Stunning Sources of Information

כמו בכל שנה, לקראת תוכניות עבודה אני משתפת פוסט שכולל מקורות מידע מהממים, מהם תוכלו לקחת תובנות משמעותיות, אספתי הפעם פלייליסט של “יעדים דיגיטליים” אותם אני אוהבת מאוד, ופוקדת באופן קבוע. 

כמו שחלקכם יודעים, באופן קבוע אני נוסעת לפסטיבל הקריאטיב בקאן בכל שנה. מה שלא כולם יודעים, הוא העובדה שקאן זה מקור מידע נהדר במהלך כל השנה. אני מצרפת  לינק לסקירה על עתיד הקריאטיביות שהוציאו מטעמם שיכולה לעשות הרבה סדר בהסתכלות על הדברים וחשיבותו ומעמדו של הקריאטיב בחיים של המותגים –Link.

אני מאוד אוהבת פודקאסטים, במיוחד כאלה שמייצרים עומק לתכנים, תכירו את 99% Invisible ערוץ תוכן נהדר שחושף את כל הדברים החשובים שסובבים אותנו אבל שקופים לרובינו כי אנחנו לא שמים לב אליהם. ניתוחים עמוקים וחכמים שממש שווה להכיר-Link.

בכל שנה, מתקיים בארה”ב כנס מעולה שמתעסק בקשר בין איקומרס, חדשנות ומזון. לכנס קוראים: Groceryshop ולמי שעוסק בתחום זהו מקור נהדר, ומה שטוב הוא העובדה שבאופן קבוע הם מעלים את התכנים של הכנס לערוץ היוטיוב שלהם, כרגע ניתן להחשף לתכנים משנה שעברה, אבל בטווח של חודש וחצי תוכלו להיות חשופים גם לתכנים של הכנס מהשנה הנוכחית, קחו את הזמן זה ערוץ ותוכן נהדר- Link.

למי שלא מכיר את IPA, זה הזמן הנכון! מדובר בארגון אירופאי שיושב באנגליה ואחראי ליצירת סטנדרט בעולם השיווק ובבנית מותגים. אני אישית נוסעת לכנס השנתי שלהם השנה שייתקים בלונדון באוקטובר, אבל לשמחתכם, גם אם אתם לא יכולים להגיע הם מעלים את התכנים המעולים של האירוע לערוץ שלהם ביוטיוב. ממליצה בחום לעקוב ולראות גם את התכנים המצויינים של השנה הקודמת וגם את אלה שיעלו השנה –Link.

אם לא נתקלתם עדיין, אני מקדמת לכם כאן את הפודקאסט החדש שיצרתי שעוסק ב:”קריאטיב הדור הבא” בנתיים הוא עוד צעיר ויש בו שני פרקים שעוסקים בנושא מזוויות שונות, בטוחה שיהווה עבורכם גם כבר עכשיו ובהמשך מקור מעניין ומלא בקייסים שיכולים לעזור ולייצר השראה-Link.

אחד ממקורות המידע החשובים ביותר בעולם, על העולם זה הOECD, אם אתם רוצים להיות חשופים למגמות עולמיות, מחקרים, כלים ואינסייטים חשובים זה המקום עבורכם. אגב, אם אתם לא רוצים להיות חשופים, חבל! זה חשוב ביותר –Link.

פודקאסט נוסף מצויין, שמתעכב על עולם השיווק המתפתח, וחוקר את הנושא יחד עם מנהיגים בינלאומיים שונים שמתארחים בו הוא Ad Age, במידה שאין לכם אותו בפלייליסט זה הזמן- Link.

קבלו בלוג שעוסק בסטטיסטיקות, ומשפיץ נתונים חשובים על ההתפתחות של העולם במימד הדיגיטלי, אני עוקבת אחריו כבר עשור ובכל פעם שאני קופצת לביקור יש משהו מעניין ששווה לדעת! –Link.

אלו היו שמונה מקורות מידע מצויינים, שיכולים לעזור לכם המון בשרטוט מפת הדרכים ההמשכית, ובמיקוד לתוכניות עבודה 2020.

אם אתם רוצים ללמוד יותר על שינוי, להבין במה זה אומר לנהל תהליכים טרנספורמטיבים בחברה, או מצד שני להבין כיצד תוכלו לטפל בצורה חכמה בטרנספורמציה האישית שלכם. אני ממליצה לכם מאוד לקרוא את הספר שלי שיצא השנה. “המתכון לשינוי”, מדריך אסטרטגי לאתגר של עולם שעובר שינוי על בסיס קבוע.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.