My GPT Beta is Here!!!

מגיע רגע מתוק כזה שהתעקשות על משהו מניבה פרי. הרגע מבחינתי קרה השבוע כשסוף סוף קיבלתי כניסה לתוך הBETA של GPT-4 אשר מאפשרת שני דברים רובסטים מרכזיים! הראשון- חיבור לאינטרנט!!! כן, כן, חיבור מובנה של הGPT לאינטרנט, השני- חיבור לשחקני הAPI שעובדים על הפלטפורמה של OpenAI מה שמאפשר גישה אקסלוסיבית (כרגע) לאפליקציות/ פלאגינים שנבנו ועדיין נבנים על הפלטפורמה.

אז, באמת אין דבר יותר מפתיע שאחרי עשר בקשות להכנס ל”רולאאוט” של השדרוג של הGPT סוף כל סוף הצלחתי להתקבל! אני מרגישה כמו כלה ביום החתונה:-) (סתם, סתם בדיחה)…כשנכנסים לBeta מקבלים למעשה שתי גישות חדשות לגמרי שמשנות את הדרך שבה משתמשים בGPT. הראשונה, לדעתי לא צריכה יותר מדי הסברים- חיבור לאינטרנט מה שהופך את כל החיפושים שלכם להרבה יותר מדוייקים יחד עם העובדה שגם ככה GPT-4 הוא הרבה יותר מדויק מהגרסה החינמית. אם תשאלו אותו שאלות אקטואליות הוא יפסיק לענות לכם שהוא תקוע איפה שהוא בזמן בספטמבר 2019.

הדבר השני והעוצמתי ביותר הוא הפלאגינים-  ממש כמו חנות אפליקציות חדשה שמחברת אתכם לכל מיני ישומים שמפתחים מכל העולם יצרו על גבי פלטפורמת OpenAI- מדובר בעולם ומלואו אשר כולל המון יישומים! ואני מבטיחה במהלך השבועות הקרובים לרדת לעומקם של הפלאגינים הכי טובים ולספר עליהם. לוקח זמן ללמוד מה כל אחד מהישומים האלו מאפשר, אבל ללא ספק יש כבר עכשיו שני דברים מדהימים שגיליתי- כל מה שקשור לקריאת PDF, ניתוח מידע מהמסמך, בקשות ספציפיות מהמסמך או תמצות של מסמך- מדובר פשוט בתוספת אדירה! המגה פיצ’ר השני, היכולת לקחת לינקים של וידיאו שונים מכל פלטפורמה ובפרט יוטיוב ולנתח ממנה אינסייטים.

אם תסתכלו בצילום מסך על הישומים שצילמתי עבורכם, תוכלו לראות חלק מהדוגמאות עליהן אני מדברת:

Video Insights

AskYourPDF

Link Reader

חשוב להגיד, ופה אני עונה מראש על שאלה שחוזרת על עצמה מכל מיני כיוונים, כרגע חלק מהפיצ’רים לא מתאפשרים בעברית וזו עובדה שמשמעותי לקחת בחשבון. מצד שני היכולות הללו מדהימות, ואני ממליצה לנסות ובמקרה הכי גרוע לעשות תרגום למסמכים עם google translate.

החלון הזה באתר של GPT מראה לכם שיש גישה גם לאינטרנט וגם לפלאגינים– ומשם תוכלו לראות בחלונית של הפלאגאין את החלוקה לפי- פופולארי, חדש, כל האפליקציות שעלו או מה שאתם החלטתם כבר לאמץ ועשיתם לו Instaled.

תוכלו לראות כאן דוגמא לעדכניות של החיבור לאינטרנט, סוף כל סוף הוא יודע שביבי הוא ראש הממשלה בשנת 2023 🙂

נראה לי שנכנסו לעידן חדש ומדהים- כשOpenAI משחקת בו תפקיד עצום של שינוי ואקסלרציה מהירה לדברים חדשים לגמרי שאנחנו כמשתמשים יכולים לעשות, ובמיוחד לפרודוקטיביות המדהימה שנכנסת לחיים שלנו אם רק נדע לעבוד עם הכלים הללו כמו שצריך.


חדש. אחרי שנים ארוכות בהן אני נוסעת לפורמאטים שונים של לימודי חדשנות בעולם, ובמקביל מעבירה סדנאות ללקוחות שלי ולגופים שרוצים לעבור תהליכי חדשנות בחברה- החלטתי להשיק מוצר חדש! Bootcamp יעודי לחברות וארגונים שרוצים בטווח מאוד קצר ללמוד תהליכי חדשנות ולעשות זאת בעצמם ללא תלות באחרים. הפורמאט הוא גמיש ומותאם על פי מידה לכל ארגון וצורך.  בבסיס, ההצעה היא ללמידה מאתגרת ואינטנסיבית בה לומדים את תהליך החדשנות ה– Double Diamond.  למידע נוסף על המוצר-Link.

לפרטים נוספים ושיחה מולי:

Connect

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.