My Innovation Barcelona 2023

אני וברצלונה, סיפור אהבה.

כמו שסיפרתי לכם, נסעתי בשבוע שעבר לסשן של חדשנות בברצלונה, תוכנית לימודים של חמישה ימים בה נפגשים עם מומחים בינלאומיים מאירופה ומקומות נוספים בעולם, ולומדים על תהליכי חדשנות, שיטות, גישות ופילוסופיות. הסשן כולל ביקור בחברות שונות כמו: Frog (חברת עיצוב UI/UX בינלאומית),  Runroom חברה ספרדית לעיצוב, T-System שהיא חלק מקבוצת דויטשה טלקום וT-Mobile ועוד ועוד ועוד. 

בחמשת הימים הללו, הייתי יחד עם קבוצה מדהימה של תלמידים שמגיעים מכל מיני מקומות בעולם- פריז, רומא, אמסטרדם, וקוריאה (זו רשימה חלקית). ואני, הישראלית שבסיפור שבאה ללמוד ו- לא פחות חשוב ללמד. 

ביום השלישי של התוכנית, הסשן של הבוקר היה שלי, שלוש שעות בהן העברתי את משנתי על עולם החדשנות ובעיקר על ההעמקה שלי בחיבור בין עולם החדשנות שאותו אני מכירה כבר הרבה שנים, ולבין הרעיון של הטמעת GAI לתוך התהליכים עצמם. למדתי את הקבוצה את הרעיון בחלוקה לשלושה חלקים:

החלק הראשון, בו אני מספרת את הרעיון ומסבירה את ההיגיון הפילוסופי והפרקטי לטובת יישום. החלק הזה כלל הרבה תובנות שיש לי על עולם הGAI והחיבור שייצרתי לתהליכי חדשנות, כמו כן היכולת להוציא מהכלים הרבה פרודוקטיביות.

החלק השני, בו הצגתי מקרה בוחן, והראתי איך אפשר לעשות ניתוח לעולם תוכן בהסתכלות רחוקת טווח שלושים שנים מהיום! כיצד הכלים הללו יכולים לעזור לנו לעשות חיזוי עתידים ביחד עם הפלטפורמות ולבנות יחד איתן קייס חזק שגורם לכל הנהלה שתכנסו ותציגו בה לרצות להבין, ללמוד, להסתקרן ובעיקר לגרום לאנשים לרצות להשקיע בעתיד, מכיוון כי זו דרך מדהימה להמחיש.

החלק השלישי, היה בעצם החלק החשוב ביותר! והוא ניסוי כלים משותף של המתודלוגיה שלי, עבודה יחד עם הכלים ובפועל הבנה ברורה כיצד אפשר ללמוד במהירות ביחד ולייצר תוצרים מדהימים שמשדרגים את היכולת של כולנו! בסיכום הסשן שאני העברתי קיבלתי מכל חברי הקבוצה ממש הבטחה שהם הולכים לקחת את המתודלוגיה שלי ולהטמיע אותה חזק בתוך סט הכלים שלהם- וזו המחמאה הטובה ביותר שיכולתי לקבל.

חמשת הימים היו מעולים, מלאים, ומשמעותיים עבורי. הרגשתי שאני עושה בכל פעם קפיצת מדרגה רצינית שלוקחת אותי לשלב הבא במומחיות ובמקצועיות. קיבלתי המון כלים שבהם אשתף אתכם בשבועות הבאים ובשיטות חשובות שאותן אני הולכת להטמיע בסיסטם של העבודה שלי בסדנאות ובימי חדשנות שאני עושה עם לקוחות. 

אתם יותר ממוזמנים לדבר איתי, ולבחון אפשרות לשיתוף פעולה בסט השירותים שלי- מסדנאות חדשנות, הרצאות על חדשנות בחיבור לכלים ושיטות חדשות, יעוץ וליווי לפרויקטים שנדרשים לפרק אותם ולבנות באמצעותם את המשך הדרך שלכם. בטוח שאחרי ברצלונה אני זהר+….

למי שרוצה לשמוע פרטים נוספים, לדבר על האפשרויות לשיתוף פעולה והתנעת מהלך כזה- אתם מוזמנים לפנות אלי!

Connect

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.


שירות חדש!!! שנועד לכל מי שרוצה ללמוד טוב יותר על היתרונות של בינה מלאכותית גנרטיבית בתהליכי חדשנות! למי שרוצה פגישה 1:1 און ליין שבה אני מסבירה על המתודלוגיה ומאפשרת גם לכם להבין את הקסם שיש בשימוש בכלים החדשים תוכלו להרשם ישירות מכאן- Link.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.