Interesting eCommerce Subscription

1981718

הפוסט הזה יעסוק בדרך בה אנחנו צורכים – ואיך הגישה של מנוי והכוח של הרעיון בעולם שהולך בדיוק הפוך לקניה בפרגמנטציה- יכול להתעצם זאת על ידי הברקות שיווקיות. הכול נסב בפוסט הזה סביב רעיון של- “מנויים לאתרי קומרס” בשיטות ובגישות שונות- למשל, כאלו שמפתיעים אותנו בכל חודש בתוכן חדש. אני רוצה לקחת אתכם לסיור דיגיטלי בעשרה אתרים כאלו- אתרים שמוסיפים עומק ומחזקים את הנאמנות מצד בסיס הלקוחות על ידי אלמנט של הפתעה, על ידי אפקט של “נעים בגב” ושוני בפניה ובסוג מערכת היחסים שהם מציעים לצרכן, על ידי כלים חכמים שמייצרים עומק ביחסים וגורמים לצרכן להעדפה. אעבור אתכם על כל אתר בשנים שלושה משפטים, וכן אצמיד לשמו של האתר את הלינק- זאת על מנת שתוכלו לסייר בעצמכם וליהנות מהרעיון. כמו כן, למי שרוצה להעמיק בנושא אתרי סחר המבוססים על אלמנט ההפתעה- כתבתי על כך בעבר פוסט המסביר את הגישה במפורט ואפשר לעיין בתוכנו בלינק הבא- Link.

Birchbox | אתר מדהים למוצרי טיפוח- המחולק בחוכמה למנוי של נשים ומנוי של גברים, ומאפשר לכם להזמין קופסת הפתעה במנוי חודשי על מוצרי האתר. ניתן כמובן לרכוש באתר גם באופן עצמאי ולהתנסות פיר מוצר, ממש כמו אתר סחר אלקטרוני רגיל אבל במקרה הזה אני חושבת שאלמנט ההפתעה יכול להעצים ולהוסיף גירוי כיפי . 

19

Trunkclub | אתר “קלאב” לגברים, שלמעשה מציע שירות ייחודי של אנליסטית שתעזור לכם הגברים לרכוש את הבגדים שמתאימים לכם ולקבל אותם על בסיס חודשי קבוע- כך למעשה הגרדירובה שלכם תתעדכן ותתאוורר כל הזמן. האתר “כונס” בתוכו מספר מותגי יוקרה של ביגוד לגברים ומחבר לקהל היעד את האנסמבל הנכון על מנת שיישארו מעודכנים אופנתית ולבושים ברמה ! 

18

Shoedazzle | אתר מהמם של נעלי נשים. מאפשר לכם לעבור תהליך “משגע” של התאמה אישית שמקטלג אתכם עבור מטרה אחת– שיוכלו להתאים לכם את הנעל הנכונה. המועדון שהוקם באתר הזה למעשה מאפשר לכם גישה אל שיטת סטיילינג שפיתחו בפלטפורמה שמזהה את הטעם שלכם ויודעת לערוך הצלבה על ידי מספר פרמטרים עליהם אתן צריכות לענות. כל התהליך מאוד כייפי וכמובן מומלץ ! 

17

Craft Coffee |  מנוי לקפה מכל רחבי העולם, כן כן יש כזה. אתר אַרוֹמַטי שממש מריח דרך המסך ומאפשר לכם להזמין קופסת התנסות של קפה מיוחד פעם בחודש. מתאים מאוד לאנשים שחוקרים טעמים שונים ושמחים להיות מופתעים כל פעם מחדש. זה אתר יפהפה עשוי בטעם הלכה למעשה. מומלץ בחום ! 

16

Blissmobox | עולם המנויים החודשיים נכנס חזק לתחומי הטיפוח, הביגוד וגם לאוכל בריא. האתר הזה מציע לכם לגלות אנסמבל של עולמות שונים עם מוטיב אחיד : בריאות ! הוא כולל גם מוצרי טיפוח טבעיים, וגם מוצרי מזון בקופסא חודשית אחת  !

15

Citrus Lane | וכמובן, אם זה עובד על המבוגרים למה לא לבנות מועדון לקטנים ? מועדון של מוצרים לתינוקות ולפעוטים מבוסס תוכניות שאתם יכולים לבנות על פי מאפיינים פרסונאליים שאתם מספקים לאתר- הפלטפורמה תחולל לכם על פי המידע הזה את הקופסא החודשית שתקבלו.

14

Jewelmint | אתר תכשיטים שמבסס את המנוי שלו על היכרות פרסונאלית עם הטעמים המועדפים שלנו. גם באתר הזה ישנו כלי מחולל שמאפשר לכם להגדיר את ההעדפות שלכם ומשם האתר יכוון אתכם לתוצאות הנכונות- חברי מועדון האתר מקבלים הצעות ייחודיות שאינן חשופות למי שאינו חבר. – מחיר מיוחד על שני פריטים חודשיים.

13

StitchFix | אתר מקסים שמאפשר לנשים גישה לסטייליסטית דיגיטלית שעוזרת לנו לבחור את הבגדים על פי התאמה אישית. ניתן לבחור עד חמישה פריטים- לקבל את הקופסא ובמידה שהמבחר לא מתאים להחזיר (זה הסוד של האמריקאים, הכל ניתן להחזרה) ! תיכנסו ותתנסו. יש פה כלי נהדר שמאפשר לכל אישה להגדיר את עצמה בצורה מהימנה, ולקבל המלצות מבוססות ההגדרות הפרסונאליות, מופלא  ! 

12

Style Mint | אתר אופנה שמאפשר רישום למנוי- המנוי מזכה אתכם במשלוח חינם, אפשרות להחזרה, פרופיל אישי של סטיילינג מתצוגת האתר וצבירת נקודות. גם פה כלי הניתוח הפרסונאלי מרשים מאוד ושווה התנסות ! 

11

Foodzie | אתר שנוקט בגישה שונה לחלוטין, סחר אלקטרוני דרך וידיאו ! מאפשר לכם כמנויים לקבל חשיפה לסרטונים אקסקלוסיביים על פרטים באתר- הכולל תחומים קרובים: גם מוצרי טיפוח וגם אופנה וכמו כן מוצרי בריאות.

132537

מילת סיכום – מקווה שנהניתם בסיור הדיגיטלי שלי במחוזות עולם הסחר האלקטרוני והאופציות השונות שנרקמות סביבו. כפי שראיתם ניתן לייצר דרך סביבת הדיגיטל מערכת יחסים ארוכת טווח מבוססת מיגוון ערכי שמשלב : כלים, שיטות שיווק, שיטות נאמנות וחשיבה פורצת דרך בכל הקשור לתוכן. מבטיחה להמשיך ולחשוף אתכם לממצאים מעניינים שיעלו מהמחקר שלי בתחום זה ! 

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.