Moms Turn to Online Video

GMV

לגוגל יש אתר תוכן מצויין בו הם משתפים תובנות נהדרות עבור אנשי שיווק, מדובר ב-Think With Google האב של מידע מעניין וכלים שונים ומצויינים אשר מתכתבים עם האתגרים של עולם השיווק בעידן זה. אני מנכיחה יוטיליטי ותובנות מהמקור המיוחד הזה מדי תקופה, והפעם אני רוצה להתמקד ברשומה קצרה שמצאתי בהאב המדברת סביב נושא- הכוח של הוידיאו וההשפעה שלו על אימהות.

אביא לכם לכאן את התובנות העיקריות ואוסיף עליהן כמו תמיד משלי, למי שרוצה לקרוא את הרשומה המקורית של גוגל רצ”ב –Link.

לפני שאני צוללת למסרים של גוגל– חשוב לי להשביח אותם ולהזיז הצידה “חשדות”, שכן ללא ספק יש לחברה אינטרס מובהק שנעבוד בתוכן וידיאו ונקדם אותו- משם בדיוק היא מרוויחה. לכן, הלכתי למקום “ניטרלי” לאו”ם של האינפורמציה ושלפתי עבורכם גרף ממחקר מעניין ביותר של TNS השוטח את החיים המחוברים שלנו : Connected Life | How Technology is Transforming the Lives of Consumers– תוכלו לראות בגרף את ההתפלגות של מדינות שונות בעולם כולל ישראל ואת היחס המתגבר של צפיה בתוכן וידיאו- זו עדות לכך שתוכן וידיאו און ליין (כשברור לכולם שכיום On-Line זה בעיקר מובייל)- משנה לחלוטין את הדרך בה אנחנו נחשפים לתכנים וצורכים אותם בפועל, על המחקר המעניין והמלא של TNS אני מכינה עבורכם פוסט רחב ומקיף.

people-in-each-country-who-watch-tv-or-online-video-every-day-tv-online-video_chartbuilder

נחזור לאמירות של גוגל– אין ספק שהם אלופים בלספר סיפור טוב שיוצא קודם כל כמו שאני אוהבת מההתנהגויות של האנשים- בין אם אימהות מחפשות מידע על החופשה הבאה של המשפחה או לעשות התעמלות גופנית- האימהות של היום פונות אל-YouTube, ואני מוסיפה אל תוכן וידיאו שיכול לעזור להן ברגעים הללו- גוגל מנסה להחדיר בנו את ההבנה שהעולם של האנשים השתנה והוא מתמקד מאוד ברגעים-Moments.

חשוב שתצפו בסרטון שצירפתי לכם בתחתית הרשומה שמדגיש מאוד את המסע של האימא בעולם המורכבויות שלה- ומציג כיצד מותגים יכולים להשתלב באותו מסע ולענות על הצרכים של קהל יעד זה, לעזור להכניס קסם לתהליך קבלת ההחלטות ולעזור בכך שתתווסף שכבת Inspiration קטנה בכל מה שאנחנו עושים ביום.

GM1

האימהות של היום לא שונות מהאימהות שלהן– יש להן שאלות, הן צריכות להתנסות בדברים דומים תוך כדי שהן צופות בילדים שלהן גדלים. אבל האמצעים לניהול כל המורכבות הזו השתנו מאוד- אימהות צריכות הרבה מאוד עזרה והצעות לדברים שונים, וכיום הן שינו את הדרך בה הן פועלות- כי יש כלי מדהים והוא האינטרנט אשר עוזר להן לנהל הרבה מהמשימה ומהמורכבות שלה.

אותו מחקר שכתבתי לכם עליו לפני כן בדק 1500 נשים בגילאים 18-24 ומצא כי צפייה בסרטוני וידיאו און ליין הפכה למאוד משמעותית בחיים של אימהות צעירות. התוצאות הראו כי 83 אחוז מהאימהות שענו למחקר מחפשות תשובות באון ליין ומתוכן שלוש מתוך חמש אימהות עושות זאת באמצעות סרטוני וידיאו און ליין.

GM2

כשאימהות מגיעות לשאלה של – אני רוצה לדעת איך ? אני צריכה ללכת אל, אני רוצה לקנות, אני רוצה לעשות עכשיו- הן הרבה מאוד פעמים פונות לאינטרנט אל תכני וידיאו (גם YouTube). אימהות מעידות כל כך שהן מבקרות ביוטיוב יותר מאשר בכל אתר או אפליקציה אחרת על מנת למצוא תוכן און ליין וידיאו, כפי שציינתי קודם לכן-צירפתי את הסרטון שגוגל חשפו במאמר המקורי- הוא מציג לכם בחוכמה את צד האימא, את היומיום שלה ואת החיבורים החכמים שתוכו וידיאו יכול לייצר עבורה :

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.