Great Content for Corona Days

הרשומה הנוכחית היא כלי , מכשיר של אסקפיזם, לתכנים שכדאי לכם להיות מודעים אליהם- שדווקא לא מדברים על הקורונה. חלק סתם בשביל הכייף, וחלק בשביל המוח והרחבת הידע.

נטפליקס, אחד מאיתנו. אם אתם רוצים הצצה לקהילה היהודית בברוקלין, ולהבין מה קורה לאנשים שיוצאים ממנה- שווה לכם מאוד להתעכב על הסרט התיעודי הזה בנטפליקס שמצליח לגולל את הנושא בגאונות, סטוריטלינג ומגנט לצופים.

נטפליקס, סמוך על סול. מדובר באחת הסדרות המוזרות ביותר, אבל גם המעניינות. בימים אלו רצה העונה החמישית. עורך דין ש”יוצא מהקופסא”, יחד עם מבט על המאפייה וכיצד הכל מתחבר, ומתובל בסיפורי אהבה שנאה.

נטפליקס, אוזרק. אז, אם אמרתי על הסדרה הקודמת שהיא מופרעת- אוזרק היא לא פחות מהפרעה נפשית, עכשיו- יש את העונה השלישית. מדובר בסיפור של משפחה שבורחת מהחוק, מאפייה, ומשאר אויביים ומצליחה להקים את עצמה מחדש באמצעות כל מיני תחבולות ויזמויות חכמות.

ספר מעולה- Facebook the Inside Story שנכתב על ידי העורך הראשי של הטק בWired  סטיבן לוי-Link. סיפור שחושף אתכם ל”טיים ליין” של החברה, ושל המייסד שלה- מארק צוקרברג. הכל בפרטי פרטים, עם פיסות מידע שתגרומנה לכם לחשוב פעם נוספת על הכניסה הבאה שלכם לפלטפורמה.

ספר מעולה- לכל מי שמתעניין בחווית משתמש Hooked שנכתב על ידי ניר אייל, בחור חכם שנולד בישראל אבל עזב לארה”ב כשהיה קטן. הספר הוא מתכון אמיתי להבנה בכל הקשור לבניית פלטפורמות: אפליקציות, אתרים, פלטפורמות תוכן ועוד- Link.

ספר מעולה- The Everything Store  שנכתב על ידי בראד סטון, סוג של אוטוביוגרפיה על חייו של ג’ף בזוס והדרך שבה הגה ובנה את אמזון כחברה שהיא “החנות של הכל”- Link.

פודקאסט מעולה, על הסיפור המדהים של אליזבת הולמס מתרנוס. אחד הסיפורים המדהימים ביותר על יזמת צעירה שבנתה חברה שאמורה הייתה לשנות לחלוטין את עולם הרפואה- הבעיה? הכל היה פייק. בפודקאסט הזה, בן שישה פרקים, אפשר להקשיב לסטוריטלינג ממש כמו סיפור בלשי מדהים, אין לי ספק שתגמעו את המידע בפעם אחת בבינג’ היסטרי- Link.

נטפליקס- כסף מלוכלך, פרקים חדשים! זו אחת מהסדרות התיעודיות המעניינות ביותר בפלטפורמה- ועכשיו, יש פרקים חדשים, שמציגים לכם את סיפורו של ג’ארד קושנר (החתן של טראמפ), הסיפור המופלא והלא יאומן של בנק ולס פארגו בארה”ב ועוד…

נטפליקס, המורדת. סדרה קצרה של ארבעה פרקים בלבד, אשר מספרת סיפור של בחורה שהחליטה לערוק מקהילת החרדים בברוקלין ולבנות חיים חדשים. מבט מקסים על התהליך, והדרך להתמודד עם החלטה כזו.

נטפליקס, בזכות עצמה. האישה הראשונה באמריקה שבנתה אימפריה, שברה מחסומים והפכה למיליונרית. סדרה בהשראת חייה של מאדאם סי-ג’יי ווקר.


חדש!!! הספר שלי: “המתכון לשינוי” בגרסה דיגיטלית! אם אתם רוצים ללמוד יותר על שינוי, להבין במה זה אומר לנהל תהליכים טרנספורמטיבים בחברה, או מצד שני להבין כיצד תוכלו לטפל בצורה חכמה בטרנספורמציה האישית שלכם. אני ממליצה לכם מאוד לקרוא את הספר שלי שיצא השנה. “המתכון לשינוי”, מדריך אסטרטגי לאתגר של עולם שעובר שינוי על בסיס קבוע.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.