Generation Digital

Slide1

הרשומה הנוכחית תתמקד במצגת נהדרת אותה שלפתי מהמנוי שלי בביזניס אינסיידר ועוסקת בדורות החדשים המתקפלים אל חיינו, על ההשינוי, ההשפעות והדברים אותם אנחנו צריכים להבין על מנת שנוכל להכין את הקרקע בהתאם.

אעבור על הדברים המשמעותיים ואוסיף תובנות, אינסייטים והארות מצידי. על מנת שתוכלו להחשף אל המידע כולו אשלב את הקובץ המקורי אל תוך הרשומה בסופה ואני ממליצה לכם בחום לצלול לתוכו ולקחת נקודות משמעותיות נוספות. בואו נתחיל…

Slide2

דור הMillennials הופך להיות במהירות הדומוגרפיה החשובה ביותר של לקוחות עבור מותגים מסחריים והעובדה הזו מחייבת את החברות “לחשב מסלול מחדש” ולחשוב היטב על האסטרטגיות והפרקטיקות על מנת שיוכלו להיות ריספונסיבים.

דור הMillennials הופכים לקבוצת הגיל המשמעותית ביותר מבחינת כוח קניה, אלו שמרוויחים הכי הרבה ואלו ששווה הכי הרבה להשפיע עליהם כי הם משפיעים על הסביבה שלהם, וחשוב להבין שדור זה מוגדר כ-Digital Native Generation.

Slide6

דור הMillennials מחוברים מאוד לסמארטפונים, החדירה גדולה מאוד בקרב קבוצת גיל זו אבל סמארטפון אינו המכשיר היחיד אליו הם מחוברים ! תוכלו לראות מעל פסקה זו את סוג המכשירים אשר משאירים את הדור הזה לקונקטיבי, וחשוב להתמקד דווקא במקומות עם האחוזים הקטנים יותר כמו- Smart TV- שכן בדיוק באזור זה של הגרף קורות התמורות הגדולות ביותר לאורך השנים- ומפה כפי הנראה יגיע השינוי הגדול.

דור זה משקיע  את הזמן הגדול ביותר בסמארטפונים- ליתר דיוק 59 אחוז, והם קשורים אל המכשיר באופן הדוק ובודקים אותו כל הזמן, על פי הביזניס אינסיידר- כל עשר דקות.

Slide13

אין ספק שהסמארטפונים שולטים בחיים של הMillennials– אבל חשוב גם לבחון כיצד הם משתמשים במכשיר, על פי הביזניס אינסיידר יש לסמארטפון עוד דרך ארוכה לעבור והוא הופך לדיוויס המשמעותי ביותר עבור דור זה לכל הקשור לחיפוש אחר מידע וקניות.

צריך להבין שהסמארטפון הוא אחד הכלים המשמעותיים עבור- Millennials ככלי לקניות- והם משלמים עם הטלפון שלהם הלכה למעשה על דברים שהם רוצים לצרוך, לכן, בסך כל התמונה כשמסתכלים על ההתפתחות של מובייל קומרס אל מול המשמעות הצרכנית שמתפתחחת באמצעות דור ה-Millennials אפשר לחזות שמובייל קומרס רק יגדל ויצמח.

Slide18

ישנו נתון נוסף שמשמעותי לאמץ- אחד מתוך חמישה Millennials נמצאים אך ורק במובייל, ישנם קשיים בעולם של מובייל קומרס כגון : נוכחות מספיק טובה של המוצרים, אפשרות נביגציה בין מוצרים ובין מסכים וחיפוש נוח וקל בתוך חנות וירטואלית- אבל הקשיים הללו עוברים תמורות וקמעונאים מוצאים את התשובות לכך ומייצרים סביבות דיגיטליות נוחות ואפקטיביות לשימוש עבור צרכנים.

Slide19

ההזדמנות הגדולה שטמונה במובייל היא דווקא בקניה בתוך החנות, הכלים הדיגיטלים מאפשרים ליצירת משחקי- אפ סייל וקרוס סייל אשר הופכים את החוויה כולה לאחרת, ומאפשרים מגוון גדול יותר של חדשנויות באינטראקציה בין צרכנים וקמעונאים.

המספרים והאחוזים מוכיחים שMillennials קונים בתוך החנות כשמתאפשרת להם חווית תשלום דיגיטלית- הדטה בארה”ב משקפת מספרים מרשימים-27 אחוז ואין ספק שהסלולר יכול להוות כלי שמתחלף את הארנק הפיזי.

Slide24

מילת סיכום, כפי שהמצגת משקפת במספרים ובגרפים, הדיגיטל הופך להיות לכלי עסקי משמעותי בחייהם של הקמעונאים, הקשר בין העולם הפיזי והדיגיטלי בהיבטים העסקיים שלו גדל והדורות אשר נולדים לדיגיטל הופכים להיות לפקטור משמעותי בשינוי. יש צורך אדיר במציאת וסלילת פתרונות ודרכים שמובילות לכך שהחוויה תהיה ריספונסיבית לשינוי ולתכנן את האבולוציה בחוכמה.

צירפתי עבורכם את המצגת המקורית של הביזניס אינסיידר, על מנת שתוכלו לקורא ממנה ישירות בעצמכם אני בטוחה שתוכלו לקחת מהדברים אינסייטים משמעותיים לארגז כלי העבודה שלכם.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.