Midjourney Tips and Tricks

קבלו פוסט שיעשה סדר בחלק מהטריקים והטיפים החשובים ביותר במידג’רני. ריכזתי עשרה חשובים שאיתם העבודה שתעשו בתוכנה תשתפר משמעותית!

ראשון. גדלים שונים, מידג’רני מגיעה עם דיפולט של גודל תמונה, ואתם- יכולים לשנות זאת! זה משמעותי כי אם תרצו למשל להתאים ויזואל למצגת ולשים אותו מקצה לקצה תצטרכו לשנות את פרופורציות התמונה. שמתי לכם כאן את כל הגדלים האפשריים ומה שצריך לקחת בחשבון הוא שכשאתם כותבים פרומפט, צריך להוסיף את הפרמטר של גודל התמונה אותה תרצו ככה: –ar 7:4.

שני. וריאציות- אם אתם רוצים שהוריאציות שיוצאות לכם תהיינה מגוונות נדרש להגדיר את זה בפרומפט. אפשר לעשות זאת על ידי הוספת פרמטר בשם Chaos אתם כותבים לו –C1 ואפשר למתוח את זה מ1-100 לכל תמונה. הכנסת הפרמטר הזה יאפשר לייצר וריאציות שונות לכל תמונה. תראו למשל מה קרה כשהגדרתי את התמונה עם 50 כמפתח לוריאציות…ככל שהמספר גבוה יותר כך הוריאציות תהיינה מגוונות יותר.

שלישי. אימוג’י לתמונה, טריק חמוד ביותר שלמדתי, אם אתם רוצים אפשר להפוך אימוג’י לתמונה. פשוט מוסיפים את האימוג’י לפרומפט, לוחצים Enter ו….הופלה יש לכם תוצאה מדהימה! לדוגמא שמתי את האימוג’י הזה- ? ותראו מה יצא…

רביעי. מולטי אימוג’י, אבל! אתם לא חייבים להסתפק באימוג’י אחד! אם בא לכם להשתגע ולהשתעשע תנסו לשים כמה יחד ולא משנה כמה מופרע הקומבינציה שתעשו. תראו למשל מה קרה ששמתי את שלושת אלו ביחד ולחצי אנטר-  ? ? ?.

חמישי. בלי פריט בתמונה. כשאתם רוצים להסיר משהו מתמונה, לא מספיק לכתוב לו להסיר את הפריט קבלו את הטריק הבא! על מנת להסיר אתם צריכים להוסיף– דוגמא: אם אני רוצה להוריד לסוסון החמוד הזה את המשקפיים אכתוב לו- –no sunglasses.

שישי. Short Prompts אתם יכולים להשתמש בשיטה של פרומפטים קצרים- זה לא אומר שאם יש לכם פרומפטים ארוכים ומאוד מפורטים דווקא יצאו תוצרים טובים יותר! לפעמים טוב יותר להתחיל מפרומפט קצר ואחר כך לשייף אותו ולהוסיף לו חידודים שאתם רוצים לייצר. תראו למשל מה קרה כשכתבתי-Astronaut Space Diving.

ופה ביקשתי שיעשה את התמונה בצורה יותר ראליסטית (תוספת לטקסט הקצר)…

שביעי. stylize זה מגדיר עבורכם עד כמה התמונה הופכת ליותר מופרעת וארטיסטית. נגיד ניקח תמונה של תפוח, נוסיף לה stylize 850– ותראו מה קורה…

שמיני. רעיונות לפרומפטים ממידג’רני עצמה. אם אתם גולשים בתוך האתר של מידג’רני- https://www.midjourney.com/home/- למטה מצד שמאל יש לכם כפתור שקוראים לו Showcase ואם תלחצו עליו תוכלו לראות הרבה מאוד פרומפטים של אנשים אחרים. זה ממש עוזר להבין לאן אפשר להגיע, וממש מומלץ גם לראות כיצד הפרומפטים עובדים על מנת שתוכלו לגנרט באותה רמה בעצמכם.

תשיעי. Style Cues- אם אתם רוצים לתת לפרומפט שלכם סטייל מסויים, אפשר להגדיר את זה בשורה שאתם מזינים ובכך תשנו לגמרי את התוצאה. למשל, כאן ביקשתי ממנו לגנרט את התמונה בלוק של Pixar Style image ותראו מה יצא! אתם תמיד יכולים להוסיף סטייל של ציירים מפורסמים, צלמים מפורסמים או כל רעיון אחר שעולה לכם בראש.

עשירי. Add Lighting Details להכניס מידע של תאורה לפרומפט על מנת שתשלטו בתוצאה של בהירות, כהה וכולי…למשל- Dynamic Lighting או- Neon Lighting או- Fairy Lighting, Soft Lighting או אפילו At Sunset- כל אחת מההגדרות הללו משפיעה בפועל על הנראות ועומק התמונה. בדוגמא שמתחת לפסקה זו תראו מה קורה כשביקשתי להוסיף-Neon Lighting.


***לכל מי שרוצה להבין טוב יותר איך לעשות את קפיצת המדרגה הבאה בעסק*** סדנת חדשנות תפורה על פי מידה לארגון- המוצר המשמעותי אותו אני משווקת בחודשים האחרונים. אחרי שנים ארוכות בהן אני נוסעת לפורמאטים שונים של לימודי חדשנות בעולם, ובמקביל מעבירה סדנאות ללקוחות שלי ולגופים שרוצים לעבור תהליכי חדשנות בחברה- החלטתי להשיק מוצר! Bootcamp יעודי לחברות וארגונים שרוצים בטווח מאוד קצר ללמוד תהליכי חדשנות ולעשות זאת בעצמם ללא תלות באחרים. הפורמאט הוא גמיש ומותאם על פי מידה לכל ארגון וצורך.

בבסיס, ההצעה היא ללמידה מאתגרת ואינטנסיבית בה לומדים את תהליך החדשנות ה– Double Diamond.  למידע נוסף על המוצר-Link.

לפרטים נוספים ושיחה מולי:

Connect

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.