Why Millennials Hate Your Mobile Ads

Slide1

מצגת מרתקת של הביזניס אינסיידר תרכיב את תוכנה של רשומה זו, הסקירה והניתוח מתעכבים על השאלה- למה בכלל שהפרסום במובייל יעניין את דור הMillennials ? ומדוע דור זה שונא הלכה למעשה מודעות שמתפרצות לו למכשיר הסלולר. כמו כן, נשאלת השאלה- האם דור הMillennials שונה ? אסקור שקפים נבחרים מהמצגת המקורית, כמו כן- אדאג להוסיף תובנות והארות מצידי, את הקובץ המלא אמבדתי בתחתית הרשומה על מנת שתוכלו לצלול אליו בעצמכם ולקחת תובנות נוספות משלכם.

Slide4

הטענה המרכזית הינה היא שדור הMillennials הוא דור שנולד אל הMobile וההתנהגות שלו היא- Mobile First תוכלו להיווכח בשקף שנמצא מעל לפסקה זו 20 אחוז מדור המילניילז נכנסים אל האינטרנט דרך המובייל בלבד מה שקרוי : Mobile Only. לא רק שהם מחזיקים את הסלולר כל היום הם גם עונים להגדרה- Mobile Constant הם בודקים את הסלולר שלהם לפחות- 51 פעמים בכל יום (אגב, זה מספר שמייצג ניתוח סטטיסטי- אני מאמינה שהמספר האמיתי גבוה בהרבה יותר).

Slide7

הדור הזה חי אם כך חיים במכשיר המובייל- בו הם עושים את הכל מ : תקשורת, אינטרנט, רשתות חברתיות, ניהול יומן, קריאה שירותי מיקום, הזמנת דברים באינטרנט ועוד. ובגלל שהחיים שלהם מנוהלים במובייל- שוק הפרסום, המודעות לא מגיב בצורה נכונה וריספונסיבית לסיטואציה ולקונטקסטואליות של הערוץ למכשיר המוביייל.

Slide9

אם אנחנו מבינים את הסיטואציה בה חיים האנשים אנחנו צריכים לבנות את הנוכחות המותגית פרסומית בצורה חכמה אשר מתכתבת עם הצרכים שלהם. מודעות לא חייבות להיות האויב של דור הMillennials, הם מעדיפים תוכן של מודעות- Ad Sponsored Content, אבל חשוב להבין שאם המותגים המסחריים לא פועלים מולם נכון התוצאה היא שהם יהיו הסגמנט במיקוד שיחסום מודעות בפועל באמצעות תוכנות- Ad Bloking.

Slide11

הבעיה היא שעכשיו גם מובייל נכנס אל תוך התמונה של Blocking Ads וישנה עליה של שימושים בחסימת מודעות במובייל- מה שאומר בפועל, דור המילניילז מתחיל לחסום אתכם המותגים המסחרים מהחיים שלו עצמם !

Slide19

נסו להשוות את הנוכחות שלכם במובייל לשיטת הימורים שבה יש לנחש מי יהיו שלושת המקומות הראשונים במירוץ בסדר נכון והשלישיה המנצחת היא : Context- זיהוי המסרים שלכם לצרכים קונטקסטואלים של אנשים, Integration- אינטגרציה של המהלכים שלכם למובייל בצורה נייטיבית, ו-OH COOL- כמה שתצליחו להיות מחוברים למותג שלכם אבל בד בבד גם מפתיעים ומשמחים כך תצליחו לרכוש את ליבם של הצרכנים.

Slide27

אבל ! אם אתם לא רוצים שהמתכון שלכם יהפוך ל-Spam הוא חייב להיות מנוסח ומסוגנן כתוכן נייטיבי שכן אחרת הנוסחה הזו תהפוך בצורה מידיית לספאם שמביא את הגולשים שלכם לחסום ! או פסיכולוגית או באמצעות תוכנה של חסימת מודעות.

Slide22

אתם חייבים ליצור תכנים שבמקור יועדו להיות במובייל- ולהשתמש במובייל כמו שהמובייל מתנהג בפועל.

מילת סיכום, כפי שציינתי בתחילת הרשומה- הוספתי לתחתית הפוסט את המצגת המקורית על מנת שתוכלו לצלול לתוכה ולקחת תובנות נוספות משלכם, מצידי אמשיך להציף אתכם בתובנות, אינסייטים חשובים וכלים שיעזרו לכם לשרטט את מפת הדרכים.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.