Deep Learning Sources

מי שמכיר אותי יודע שאני אוהבת ללמוד, והאמת היא שבמציאות שאנחנו חיים ובעידן הנוכחי ידע זה כוח וסקרנות הינה המנוע המשמעותי ביותר עבור האדם לטובת ההתפתחות שלו. נכון, אפשר לנסוע לכנסים בחו”ל, וללכת ללמוד במסגרות אקדמיות שונות- אבל דווקא בגלל המרחב הדיגיטלי הענק שעוטף אותו ובזכותו, אפשר גם לעשות זאת און ליין- כדרך חיים ממש כמו שאנחנו נושמים חמצן. ברשומה הנוכחית אני רוצה לחשוף אתכם לחמישה מקורות מידע עמוקים שבהם תוכלו ללמוד לעומק ולהבטיח שהסקרנות שלכם כדלק לא נחה, ושהכוח של הידע יהפוך אצלכם למשהו משמעותי.

לסיילספורס יש אפליקציה ואתר נהדרים אותם גיליתי לאחרונה, עד כה צרכתי את המידע שלהם ביוטיוב הנהדר בו משתפים את כל הכנסים, ובוובינרים שונים בהם מסבירים על הכלים השונים. אבל האפליקציה הזו Trailhead Go שאני מציגה מגיעה עם ייחודיות שכן היא מהווה כמו מיני בית ספר לעולמות הטרנספורמציה בהם כולנו עוסקים. יש בה מנגנון של הצעות לתכנים שכדאי לקרוא, כיכובים לפעילות שלכם כסוג של גימיפיקציה שעוזרת לכם להמשיך והרבה מידע שממש חשוב שתכירו- Link. אני התמכרתי! וכמובן היא חינמית בהרשמה סופר פשוטה.

הפורום הכלכלי העולמי מתכנס כל שנה בינואר, תחת כנס מפואר בדאבוס ובו דנים בכל הסוגיות שמעצבות ותעצבנה את העתיד. מדובר באחד האירועים המשמעותיים ביותר והיתרון הגדול הוא שהמארגנים של הכנס מעלים את כל התכנים לאתר. חובה עליכם לצפות בשקיקה בסשנים השונים שמדברים על עתיד הרפואה, חינוך, עבודה, עסקים ועוד-Link. ללא ספק אתם תחשפו לאחד מבתי הספר הטובים ביותר להבנת השינוי והמנהיגות הנדרשת על מנת לעצב אותה בעצמנו נכון.

גוגל משתפים מידע בצורה נדיבה מאוד, למי שרוצה ללמוד על חדשנות פתוחה וכיצד נכון לנהל אותה שווה לכם להכנס ללינק הבא- Link שממש מהווה סוג של מדריך להכנת מפגש של חדשנות עם תרגילים רלוונטים, תזמונים והסברים ברורים על הדרך שבה צריך לעשות זאת.

אחד מגופי החדשנות החשובים בעולם הוא IDEO, הם נחשבים לגוף שהמציא את עולם הDesign Thinking והרבה מאוד מהתרגילים והמתודות הנלמדות או הפרקטיקות שבהן גופים שונים בעולם משתמשים מסתמכים על התפיסות והמתודלוגיות שלהם. באתר של החברה תוכלו למצוא סקצ’ן של קורסים ללמידה און ליין. מדובר במתכונות לימוד קצרות ולפעמים מעט יותר ארוכות- בעלויות מאוד נמוכות שמאפשרות להיות נגישים למידע עשיר וחשיפה לשיטות חכמות בהן תוכלו להשתמש לטובת האתגרים השונים-Link.

לגוגל יש אתר למידה שעונה לשם Think With Google, בו יש תכנים שונים וכלים נהדרים שחשוב שכל איש שיווק יהיה חשוף אליהם ויכיר. במרחב הזה שגוגל בנו הם משתפים במקרי בוחן, בשיטות שונות שבחנו וביוטיליטי השונים שקיימים בחינם במרחב הדיגיטלי עבורכם- Link.

אם אתם רוצים ללמוד יותר על שינוי, להבין במה זה אומר לנהל תהליכים טרנספורמטיבים בחברה, או מצד שני להבין כיצד תוכלו לטפל בצורה חכמה בטרנספורמציה האישית שלכם. אני ממליצה לכם מאוד לקרוא את הספר שלי שיצא השנה. “המתכון לשינוי”, מדריך אסטרטגי לאתגר של עולם שעובר שינוי על בסיס קבוע.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.