Stories From Cannes | Part Two

חלק שני של “סיפורי סטוריז קאן”. זו הרשומה השנייה על סטוריז שפרסמתי באינסטגרם שלי במהלך הפסטיבל אותם שלפתי עבורכם לפוסט ועליהם ארחיב בכמה נקודות, על מנת שגם אתם תוכלו להרגיש שהייתם חלק.

סקוט גלאווי, דיבר על מה הוא ממליץ לאנשים שרוצים להתפתח ולהצליח-שני דברים שצריך להבין בהם: כל מה שקשור לHealth Care וכמובן בינה מלאכותית!

ישנו משהו מדהים בפסטיבל, שאפשר לראות אותו עובר כחוט השני בין הדוברים, אנשים מרשים לעצמם להיות חשופים, גלויים, לשתף בדברים הקשים- אפילו לבכות. דוגמא טובה לכך היא: המנכ”ל של פובליסיס הגלובאלי שחשף לכולם בשנה שעברה את העובדה שהוא חולה בסרטן, והפך את החשיפה למובמנט שקורא לעסקים להעסיק אנשים שחולים בסרטן ולייצר לכך מקובלות.

המלצה מאוד חכמה בעיני, לכל מי שמנהל אנשים! במקום לגדל אותם להיות מנהלי שיווק, מנהלים של משהו- צריך ללמד אותם להיות מנהיגים זה מביא את העסק למקום חדש לגמרי.

עוד תובנה מקסימה, תלמדו את התחביבים ואת העיסוקים הצדדים של העובדים שלכם, ותחשבו האם אפשר להטמיע אותם לתוך העסק- כך תרוויחו יכולת חדשה, עובד מועצם, ו-חדשנות כמובן.

בהרצאה מדהימה של אנדרו רוברטסון, המנכ”ל של BBDO הגלובאלי, הצחיק אותנו עד כאב כשדיבר על החשיבות של הומור במיקס של התקשורת השיווקית. הדבר העצוב הוא שמותגים לא משתמשים מספיק בהומור, למרות שהוא מוכר.

מה זו תרבות? זה הסיסטם של סימבולים, מערכת הסמלים, האמונות והערכים שמהם מתבססות קבוצות של אנשים, והתפקידים שלהם כמו גם נורמות והתנהגויות שתואמות.

ועוד משפט נהדר! במקום לקרב אנשים לחוויה תרבותית משותפת בזמן מוגדר, סטרימינג מעודד מסעות אישיים דרך עולמות עצומים של בידור ואמנות.

בהרצאה מדהימה שדיברה על תרבות וכיצד היא נוצרת, המרצה הראה את האבולוציה של תתי התנהגויות בתרבות שהופכות עם הזמן לנורמה! על השקף הזה אני מבטיחה פוסט יעודי עם שקפים נוספים מדהימים מההרצאה המקורית.

אפל דיברו על כך שצריך לחשוב מחדש– על המשימות שאף אחד לא רוצה, אם תקחו את ה”שיט” שלא בא לאף אחד טוב- תייצרו בידול אמיתי, תייצרו שוני.

מדברים המון בפסטיבל על השינוי במדיה, ואחד המקומות להסתכל עליהם הוא ההתעצמות של המדיה הקמעונאית, ומותגים צריכים לחשוב כיצד הם בונים את עצמם ב”אאוטלט” אחר לגמרי.

משפט גאוני על יצירת תרבות, אם אתם רוצים לשמור על רמה- תדאגו למוצרים שלכם, אם אתם רוצים לשמר ולבנות את המוניטין של החברה- תדאגו לעובדים שלכם!

חשוב להבין, כמה חשובה לאנשים הבריאות שלהם- ועוד נתון משמעותי לדעת, 30 אחוז מכל הדטה בעולם מבוססת על Health וHealth Care.

אני חושבת שזה מסר נהדר לסיום של הפסטיבל המדהים הזה- העולם בלי המילה ART הוא רק EH 🙂


***לכל מי שרוצה להבין טוב יותר איך לעשות את קפיצת המדרגה הבאה בעסק***

סדנת חדשנות “תפורה על פי מידה” לארגון- המוצר החשוב והמשמעותי אותו אני משווקת בחודשים האחרונים. אחרי שנים ארוכות בהן אני נוסעת לפורמאטים שונים של לימודי חדשנות בעולם, ובמקביל מעבירה סדנאות ללקוחות שלי ולגופים שרוצים לעבור תהליכי חדשנות בחברה- החלטתי להשיק מוצר! Bootcamp יעודי לחברות וארגונים שרוצים בטווח מאוד קצר ללמוד תהליכי חדשנות ולעשות זאת בעצמם ללא תלות באחרים. הפורמאט הוא גמיש ומותאם על פי מידה לכל ארגון וצורך.

בבסיס, ההצעה היא ללמידה מאתגרת ואינטנסיבית בה לומדים את תהליך החדשנות ה– Double Diamond.  למידע נוסף על המוצר-Link.

לפרטים נוספים ושיחה מולי:

Connect

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.