The tricks you should know | Midjourney

בחודשים האחרונים, אני משחקת המון עם מידג’רני, ומנסה להבין את הדברים החשובים שצריך להכיר על הפלטפורמה- מלא מלא זמן אני משקיעה בלהקשיב לתכנים ביוטיוב- וללמוד את כל הטריקים והשטיקים המעניינים שכדאי לדעת בשביל לייצר תוצאות טובות.

השנה אפילו אימא שלי קנתה לי מנוי שנתי במידג’רני וחשבתי לעצמי שזה משהו שלא ידעתי בכלל להגיד או לבקש לפני כשנה- תראו איזה עולם מדהים יש לנו וכמה דברים קורים סביבנו זה פשוט מטורף!

החלטתי לשתף אתכם על בסיס קבוע בכל מיני טריקים חכמים שכדאי לכם לדעת בשביל לשפר את הביצועים שלכם בממשק המטורף הזה!

בתוך ממשק מידג’רני יש לכם אפשרות של– Settings שאותה נדרש להכיר לפני שפועלים! סימנתי לכם בחיצים את הדברים שאני רוצה להתעכב עליהם. הראשון, העובדה שאתם צריכים בעיני להשקיע ולו לפחות לחודש בשביל להבין את יכולות מידג’רני הגרסה החמישית, זה משמעותי שכן היא מאפשרת לכם להיות הרבה יותר אינטואיטיבים בבקשות ודורשת מכם פחות מניפולציות מהגרסאות היותר ישנות.

הדבר השני, אתם צריכים להבין שכשאתם קונים את הזמן שלכם בפלטפורמה, אתם לא קונים מספר תמונות, או מספר ג’ינרוטים! למעשה, מה שאתם רוכשים הוא משאב של מחשוב. לכן, אם אתם רוצים לנצל בצורה הטובה ביותר את המנוי שלכם תדאגו לשים את המנוי בRelax Mode זה אמנם ייצר את התמונות קצת יותר לאט אבל יאפשר לכם מצד שני להשתמש בהרבה יותר משאבים וליצור הרבה יותר תוצרים!

בתוך הישום, יש לכם בתא החיפוש אפשרות להעלות תמונה במקום שאותו סימנתי ולכתוב לה פרומפט שמעצב אותה בפועל- התוצאות מדהימות במיוחד אם אתם מגדירים באיזה סגנון אתם רוצים לקבל תוצאה- מאוד ראליסטי, בסגנון של צייר מפורסם כמו ואן גוך או רמברנדט, בסגנון עיצובי מוכר כמו באוהאוס או בסגנון של סרטים מצויירים. ההגדרה שלכם יחד עם התמונה מולידה את התמונה. אחרי שאתם מעלים את התמונה לערוץ הדיסקורד, תקליקו עליה ותקחו ממנה את הכתובת ואותה תכניסו לפרומפט כלינק כל מנת שתוכלו לייצר ממנה תוצאה.

אם אתם רוצים ליצור תמונה שיש בה סידור של הרבה פרטים יחד, כמו בדוגמא המצורפת- כל מה שתצרכו לעשות זה להכניס לפרומפט את מה שכתבתי כאן ולהוסיף בסוגריים מה תרצו לסדר- אתם יכולים שהתמונה תהיה ראליסטית, אולטרה ראליסטית, או כל סגנון אחר אותו תבחרו.

כשאתם מכניסים פרומפט, קשה לשלוט על התוצאה בפועל אבל אתם יכולים להכניס בה סגנון שלכם, למשל מה שעשיתי כאן לסטיב ג’ובס 🙂 יצא סוג של ג’ובס לא לגמרי דומה.

בנוסף, אם אתם רוצים תוכלו להכניס לינק של תמונה לפרומפט ולידו לכתוב מה תרצו שיצא, זה כמו הרעיון של להעלות תמונה רק במקום בלינק. אגב, בשני המקרים תוכלו לשים יותר מתמונה אחת או יותר מלינק אחד.

תראו בדוגמא הזה, ניסיתי להכניס לדוגמנית ב3D גם אופי אלקטרוני דיגיטלי בכך שביקשתי שיהיה בתוך התמונה שלה QR גדול כחלק מהתוצאה. אגב! וזה אגב חשוב מאוד! ממש הייתי צריכה לעשות כמה ניסיונות בשביל להגיע לתוצאה הזו, כי בהתחלה הQR היה יחסית קטן ובכל פעם “הגדלתי” את הבקשה שלי ובכך גם הקיו אר קוד גדל.

זה היה סט הדוגמאות של הפעם, מבטיחה לעשות לכם מדי תקופה פוסט נוסף בסגנון על מנת שיהיו לכם טיפים טובים לעבוד במידג’רני.


חדש. אחרי שנים ארוכות בהן אני נוסעת לפורמאטים שונים של לימודי חדשנות בעולם, ובמקביל מעבירה סדנאות ללקוחות שלי ולגופים שרוצים לעבור תהליכי חדשנות בחברה- החלטתי להשיק מוצר חדש! Bootcamp יעודי לחברות וארגונים שרוצים בטווח מאוד קצר ללמוד תהליכי חדשנות ולעשות זאת בעצמם ללא תלות באחרים. הפורמאט הוא גמיש ומותאם על פי מידה לכל ארגון וצורך.  בבסיס, ההצעה היא ללמידה מאתגרת ואינטנסיבית בה לומדים את תהליך החדשנות ה– Double Diamond.  למידע נוסף על המוצר-Link.

לפרטים נוספים ושיחה מולי:

Connect

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.