Great Content on Netflix

לכבוד ערב חג השבועות, חשבתי שיהיה נכון להרכיב רשומה עם המלצות על תכנים בנטפליקס. תוכן שגרם לי לחשוב, לקבל השראה ואולי סתם להנות (גם זה קורה)…במצב הזה שאנחנו נמצאים, קצת אסקפיזם לא יזיק והפוסט הנוכחי יכול לעזור לכם בדיוק בזה! ארשום שורה קצרה על כל תוכן, ובסופו אוסיף לינק שתוכלו פשוט לצלול ישירות ולצפות 🙂

הלסטון. סדרה מטורפת חדשה בנטפליקס על מעצב האופנה האמריקני הלסטון שהופך לכוכב-על, וחייו יוצאים מכלל שליטה. Link. זו המלצה שלבטח תגרום לכם לשכוח לחלוטין בזמן שתצפו את כל מה שקורה בחוץ! השראה אמיתית, הבנה מאיפה לוקחים רעיונות וכיצד חושבים על הינדוס המציאות מחדש.

הנחש. סדרה קצרה יחסית של נטפליקס שמבוססת על סיפור אמיתי, מגוללת את אחד הסיפורים המדהימים על הרוצח הסדרתי חסר הרחמים צ’רלס סובראג’ אורב לתיירים מערביים שבאו לטייל באסיה בשנות ה-70. יש פה כל מה שצריך בשביל להיות מהופנטים למסך- דרמה, גילוי, התפתחות מהירה בעלילה ועוד…Link.

שני זרים גמורים. סרט קצר ומדהים של נטפליקס שנוגע בהפער והקיטוב בארה״ב בין הקהילה השחורה למשטרה… לא רוצה לעשות לכם ספוילר, אבל אני פשוט מכריחה אתכם לראות את כל שלושים הדקות! וקחו בחשבון שהפאנץ והקטע הקריאטיבי ביותר קורה ומתרחש דווקא בסופו- בהרצת השמות של האנשים שהשתתפו בו. צפו ואני בטוחה שתרגישו אגרוף בבטן…. זו גם דוגמא מדהימה לאיך חשיבה קריאטיבית יכולה להיות בכל מקום- אפילו במקום הכי הכי הכי לא צפוי- (תחזרו אלי, וספרו לי כיצד מרגיש אגרוף בבטן)…Link.

מקרוב. כסף. לנטלפיקס יש קטגוריה שקוראים לה “מקרוב”, בכל פעם הם בוחרים נושא אחר לבחון אותו ולפרק אותו לגורמים על מנת שתבינו טוב יותר. הפעם, בחרו בנושא הכסף…זו סדרה נהדרת שמפרקת עבורכם נושאים שונים בעולם של הכסף ומסבירה אותם בצורה נפלאה. זו גם דוגמא מדהימה לאיך עושים סרטים תיעודיים והסברתיים ברמה הגבוהה ביותר! Link. הפרק על כרטיסי האשראי, הוא הטוב מכל הפרקים של הסדרה.

רוקטמן, אלטון ג’ון הסרט. מי שפיספס את הסרט הזה על חייו של אלטון ג’ון פשוט חבל- נטפליקס העלו אותו לאחרונה ובעיני חובה עליכם לצפות. זה כייף, מרגש, מעורר השראה ובעיקר- אנושי (משהו שקצת חסר לנו בחיים לאחרונה) – Link

פסטיבל Fyre. אחת היצירות הטובות ביותר של נטפליקס בתוכן דוקומנטרי, סיפור הפסטיבל שבילי מקפרלנד יצר בשנת 2016 שהיה למעשה “פייק פסטיבל” זו תמונה מחרידה על כוחו של העולם הדיגיטלי בהשפעות הגרועות שלו, וכמה צריך לבחון את המידע שאנחנו סופגים בסייבר ספייס- Link.

מוות ל2020, הוא סרט פארודיה על מה שעבר עלינו בשנה האחרונה עם הקורונה- למי שלא ראה זו פשוט חובה! Link.


הספר שלי: “המתכון לשינוי”. אם אתם רוצים ללמוד יותר על שינוי, להבין במה זה אומר לנהל תהליכים טרנספורמטיבים בחברה, או מצד שני להבין כיצד תוכלו לטפל בצורה חכמה בטרנספורמציה האישית שלכם. אני ממליצה לכם מאוד לקרוא את הספר שלי שיצא השנה. “המתכון לשינוי”, מדריך אסטרטגי לאתגר של עולם שעובר שינוי על בסיס קבוע.

 

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.