Four Visual Platforms & GAI you should know

אתחיל בלהגיד שאני מתה על מידג’רני, לאורך הזמן יש לי כבר את היכולת להפיק מהפלטפורמה את המירב! אבל כפי שאתם כבר מכירים אותי- תמיד אחפש אחרי דברים נוספים, להכיר, ללמוד ולהבין כי זה האף הסקרני שלי. ברשומה הנוכחית אדבר על ארבע פלטפורמות של ויזואל שמצאתי, ואספק חוות דעת על החוויה.

ניסיתי את אותה תמונה בכל אחת מהפלטפורמות- זו נקודת המוצא שהייתה לי מתמונה שייצרתי במידג’רני:

נתחיל מAstria, פלטפורמה מעניינת שלפי מה שאני מבינה היא נוסדה על ידי שני יזמים ישראלים. חשוב להבין שכבר בנקודת הפתיחה על מנת להשתמש בה תדרשו לשלם! זו פלטפורמה שמביאה איתה ניחוח של אמנות לתוך הסיפור, הרעיון הוא שאתם מעלים תמונות והיא יוצרת עבורכם ויזואל חדש- או, וזה יעניין הרבה מכם! סרטון שהוא סוג של אנימציה מתוך הרבה צילומים שתעלו. יש בה עוד המון פיצ’רים מעניינים ששווה לחקור בהם, אני מאמינה שהשירות הזה יכול לשרת צרכים שונים ומיוחדים כמו הרעיון של סרטון אנימציה-Link. חשוב להגיד שלייצר פרומפט/ תוצר, לוקח כאן יותר זמן (לפחות בהתנסות שלי), והפלטפורמה שתומכת את השירות מאחור הינה- Stable Diffusion, ואם תרצו קצת יותר מידע על החברה עצמה רצ”ב- Link.

בAstria, קיבלתי את התוצר הבא-

הפלטפורמה השנייה היא Runway- ועבור סטודיו של עיצוב או אנשים שמחפשים לעצב ולפתח קונספטים היא ממש נהדרת! יש פה הרבה אופציות של יצור: טקסט לתמונה, וידיאו לוידיאו, תמונה לתמונה ועוד. ארנסל מלא של אפשרויות.אני בהחלט יכולה לראות אנשי מקצוע מצליחים לקחת את הרעיון לגבהים מאוד משמעותיים בפלטפורמה- Link. חשוב להגיד שיש פה אפשרות להתנסות מבלי לשלם מיד, מה שיכול לעזור לכם לקבל החלטה האם זו פלטפורמה שמתאימה לכם. החברה נוסדה ב2018, והיא מגדירה את עצמה כמעבדת חדשנות לעולם של בינה מלאכותית גנרטיבית היזמים מגיעים מניו יורק, למי שרוצה פרטים נוספים על החברה והיזמים –Link.

בRunway קיבלתי את התוצר הבא:

זו פלטפורמה פשוט מדהימה! Lexica. art מאוד מאוד קלה לשימוש, לא דורשת שום מקצועיות מצידכם וגם מאפשרת לייצר המון תמונות בחינם- Link. חשוב להגיד שאפשר ממש להתמכר ללקסיקה, כי היא מייצרת מיד תוצרים מרהיבים ביותר! אבל, ויש כאן אבל גדול, סוג התוצרים תמיד מקבל מן גוון מאוד עתידני, מטאלי, נראה כמו סרט מדע בדיוני. באמת של החיים בסופו של דבר זה יושב על כמעט אותו נרטיב. הבחור הזה בנה את לקסיקה- Sharif Shameem, והוא מגיע מסן פרננסיסקו- Link לפרטים נוספים עליו.

בלקסיקה קיבלתי את התוצר הבא-

וגם אדובי נכנסה למשחק הזה, כמובן, איך לא? עם פלטפורמה משלה שמאפשרת לכם ליצור בחינם! firefly מלאה בפיצ’רים ובאפשרויות ששווה לחקור. טקסט לתמונה, שרטוט לתמונה, טקסט לטמפלט (ידבר בעיקר למעצבים בינכם) ועוד מלא מלא מלא אפשרויות! –Link. הבעיה באדובי הייתה שלא משנה מה ניסיתי, כל תמונה שניסיתי להוריד קיבלתי הערה שהיא אינה עומדת תחת זכויות יוצרים- אולי זו בעצם לא בעיה, אולי כך צריך גם בפלטפורמות האחרות בשביל להוריד את הסיכונים ולייצר עבור כולנו אינטרנט בטוח יותר!

בסופו של יום, אני אשאר לי עם הבחירה שלי! מידג’רני, כי כפי הנראה כבר למדתי מספיק טוב את הפלטפורמה לטוב או לרע ואני מצליחה להוציא ממנה עבורי את הדברים הטובים ביותר!

ספרו לי איך היה לכם בארבעת ההצעות החדשות?


מוצר חדש!!! שנועד לכל מי שרוצה ללמוד טוב יותר על היתרונות של בינה מלאכותית גנרטיבית בתהליכי חדשנות! אני מקבלת עשרות פניות בחודש, ובמהלך החודשים האחרונים מאות פניות לגבי GPT, מידג’רני ועוד. החלטתי לקחת את הפניות הללו ולהפוך אותן לערך! בגישה שלי בחרתי להסתכל על הכלים החדשים בשתי פרספקטיבות: הראשונה, אלו כלי פרודוקטיביות, אם יודעים להשתמש בהם נכון! השנייה– והיא החשובה בעיני, יצרתי מתודולוגיה יחודית שנועדה לעזור לכם- להשתמש בכלים הללו בתהליכי חדשנות ולייצר מהם ערך רב מאוד! גם בפרודוקטיביות, גם בקריאטיביות, ביצירת משאב חדש באמצעות הכלים, חיזוק ויצור שרירים חדשים. למי שרוצה פגישה 1:1 און ליין שבה אני מסבירה על המתודלוגיה ומאפשרת גם לכם להבין את הקסם שיש בשימוש בכלים החדשים תוכלו להרשם ישירות מכאן- Link.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.