Facebook Offers Now Available Globally

הפוסט הזה מאחד בתוכו שתי חדשות מרעישות : האחת מעכשיו – כל עמוד בFacebook שמחזיק 400 אוהדים ומעלה יהיה נגיש לFacebook Offers. השניה ניתן לשדרג את הFacebook Offers על ידי הוספת קוד ייחודי שמאפשר לעסקים לנטר את הקונים שהגיעו עם הקוד לחנות ולעשות מעקב אחר הצלחת מבצע כזה או אחר. השינוי הוא משמעותי כי אם עד היום השירות ניתן רק לעמודי אוהדים גדולים במיוחד, מעתה יוצא שהודות לשדרוג Facebook מאפשרת  לכל עמוד להציע Offers משלו ובכך לקדם גם את העסק הקטן, הבינוני או הגדול.

עם זאת, ה”אנטי-שדרוג” מתבטא בכך שFacebook שינתה את מתודת העבודה שלה והפעם הכלי כרוך בתשלום. אם עד כה ניתן היה להשתמש בו ללא עלות, הרי כיום היא שמה עליו תג מחיר של מינימום חמישה דולר לפרסום עם אופציה לשלם יותר על מנת שתוכלו לקדם את הפוסט למטרות הפצה רחבה יותר שתאפשר לכם ולהגיע לקהל גדול.

הOffers מוצג לכם באופצית האירועים ותוכלו לבחור בו מבין כמה אפשרויות

האפשרות להוסיף בר קוד או יוניק קוד לOffers  מאפשרת לעסקים לעקוב טוב יותר אחר תוצאות הקמפיין ובכך למעשה להחדיר היגיון עסקי אמיתי להשקעה בפרסום. שכלול נוסף שנימזג לתוך אותו הרעיון מוביל לאפשרות לשווק את האופרס לא רק באוף ליין בחנות הפיזית אלא גם בחנות מקוונות – באתרי eCommerce.

אתם יכולים לבחור את מיקום ההטבה – בחנות הפיזית, בחנות המקוונת או בשתיהן

Facebook מדווחים כי הוספת הפיצ’ר של הקוד נבעה מהעובדה כי זו הייתה אחת הבקשות הפופולאריות – של העסקים אשר היו חשופים לשירות הקופונים שלה. כמו כן, הוספת האפשרות לייצר קופון שמפנה אל אתר קומרס ולא רק אל חנות פיזית – שתי הפעולות הללו מייצרות אפשרות הרבה יותר רחבה, ומאפשרות למגוון רחב יותר של עסקים להשתמש בשירות החדש ולייצר דרכו עסקים טובים יותר.  אין ספק שזהו חידוש עבור עסקים ובמיוחד אופציה מדהימה עבור עסקים קטנים שלא היו חשופים לשירות קודם לכן, למעשה כל עמוד אוהדים שמונה מעל ל400 אוהדים יכול להשתמש בשירות ולשלם מחיר מינימום על החשיפה על מנת שיכול לנסות את הכלי.

כך  נראית אופציה למודעה בעמוד אוהדים

הוספת האפשרות לבר קוד או לקודים אחרים בתוך הקופונים מראה כי Facebook מתגבשת בכל הקשור להטמעת ושילוב צד מסחרי כחלק אינטגראלי מהזירה עבור העסקים שפעילים בפלטפורמה. למעשה, מהיום כל עסק יכול לעקוב אחר הצעות הערך שלו ולדעת בבירור את מידת הצלחתו של הקמפיין. זה שם את Facebook במקום חדש כנותנת שירותים ממש כמו החידוש של אפל עם הPassbook ומייצר משהו חדש באקו סיטטם הפייסבוקי בכל הנוגע לחיבור של העסקים לזירה .

זה החלון שמאפשר לכם לבחור את אופציית הוספת הקוד .

כך נראה הOffers כשהוא מגיע במיל אחרי שגולש בחר להשתמש בו

צירפתי לכם סרטון הסבר מקורי של Facebook על הכלי, מבחינתי – חידוש מרענן ומעניין ובטוח שאמשיך לחקור אותו וגם לעדכן.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

2 comments

 • Liat says:

  תודה על מידע.
  אני הבנתי שהשירות לא כרוך בתשלום
  ואפילו עשיתי אופר אחד וזה נתן קידום מתנה אוטומטי
  האם זה רק לראשון?
  האם מעתה זה בשתלום?

 • urianzoharNo Gravatar says:

  זה עולה כסף חמישה דולר
  מינימום
  אולי נפלת במקרה על טסט של פיסבוק
  בהצלחה

Leave a Reply

Your email address will not be published.