My New Book – Months of change

ברשומה הנוכחית אני רוצה לשתף בדברים שלקחתי מהשבועות האחרונים, איך זה להיות בפעם השניה מיצרנית ועד- סבלית, מוקד שירות לקוחות, מוכרת באינטרנט, אורזת ועוד.

לכתוב, לצייר. הכל מתחיל מחלום, לכתוב ספר כולל חשיבה חזונית על משהו שרוצים להשיג בסוף הדרך, להיות דרוך למטרה ולעבוד בזה חודש בחודשו, במקרה שלי הכתיבה כוללת גם סיפור דרך ובאמצעות ציורים, עובדה שגרמה לי להיות הרבה יותר מיומנת גם ביצירת התוכן עצמו וגם ביצירת התוכן הויזואלי.

סטוריטלינג. לכתוב ספר אומר לגייס את כל היכולות של מספר הסיפורים, לדעת לייצר מתח עם התחלה, אמצע וסוף. הסיפור חייב להיות כזה שנוגע בלב, במחשבות, בתובנות וגורם לצד השני לקחת הרבה לצידנית של הדרך.

הפקה. כאן מתחיל הדבר המורכב, אם רוצים להוציא לאור ספר לבד זה אומר שנדרש ללהק מספר ספקים במקביל- גרפיקאית, עורכת לשונית, בית דפוס ועוד. זה הרגע שבו אני ממש התחלתי להרגיש כמו יצרנית, והפעם, יש לי זכות לעשות זאת בסיבוב שני, ספר נוסף.

הובלה. עד כדי כך אני בשרשרת, שהמובילים הבריזו לנו ברגע האחרון ומצאתי את עצמי יחד עם בן זוגי ועוד שכן ששילמנו לו כסף מעלים את כל הספרים שלוש קומות. כן, עבודה דרך הידיים מבהירה טוב מאוד מה זה אומר מוצר פיזי.

איקומרס. אני בחרתי לא להפיץ את הספר דרך הוצאה לאור, בחרתי להיות כפי שנאמר בפוסט הזה- בכל השרשרת. חלק מהאתגר הוא גם לבנות אתר, לחבר מערכות של: סליקה, חשבוניות, UI/UX, תוכן ועיצוב. בעיני זו למידה מדהימה להבין את כל המגנון, איך מנתבים את הדברים למסעות לקוח מדויקים וכיצד אפשר להכניס בתוך המסע אלמנטים של אוטומציה שמְאַפְטְמִים את התפעול של העסק החדש הזה.

שיווק. בלי שיווק, אין זכות קיום לספר, והאתגר שלי הוא לייצר שיווק באפס תקציב. כל השיטה שלי מתבססת על הקהילה, על המובמנט שאני יוצרת, על כך שאנשים משתפים את הספרים שהם מקבלים ויוצרים אנרגיה שוב ושוב. השיווק שלי הוא כזה שמבוסס תוכן, מבוסס קהילות ונכסים שבניתי לאורך השנים. רק כך מבינים כמה ויראליות ואורגניות כולל WOM הם כלים סופר חזקים.

מכירה. אני לא אשת מכירות, נדיר מבחינתי ליזום פניה אל עסק בשביל לעבוד איתו, בדרך כלל הלידים מגיעים אלי- בדרך כלל ארגונים שומעים עלי מאחרים ומבקשים את השירות שלי. אבל הספר מלמד אותי שצריך להיות אקטיבי, לעבור על הרשימות של הספר הראשון, לראות מי רכש ואיך אני יכולה לשחזר הצלחות. זה אתגר מעניין להיות בפוש ולא בפול, ואני לומדת ממנו כמעט הכי הרבה.

שילוח ושירות. תאכלס, בסוף הכל זה לאסט מייל, בנקודת המכירה צריך לקלוט את ההזמנה, לתקתק מהר את האריזה של הספרים ולגלגל את זה לדואר על מנת שישלח בזמן. אני לומדת מהנדבך הזה המון על אינטראקציה נכונה עם אנשים, ואיך יוצרים שירות לקוחות יוזם אקטיבי וחושב, זאת על מנת שאוכל לקחת את כל הלמידות לעוד דברים שאני עושה בחיים- וגם- כי האמונה שלי כמו תמיד היא ששירות זה שיווק, ושיווק זה שירות.

מה קדימה? בקרוב, אתחיל עם סדרת אירועים, קטנים ויותר גדולים בשביל להפגש עם הקהל ולדבר על המיזם הזה שלי, בעיני, גם מעשייה כזו אלמד המון והכי חשוב מצפה ומחכה להפגש אתכם ולשמוע גם מכם.

אז יאללה למה אתם מחכים? בואו ותצטרפו למובמנט שנוצר כאן, ותרכשו את הספר: חודשים של שינוי. לידה מחדש של המציאות. לינק > https://zoharurian.com/book/

————————————————————————————————-

הספר החדש שלי באוויר! הספר החדש שלי יצא לאור. חודשים של שינוי, לידה מחדש של המציאות…הסיפור המצרפי של החודשים בתוך הקורונה. השיעורים הגדולים והקטנים שלקחתי בדרך ועל רמת היכולת שלי להתמודד עם השינוי. יומן בן עשרות ימים מוגש לכם ללא מסכות – חשוף. כך נראה שינוי. למי שרוצה לרכוש רצ”ב לינק-Link.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.