיס תמונה וטקסט בלבד-Link.

HourOne. סטארטאפ שמאפשר ליצור וידיאו מטקסט בלי הצורך במצלמה בכלל, הם יוצרים דמויות וירטואליות אותן אפשר לערוך בקלות, לייצר מהן סרטונים שונים ועוד. זה שירות שיכול להיות כלי עוצמתי בידיים של אנשי שיווק, הדרכה ושירות-Link.


חדש. אחרי שנים ארוכות בהן אני נוסעת לפורמאטים שונים של לימודי חדשנות בעולם, ובמקביל מעבירה סדנאות ללקוחות שלי ולגופים שרוצים לעבור תהליכי חדשנות בחברה- החלטתי להשיק מוצר חדש! Bootcamp יעודי לחברות וארגונים שרוצים בטווח מאוד קצר ללמוד תהליכי חדשנות ולעשות זאת בעצמם ללא תלות באחרים. הפורמאט הוא גמיש ומותאם על פי מידה לכל ארגון וצורך.  בבסיס, ההצעה היא ללמידה מאתגרת ואינטנסיבית בה לומדים את תהליך החדשנות ה– Double Diamond.  למידע נוסף על המוצר-Link.

לפרטים נוספים ושיחה מולי:

Connect

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.