How Much Data

hdיש אינפוגרפיקות שפשוט אי אפשר להתעלם מהן-  בהבזק של תמונה אחת ניתן לקלוט בבת אחת הרבה מאוד דטה, ובמקרה הזה כפי שנאמר- תרתי משמע. האילוסטרציה הנוכחית מספרת סיפור מעניין אותו החלטתי להפוך לרשומה בבלוג- על מנת שתבינו את עוצמת התגברות הדטה במרחב הדיגיטלי ומכך תוכלו להסיק שדטה הופכת להיות לדלק ולנשק העסקי החדש. 

משמעותי לציין כי המידע והאינפוגרפיקה הופקו באמצעות-Domo שירות ענן עבור עסקים אשר אסף את המידע מהפלטפורמות השונות והגיש עבורנו את האנסמבל הזה.אעבור אתכם על דברים מעניינים אותם חילצתי מהמידע וכמו תמיד אשאיר עבורכם את המקור בתחתית הרשומה על מנת שתוכלו לקחת בעצמכם.

Uber |  בכל דקה ביום 694 נוסעים לוקחים נסיעה בשירות המוניות של החברה בכל העולם- Data אשר מסמלת עבורכם את גודל ועוצמת חברת הטכנולוגיה אשר הפכה ממזמן לשחקן המשמעותי ביותר בעולם התחבורה עם ולואציה של 50 מיליארד דולר.

Facebook |  בכל דקה גולשים בפייסבוק עושים- 4,166,667 לייקים בכל העולם- זו מידת מעורבות מטורפת אשר מוכיחהכיצד פייסבוק הפכה הלכה למעשה לשכבת אוגמנטד של החיים שלנו.

Instagram |  בכל דקה 1,736,111 גולשים באינסטגרם עושים לייק לתכנים ופוסטים בפלטפורמה ! מספר המחדד את עוצמתה של פייסבוק כחברה ואת העובדה שתוכן תמונה ווידיאו מתעצם בצורה משמעותית, כמו כן צריך לחדד את הבדלי הגודל בין אינסטגרם לפייסבוק ועדיין אנחנו נחשפים לכך הלכה למעשה שמידת המעורבות בפלטפורמת אינסטגרם מאסיבית בצורה משמעותית !

Apple | מראה לנו באמצעות הדטה את עוצמת האפליקציות בחיים של האנשים ואת ההתעצמות שלהן כחלק משמעותי דרכו אנחנו נחשפים לתכנים- שכן בכל דקה מורדות בApp store של אפל 31,000 אפליקציות !

Netflix |  מספקת לנו הצצה להשתנות של עולם הטלוויזיה באמצעות הדטה שכן בכל דקה- מנויים של הפלטפורמה צורכים 77,160 שעות של תוכן וידיאו !!!

Amazon |  מאפשרת לנו להחשף לשינוי בסביבת הסחר באמצעות הדטה- שכן בכל דקה היא מקבלת ארבעת אלפים שלושת מאות Unique visitors חדשים !

Snapchat |  מוכיחה כיצד קצב החיים בצריכת ושיתוף תוכן משתנה לחלוטין בטח ובטח בקרב הדור הצעיר- שכן בכל דקה משותפות בפלטפורמה-284,722 סנאפס שונים.

YouTube המספרים המשתקפים ביוטיוב מציגים את הבלתי יאומן- אנחנו הגולשים הפכנו לPublishers הגדולים בעולם, שכן בכל דקה- כן כן בכל דקה מועלות ליוטיוב 300 מיליון שעות של תוכן וידיאו באמצעות הגולשים !

Tinder | השנה בפסטיבל הקריאטיב בקאן ראיתי את מנכ”ל Tinder על הבמה- הוא ציין כי בשנתיים שטינדר קיימת נוצרו שמונה מיליארד דייטים באמצעות הפלטפורמה, מדובר במספר מדהים המראה לכם הלכה למעשה כיצד המרחב הדיגיטלי משפיע על המרחב הפיזי של חיינו.  גם בInfo אנחנו יכולים להחשף לדטה המציגה את הווליום של הפלטפורמה ואת מידת המעורבות- בכל דקה משתמשים מסתכלים על מידע בטינדר 590,278 פעם !

Twitter |  כבר מזמן הבנו שטוויטר הפכה לזירת זמן האמת- אבל כשמיניחים מספרים על-Real Time ומוסיפים לכך את העובדה שהפיד של טוויטר הינו זירת החדשנות המרכזית בעולם מבינים היטב את הדופק- בכל דקה נשלחים בטוויטר 347,222 ציוצים !

מילת סיכום. הדטה, הינה מראה המשקפת את הדופק של העולם הדיגיטלי ומראה לכם כיצד “היא לעולם אינה נחה” ומתגברת, שכן אנחנו כמשתמשים עושים יותר ויותר דברים בפלטפורמות השונות המציעות לנו חיים יותר פשוטים ונוחים וגישה למידע ואינטראקציה שלא היתה אפשרית בעבר.

הסיפור של הData מוכיח את הווליום הגדול של המרחב הדיגיטלי ומחדד את העובדה שמזמן הרעיון הפך לחלק אינטגראלי ומשמעותי בחיי היומיום שלנו. כפי שהבטחתי לכם אני מצרפת את האינפוגרפיקה המקורית תוכלו לקחת ממנה את הדברים שחשובים לכם ולהבין הלכה למעשה את הכוח, הדלק והאפקטיביות של הדטה בחיינו.

1439468346-domo-data-infographic

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.