Cannes Lions 2022 | Great Content to Look for

התחלתי לעבור לעומק על תוכנית התכנים של פסטיבל קאן 2022, והחלטתי לפרסם לכם את הדברים המעניינים שאני מאתרת כבר עכשיו בתוכניה, כסוג של- מסילות ומיקודים של דברים עליהם ידברו בכנס, שדי מחדדים במה אנחנו צריכים לעסוק ולעבוד בשנת הפעילות הנוכחית וקדימה. הפסטיבל מחולק לחמישה ימים עמוסים בהרבה דברים סופר סופר מעניינים, אני אפרסם לכם כאן מכל יום שניים משמעותיים בעיני. לתוכנייה המלאה רצ”ב-Link.

20.6.2022

Golden Ticket to the Future: Your 2024 Consumer– הרצאה של WGSN שחוזרים שנה חמישית ברציפות עם פרזנטציה עשירה שמספרת על הצרכן של 2024. ההרצאה כוללת את ההבנה של השינויים שקרו לנו בכל התעשיות, שינויים בטכנולוגיות, בחברה. איך הצרכן יראה בשנת 2024, או יותר נכון אילו שינויים יובילו עד השנה 2024 את הצרכן להיות אחר. למי שרוצה לראות את המחקר עליו מתבססת ההרצאה, אתם יכולים בלינק הבא-Link.

Finding the Fan in Everyone: How McDonald’s Found Its Voice– הרצאה על מקדונלד’ס וכיצד מותג עם כל כך הרבה היסטוריה גורם לאנשים לראות אותו כמותג חזק לאורך זמן. איך מדברים על אוכל, מה חשוב בקהילה, וכיצד מנהלים את כל הדבר הזה בסושייל עם חיבור למשפיענים.

21.6.2022

Creativity as a Constructive Disruptor: Embracing New and Old Habits– סמנכ”ל המותג הגלובאלי של פרוקטר אנד גמבל Marc S. Pritchard בהרצאה על בניית מותג גלובאלי בצורה קריאטיבית לאורך זמן, וכיצד מותג חייב לשבש כל הזמן בשביל שיהיה רלוונטי.

Reimagining Search: Any Way, Anywhere– הרצאה של גוגל שמדברים על “לדמיין מחדש את החיפוש” כיצד חדשנות בטכנולוגיה עם בינה מלאכותית משנה את הדרך שבה אנחנו מחפשים ומוצאים אינפורמציה. כיצד אפשר כיום לחפש כל דבר, בכל מקום ולקבל תוצאות ותשובות לשאלות בכל העולם שסביבנו.

22.6.2022

Multisensory: Forging Customer Connections Through All Five Senses– כיצד מותגים יכולים להפוך ל”מולטי סנסורים”, להכנס בתוך כל הרעש ולבדל את עצמם. סשן שכולל אלמנטים אינטראקטיבים שממחישים את האמירה של עולם “מולטי סנסורי”, הרצאה שכולה מבית היוצר של מאסטרקארד.

Building One Video Future– כיצד לבנות סיפור באמצעות וידיאו, ואיך ניתן לדמיין סיפורים מתפתחים ועדיין להיות מחוברים לאסטרטגיה מובילה שמבטיחה את הרציפות של המותג ביכולת שלו לספר סיפור קוהרנטי לאורך זמן.

23.6.2022

Building Agency Partnerships That Move at the Speed of Digital– ככל שערוצים חדשים והתנהגויות חדשות מובילים ומובילות את הדרך המסורתית והצורה לעשות ולחשוב על דברים, מותגים צריכים לחשוב כיצד הם מדביקים את הקצב- וגם השותפים שלהם נמצאים באותה סירה. זה כולל חשיבה שמיישרת לאותה מטרה את כל השותפים העסקיים ומחזיקי העניין והיכולת לתכנן את הצעד הבא בטרנספורמציה הדיגיטלית, לשבור את הרעיונות הגדולים כך שיוכלו להתאים להזדמנויות שונות קריאטיביות, או לקחת חשיבה מאוד לוקאלית ולהתאים אותה לניואנסים של המותג על מנת שתהיה רציפות.

זו למעשה התקופה הכי חשובה שבה מותגים והסוכנויות שלהם מייצרים מערכות יחסים מתפתחות. זה סשן שמדבר בדיוק על זה, כיצד מותגים יכולים להפיק את המירב משיתוף הפעולה שלהם עם הסוכנות בצורה מיטבית ובסקייל.

How to Use Inclusivity to Advance Human-Centered Design? סשן שצולל לשאלה כיצד אפשר לעצב מהלכים מתוך אמפתיה- כיצד חשיבה ראדיקלית של גיוון והכלה מובילה לפתרונות שוברי שגרה, איך חדשנות בעולם של בריאות משמעותית לכל מותג, כיצד ניתן לעצב את המהלכים בצורה חדשנית ואימפקטיאלית.

24.6.2022

All Players Welcome: When Embracing Differences Unlocks Creative Infinity– כאנשים יש לנו מאפיינים שונים- חלקם טובים, חלקם פחות, והרבה ממה שאנחנו שופטים קשור ביכולת הניתוח שלנו ובפרספקטיבה. צריך לחשוב כיצד אפשר במיקס להסתכל על דרכים אחרות לבחון את המציאות ואת נקודת המבט האנושית המשתנה, וכיצד אפשר לקחת את כוח הניתוח הזה ולהפוך אותו להזדמנות קריאטיבית.

IKEA’s Instruction Manual on How to Assemble a Global Circularity Movement– סשן של איקאה שמדברים על הדרך שהם שמים את הלקוחות, הצרכנים בלב ליבו של הפיצוח הקריאטיבי. סיפורים אמיתיים מההתנסויות של איקאה, כיצד נוגעים בלקוחות בצורה החכמה ביותר- כל פעם נגיעה קטנה וחכמה שיוצרת את הפסיפס הכולל המלא והחזק של המסרים. סמנכ”ל השיווק של איקאה דנמרק שמדבר על הדברים הללו על הבמה, ומדגיש כיצד “אסמבלינג” של גישה כזו יוצר בפועל מובמנט עולמי.

זו הייתה טעימה קטנה מהתוכניה של פסטיבל הקריאטיב והחדשנות בקאן, שמתחיל ב20.6- מקווה שהצלחתי לסקרן אתכם, ואם לא תגיעו פיזית לאירוע מבטיחה לייצר עבורכם הרבה הרבה תכנים שתוכלו להדביק את הקצב בכל הדברים החשובים ביותר.


חדש! הקורס דיגיטלי לחדשנות! מוצר עליו עבדתי בחודשים האחרונים מובא לכם בפורמאט דיגיטלי של קורס On Demand שמאפשר לכם ללמוד כיצד עושים חדשנות, כיצד בונים תהליכים חכמים ומה הם הכלים והתרגילים המשמעותיים אותם נדרש להכיר. המדריך לטרנספורמציה בפורמט של קורס דיגיטלי- לחברות גדולות ואנשים פרטיים, כלי עוצמתי לעיצוב ובניית תהליכי חדשנות Link.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.