Worldwide Virtual Reality & Augmented Market

Infographic: The Worldwide Virtual Reality Market Is Set To Be Huge | Statista

יש באאז עצום שנוגע בכל הקשור לוירטואל ואוגמנטד ריאלטי, ואני מקווה שהרשומה הנוכחית תייצר עבורכם סדר כלשהו לגבי ההזדמנות במגרש משחקים זה, שכן בעיני מישהו צריך לקחת את הנושא ו”לעברת” אותו כך שתבינו את עוצמת הטרנד והמשמעויות.

שקף ששלפתי מהאתר- Statista מדבר על כך שGoogle השיקה את קסדת הוירטואל ריאלטי שלה-Daydream. וחשוב להיות עירניים לעולם שמתפתח סביב המגמה והרעיון- אם מסתכלים על מכשיר המובייל בלבד ניתן לראות באמצעות- SuperData Research ש-VR הולך לחדור לשוק האמריקאי בכ-8.5 מיליארד דולרים וזאת עד 2020, עם פרידיקציה חשובה אף יותר אשר משקפת את המספרים של השוק הגלובאלי אשר עומדת על שווי של 40.4 מיליארד דולר.

אתם יכולים לראות בגרף את התחזית לגודל שוק הוירוטואל ריאלטי בחלוקה לחומרה ותוכנה בין השנים 2016-2020 ובהתפלגות לפלטפורמות- Mobile, קונסולות מחשב ודסקטופ.

וחשוב להתמקד במבט נוסף, והוא- החדירה של Augmented reality לחיים שלנו, כולנו שומעים לאחרונה על טכנולוגיות האוגמנטד ווירטואל ריאלטי ואף אנחנו רואים סביבנו כל מיני קסדות ומשקפיים שמגיעים אלינו דרך גופי טכנולוגיה שונים, שוטפים את השוק וגורמים להייפ להפוך למציאות.

על מנת שנוכל באמת לוודא שלא מדובר במגמה יקרה וחולפת צריך לעשות מעט בירורים, אני למשל הלכתי לחקור את ההשקעות של חברות כמו : Apple, גוגל, פייסבוק ואמזון בעשור האחרון בחברות שונות זאת- בשביל שאוכל לזהות מה הן המגמות הטכנולוגיות המשמעותיות ביותר זאת במבוסס השקעות בחברות אותן קונים גופי הדיגיטל הענקיים. ללא ספק עולם הוירטואל ריאלטי ואוגמנטד מהווים ציר מובהק של השקעות לחברות הגדולות ולכן אנחנו צריכים לשים על כך את האצבע כמשהו שיהיה כאן להשאר.

והרי יש בכך היגיון שכן וירטואל ריאלטי מאפשר לנו להיות במקום אחד ולחוות מציאות אחרת לגמרי מבלי לזוז, ואוגמנטד ריאלטי מאפשר לנו להניח שכבות נוספות של מידע על המציאות עצמה- שני הדברים מרחיבים את המציאות שלנו ויוצרים באמצעות כך מדיה עשירה- ריאלטי פלוס.

תוכלו להחשף למשל למידע חשוב אותו חילצתי עבורכם ממצגת- The Future of Retail 2016  דטה המשקפת לנו ששוק האיקומרס מתפתח מאוד ובמיוחד בוקטור של עולם הרהיטים וחפצים לבית. אין ספק שאחת הסיבות להתפתחות נשענת על טכנולוגיות כמו אוגמנטד ריאלטי המאפשרת להמחיש במורה חכמה את הריהוט ומאפשרת לאנשים לקבל אמון ולהסיר חסמים בכל הקשור לרכישה דיגיטלית של רהיטים.

a3

זו למעשה אחת הדוגמאות היפות של שחקן בעולם של ריהוט– אשר משתמש ביכולות של אוגמנטד ריאלטי לטובת הגברת הביטחון והאמון ברכישה On Line של ריהוט גדול.

a2

על פי הביזניס אינסיידר צעדים כאלו יכולים לעזור לשחקני און ליין- לזרז את הצמיחה של המכירות און ליין בשוק הריהוט וחפצים לבית.

a1

ולסיכום, אספק לכם כיוון מחשבה לשימוש בטכנולוגיות הללו כחלק מחויית הלקוח על מנת שתבינו כמה חזק יכול להיות רעיון הריאלטי פלוס, לאחרונה התפרסמה ידיעה ברשת בכל הבלוגים הטכנולוגים המובילים על כך שמותגי ריהוט וקמעונאים העוסקים בכלי בית ורהיטים רוצים להשתמש בטכנולוגיות של גוגל בפלטפורמת- Tango (תשתית למפתחים של אוגמנטד ריאלטי) אשר יכולה לאפשר להם לבנות את קטלוג המוצרים של החברה ומספקת לאנשים כלי עוצמתי העוזר להם לתכנן מביתם את המיקום של הרהיטים והתאמתם בבית וזאת עוד לפני שהם מגיעים בפועל לרצפת המכירה- כמו גם מאפשרת לאותם קמעונאים לעודד צרכנים לרכוש את הרהיטים באון ליין שכן השימוש בטכנולגיה יכול לעזור להורדת חסמים ואמון בכך שהם רוכשים את המוצרים הנכונים-  Link.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.