Mobile Trends | Augmented Reality

כפי שהבטחתי לכם אני ממשיכה להביא לכם לכאן טרנדים מובילים סביב הסלולר והטאבלטים. מדובר בטרנדים מובילים וכן במגמות עדכניות במרחב הדיגיטלי, שיכולות לעזור לכם להכיר לפרטיהם את מגוון האפשרויות ושפע הנגיעות החדשות שניתן לייצר מול הלקוח. הפעם אני מקדישה את הפוסט הזה לנושא המציאות הרבודה – אוגמנטד ריאליטי. החלטתי להמחיש לכם את הכוח הטמון באפשרות חדשנית זו דרך דוגמאות וקייסים מכל רחבי העולם שריכזתי עבורכם, כיוון שלהערכתי תוכלו להתחבר למגמה זו בצורה הטובה ביותר דרך פרויקטים של אחרים. ראוי להסב את תשומת לבכם לקו העקרוני ששזור בכל מידגמי האפליקציות שאני מצרפת לכם לכאן הכולל אלמנטים קריטיים להצלחה – היישום חייב להופיע עם שכבה מעניינת או תועלתית עבור הגולשים כי אחרת זה לא “עובד”. ה”אוגמנטד ריאליטי” מוסיף נופך עלילתי לאירועים השוטפים ויכול ליצור שכבה רבודה על תמונת המציאות הפיזית בצורת השלמת פערים לסיפור – או תוספת סיפורית לאירוע מוגדר. מצד שני הוא יכול לשמש ככלי – יוטילטי – שמעביר תוכן נוסף שלא מתקיים במימד הפיזי אבל הוא שימושי לנו ביותר לשם התמצאות ולהשגת מידע במקום הנכון ובזמן הנכון.

לפני שנתחיל אני רוצה להסביר למי שלא בהכרח יודע מה זה בכלל אוגמנטד ריאליטי מצאתי לכם סרטון מדליק שמסביר בדיוק את כל העניין ויעשה זאת הרבה יותר טוב ממני !

SpotCrime |  אפליקציה שמראה לנו באוגמנטד ריאליטי אלו פשעים התבצעו באזור שלנו . מחברת את הרעיון של המובייל עם שטח מבוסס מיקום לִכְדֵי עלילה אמיתית ולקוחה מהחיים, שמספקת לנו סוג של סיפור מתח.

  Park, Tag & Go | אפליקציה שמאפשרת לכם להחנות את הרכב – לתייג את המקום בו החניתם, כך שגם את הדרך חזרה היא תשרטט לעיניכם ותסלול לכם בביטחה באוגמנטד ריאליטי.

Cyclopedia | אפליקציה שמוסיפה שכבה של אינפורמציה הלקוחה מהויקיפדיה לגבי המקום בו אתם נמצאים – ברגע שתזיזו את האפליקציה על פני המקומות המבוקשים, היא תעלה לעיניכם אינפורמציה על המקום ישירות מהויקיפדיה ותעזור לכם להתמצא בסביבה ולהכיר טוב יותר את נתונֶיהָ.

SnapShop Showroom | אפליקציית אוגמנטד מרהיבה שעוזרת לכם לראות מראש בזמן אמת ובלייב איך ייראו הרהיטים שאתם רוצים לרכוש בפרופורציות של הבית שלכם. “עיצוב הפְּנִים” נעשה עוד לפני הרכישה ובכך עוזר לכם לבדוק בפועל באם הרהיט נראה טוב או לא במקום בו תרצו להציבו.

Sky Siege 3D | למי שאוהב משחקים בסלולר – אפליקציה מדליקה שמכניסה רובד מעובה (אוגמנטד) למשחק והופכת אותו ליותר מעניין – ובהחלט תלת מימדי .

Augmented Reality Soccer Game | אפליקציה שמאפשרת לכם לדמות משחק כדורגל בהצבת סל קליעה וירטואלי אליו תוכלו לכוון את הכדור. אמרנו משחקי דיגיטל פיזיקל – זה בדיוק זה !

Nulaz AR Premium Version | אפליקציה כייפית שמראה לכם באמצעות “לייר” נוסף אנשים ומקומות שנמצאים סביבכם – דרך נהדרת להכיר לעומקה את הסביבה שלכם.

Sun Seeker: 3D Augmented Reality Viewer | אפליקציה מצויינת שמספקת לנו רובד מעניין של מידע על השמש – כל מה שאנחנו צריכים לדעת ביחס למערכת השמש והשמיים.

Travel Guide with AR: GeoTravel | אפליקציה שמראה לכם באוגמנטד ריאליטי רובד נוסף של מידע שיעזור לכם להכיר מקומות חדשים מן ההיבט התיירותי – ה”טוּר גייד” הדיגיטלי החדש  !

מילת סיכום, מקווה שלקחתם מהסיור התלת מימדי והרבוד בפרטים אטרקטיביים, שערכתי לכם כאן. אישית מאוד נהניתי בפארק התלת מימדי של המרחב הוירטואלי . אני בטוחה שאם תחשבו על כך היטב תדעו איך להשתמש בטכנולוגיה המוצעת ולהפוך אותה לכלי שרת לטובת העסקים שלכם. זכרו – חייב להיכלל בשימוש הטכנולוגי הנדון קו הגיוני שמייצר רובד מושך מצד התוכן – עניין מיוחד, מידע נוסף שלא מתקיים בצורה אחרת, סיפור שנברא בעקבות השימוש בשיטה או משחק שיכול להחדיר תלת מימדיות במעגלי העולם הפיזי באמצעות הטאץ’ הדיגיטלי.

https://zoharurian.com//new-service/

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.