Great Podcast Channels

החלטתי לעשות לכם שירות, ולספק רשימה של פודקאסטים נהדרים אחריהם כדאי לעקוב, מדובר בערוצים שאני מקשיבה להם על בסיס קבוע ושואבת מהם המון המון השראה- ההתמקדות שלי תהיה בעיקר על ערוצים מחו”ל ושלושה מכאן…

ליאור פרנקל, מפרסם על בסיס שבועי- פרקים של ראיונות עם אנשים שונים מתעשיות מגוונות, המהות של הפודקאסט הינה להראות איך נבנת קרירה, או כפי שליאור קורא לכך בחוכמה גדולה- כיצד אנשים “בונים לעצמם סולם”, ודואגים לעלות עליו בשביל שיוכלו להתקדם קדימה. ממליצה לכם בחום, זהו אחד הפודקאסטים הטובים ביותר שאני מכירה בישראל- Link.

ערן גפן, מפרסם על בסיס שבועי פודקאסט שעוסק בתרבות ארגונית, מנהיגות וחשיבה אסטרטגית של ניהול העסק ועוד… הוא מראיין דמויות בכירות מחברות שונות ומספק לנו הצצה למחשבות שלו על התחום (שהן נהדרות ומיוחדות), כמו גם לאנשים סופר חכמים- Link.

הספינר, פודקאסט העוסק בפוליטיקה ומדבר על כל הדברים המורכבים שמתפרסמים בחדשות אבל אף אחד לא מפרק לנו אותם לגורמים ומספק מספיק תשובות… זהו אחד הפודקאסטים המעניינים ביותר שאני מצאתי על התחום, מה שיפה בו הינו העובדה שהתכנים בו אינם קשורים לערוץ תקשורת מרכזי, זוהי עיתונאות עצמאית ובלתי תלויה ברמה הגבוהה ביותר-Link.

The Jason & Scot Show הינו פודקאסט שנון של שני מומחים בתחום, אשר סוקרים על בסיס קבוע את ההשתנות של עולם האיקומרס ומספקים- ניתוחים מעולים, דטה חשובה, שידור חי של ראיונות מאירועים מובילים ועוד. לכל מי שמתעניין בעולם הסחר המשתנה זהו פודקאסט חובה !-Link.

The Drop Outהינו פודקאסט של שישה פרקים בלבד (כרגע) אשר חושף אותנו לאחת הפרשיות המעניינות ביותר בעמק הסיליקון- המקרה של אליזבת הולמס, יזמת צעירה שפתחה את החברה שלה- Theranos בגיל- 19 והצליחה לעבוד על התעשייה כולה עם פיתוח של יכולת בעולם של- Preventive Medicine, מיני מעבדה לבדיקות דם שיכולה לספק מידע עבור אנשים על מנת למנוע מחלות בעוד מועד. זה נשמע כמו אחד הפיתוחים החשובים ביותר, רק שהבעיה המרכזית היא שכל המהלך לאורך השנים היה- הונאה, על המקרה של אליזבת אני מתכוונת לדבר גם בהמשך מתוך ניתוח עמוק של משמעות הטראסט בחיים שלנו- Link.

Creative Confidence Podcast הינו ערוץ נהדר שמדבר על חדשנות, וחשיבה יצירתית מתודולוגית- זהו אחד הפודקאסטים של חברת- IDEO אשר המציאה למעשה את התחום הזה של-Design Thinking, ממליצה לכם בחום לעקוב אחרי הפרקים ולהקשיב להם- נותנים פה ביד רחבה : טיפים, רעיונות, קייס סטאדיז שונים ועוד- Link.

Inside the Strategy Room פודקאסטים נהדרים של חברת המחקר מקינזי, אשר חוקרים נושאים שונים בעולם האסטרטגיה ומנתחים סט שלם של מורכביות אשר הופכות למונגשות וברורות באמצעותם –Link.

Recode Decodeהפודקאסט הנהדר של קארה סווישר, עיתונאית מעמק הסיליקון המדברת עם ועל תעשיית הסטארטאפים וחברות הטכנולוגיה, ומראיינת דמויות שונות מהעולם הזה. היא אישה חכמה, חריפה, לא מתפשרת ונושכת כשצריך (ולפעמים סתם כי בא לה), מומלץ בחום מקור השראה נהדר ובמיוחד- אמין ! Link.

eCommerce MasterPlanפודקאסט המדבר על עולם האיקומרס, ולוקח אותנו למסע בדברים הקטנים והחשובים של מרחב הסחר המקוון- למי שרוצה להכיר את הפרטים הקטנים ולהבין לעומק, מומלץ ! Link.

Behind The Numbersערוץ פודקאסט של אימרקטר אשר עוסק בניתוח ההשתנות של עולם המדיה הדיגיטלית, מביא לפתחינו ניתוחים נהדרים ומציף מספרים חשובים ממחקרים- הכל עשוי בצורה נגישה ומובנת- Link.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

2 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.