The Future of Shopping | 10 inspirational Videos

במסגרת הסדרה על עתיד הצרכנות שלנו, סדרה שמשטחת עבורכם – דוגמאות, מחקרים ומגמות. הפוסט הזה אמור להוות עבורכם גירוי מחשבתי שכן הוא מציף לכם עשרה סרטונים שממחישים איך ייראה עתיד הצרכנות שלנו – גם מהצד של בעלי העסקים וגם מצד הצרכנים. אספר בכמה משפטים על כל סרטון ואתן לכם להנות מהעושר שמוצג לכם פה ונותן מענה לשאלה איך ייראו חיינו מאספקטים שונים : מקניות המזון, בנקאות, ועד לאופנה, וכן איך ייראו הקניונים ואיך יכולה להראות רצפת המכירה העתידית. מקווה שתיהנו כמוני מהסיור הוירטואלי על מפת הצרכנות של המחר.

האם חווית הקניה שלנו תשתנה ? איך והיכן זה יקרה ? בחנות, במובייל, בביתנו ? האם נמדוד דברים בשיטה אחרת ? האם המקרר “ידבר” איתנו בעתיד. סיור קטן בתערוכה שמראה לנו מספר לא מבוטל של המצאות שככל הניראה תהיינה בשלב זה או אחר רלוונטיות לכל צרכן. כמובן שחלק מהדברים כבר קיימים אבל קיימים פה רמזים גם על חידושים שעדיין לא נמצאים בשטח. העתיד, אחרי הצפייה בסרטון הזה נראה הרבה יותר ברור .

המדידוּת של המחר – איך נמדוד בגדים במציאות העתידית ? האם נוכל לחסוך זמן ואנרגיה מיותרת מעצם ביטול המשאב המושקע במדידת הבגדים ? לבטח מצפה לנו עתיד מוּאָץ יותר. סרט זה מראה לנו איך למעשה תראה הצרכנות שלנו בקטגורית האופנה.

קלוגס מביאה אלינו את חווית הקניות העתידית בכל הקשור לקמעונאות מזון איך יֵירָאה הסוּפֶּר העתידי ואיך נקנה מוצרי צריכה יומיומיים בעתיד הקרוב וגם ברחוק. בסרטון הבא היא מראה לנו הן את הצד של הצרכן, והן את צד בעל העסק הקמעונאי ובנוסף  – גם את צד היצרן. שווה צפייה בהחלט !

האם עתיד המסעדנות עשוי להשתנות בקרוב ? בהחלט כן ! תפריטים דיגיטליים שמאפשרים למסעדה להחליף בקלות את התוכן, ולהפיק חווית צרכנות שונה עבור הסועדים . המיצג נראה כאילו הדבר כבר נמצא ממש כאן וכל שנשאר הוא פשוט לקום ולעשות !

סרטון שהופק על ידי בלאקברי ומראה לנו איך המסכים בגירסותיהם השונות משנים את חיינו הצרכנים ממסך הטלוויזיה, סלולר, טאבלט – ועד החלטות הצריכה שלנו והשיטה לפיה אנו פועלים. כך ניפרסות בפנינו הדרכים השונות לצרוך מֵעֶמְדָה של היכרות עם המוצרים ועם היכולת לרכוש אותם ישירות מהמערכת הדיגיטלית.

מיקרוסופט מציגה לנו את החזון שלה לגבי עתיד הקמעונאות היא לוקחת אותנו לטיול בסופר ומראה לנו הלכה למעשה איך ינהג הצרכן העתידי בתישלובת בין רצפת המכירה הדיגיטלית והפיזית. בסרטון זה שוב אנחנו מקבלים תצוגה תכליתית מנקודת מבטו של הצרכן אבל במקביל גם את צד הקמעונאי לגבי הקשרים שבאפשרותו למנף דרך הטכנולוגיות המכוּוָנות לניהול נכון יותר של העסק.

עתיד הצרכנות הפיננסית – איך ייראה סניף הבנק של המחר, איך הלקוחות יקבלו אינפורמציה ומה התפתח בטכנולוגיה על מנת שאיכות החיים שלנו תשׁוּפָּר מבחינה פיננסית. סרטון מקסים שמראה את הדברים שלבטח ניחשף להם בטווח הלא כל כך רחוק.

ראיון עם מנהל בכיר בויזה שמדבר על עתיד הקניות שלנו שיתקיימו דרך המובייל החלק של המיזם שכבר נמצא כאן והחלק האחר, שצפוי להופיע בעתיד הקרוב ושיהפוך לפעילות רווחת בקרב כל הצרכנים. אין ספק שהארנק הדיגיטלי קרוב אלינו הרבה יותר ממה ששיערנו.

וודפון חברת תקשרת בינלאומית מראה לנו איך שכבת התוכן במכשירים הסלולריים שלנו יכולה להפוך אותנו לצרכנים חכמים יותר ומדויקים יותר.

סרטון מקסים ואינפוגרפי שמציג לנו יום בחיינו הדיגיטליים העתידים ואיך למעשה הטכנולוגיה תשרת אותנו בכל נקודה ונקודה במהלך היום. מחניה, מונית, קניות, ועד בית הקפה ועוד ועוד…

אלו הם עשרת הסרטונים שאמורים לייצר לכם אפטיזר להמשך הסדרה שעוסקת בשאלה איך תיראה הצרכנות שלנו בטווח השנים הקרובות עקב התמורות שמביאה איתה הטכנולוגיה ועם כניסת הדיגיטל אל חיינו יותר ויותר מיום ליום.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.