Great Content 4 The Holidays

החלטתי להציף לכם רשומה כייפית שכוללת המלצות לתכנים שכדאי להכיר לכבוד החגים. דברים שאני חושבת שגם יעבירו את הזמן בכייף, ובנוסף יעשירו את המוח.

מנכ”ל נטפליקס והבעלים, ריד הייסטינגס הוציא ספר חדש שעונה לשם: No Rules Rules’: Five Key Takeaways ובו הוא משתף על התרבות המיוחד של החברה, וכיצד הוא תופס ארגונים של המאה 21. אני ממליצה לכם בחום לשמוע אותו, ריד הוא אחד האנשים המיוחדים, שונים שעובדתית הצליח להקים מותג מדהים. אני אישית מקשיבה לספר באודיובול של אמזון- Link.

סרט מדהים בנטפליקס, שיצא ממש לאחרונה ומציג בצורה סיפורית ומעולה את משמעות הפלטפורמות הדיגיטליות הגדולות: גוגל, טוויטר, פייסבוק, פינטרסט ועוד. לסרט קוראים בעברית: “מסכי עשן והמלכודת הדיגיטלית” ואתם חייבים לצפות בו שכן אחרי תוכלו להבין יותר כיצד בפועל אתם מושפעים מאותם כלים דיגיטליים שנכנסו לכולנו לתוך החיים, ויש מצב שהם הופכים לחיים עצמם תרתי משמע- Link.

בנטפליקס יודעים לייצר סרטים תיעודים מדהימים, אחד מהם הוא הסדרה על ג’פרי אפשטיין, ארבעה פרקים מסמרי שיער על הפרשייה הזו שהרעישה את כל העולם והפכה לחלק מהמובמנט של “מי טו”. מדובר בתוכן קשוח ביותר, שמתאים רק לבעלי לב חזק! ג’פרי אפשטיין, עושר מחריד- Link.

עוד סדרה נהדרת ותיעודית בנטפליקס- מחוברים, עולם של נתונים. אם אתם רוצים להבין את העולם דרך מספרים ונתונים, לחדור לעומק של הטכנולוגיה, לדעת למה בכלל צריך להבין את הפנים של החזירים, או מה משמעותי בלדעת מתי ציפורים עוזבות מקום אחד בעולם ועפות לאחר (רמז, זה מסמל מתי תהיינה רעידות אדמה קשות), כדאי לכם מאוד לצפות בסדרה המדהימה הזו- Link.

סדרה קצרה של ארבעה פרקים, בשם “ג’ון הנבל- עונה שנייה, סיפורה של בטי ברודריק” תיקח אתכם לסיור בחיים של אנשים שמגיעים לנקודת שיא ביחסים, ואיך הכל יכול להתדרדר. בתקופה כזו של הקורונה, שהרבה אנשים נמצאים בבית והאלימות עולה, כמו גם אחוז הגירושים שווה אולי להתעכב על התוכן של הסדרה ובעיקר לראות מה לא כדאי לעשות! Link.

ולקינוח! סרט מדהים שיצא לי לראות בקולנוע (כשעוד היה כזה בחיים שלנו, זוכרים?)… הסרט עונה לשם: “שחור על לבן” דרמת פשע אמריקאית שכתב וביים ספייק לי המבוססת על האוטוביוגרפיה “Black Klansman” שנכתבה על ידי רון סטולוורת’. אין לי ספק שתשארו מרותקים למסך לכל אורך הסשן של הסרט הזה כי הוא פשוט, מצויין! Link.


חדש!!! הספר שלי: “המתכון לשינוי” בגרסה דיגיטלית! אם אתם רוצים ללמוד יותר על שינוי, להבין במה זה אומר לנהל תהליכים טרנספורמטיבים בחברה, או מצד שני להבין כיצד תוכלו לטפל בצורה חכמה בטרנספורמציה האישית שלכם. אני ממליצה לכם מאוד לקרוא את הספר שלי שיצא השנה. “המתכון לשינוי”, מדריך אסטרטגי לאתגר של עולם שעובר שינוי על בסיס קבוע.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.