The Future of Money

 

מדי תקופה אני עורכת רשומה בבלוג שלי שמהווה מעֵין אוצרוּת למבחר תכנים מהרשת קובץ תכנים שליקטתי סביב נושא מסויים, ולדעתי שווה שתיחשפו אליהם. הפעם, ראיתי לנכון לחשוף אתכם לעשרה סרטוני YouTube המתמקדים על השיחה האקטואלית בנוגע לארנק הדיגיטלי ולעתיד הכסף שלנו והצרכנות. בסרטונים מוצג מכיוונים שונים הצֶפי על עתידו של הכסף שלנו, וכפועל יוצא –  איך תֵירָאֶה הצרכנות שלנו:  מה למעשה יהפוך אותנו לקונים חכמים יותר – שיודעים להגדיל את ערך השקל שלנו על ידי הצעות ערך רלוונטיות, רווח מסושייל קרנסי שאנחנו מייצרים, חשיפה להזדמנויות ועוד. זאת כמובן מהצד של הצרכנים. ומהצד השני של המתרס – את ההזדמנות הגדולה של העסקים לפנות אל הלקוחות בדרך חדשה ולייצר מתוך התפישה המודרנית של הארנק הדיגיטלי הזדמנות אחרת שלא הייתה כאן בעבר. מדובר על מערכת יחסים עם הלקוח, קושרת אותו והופכת אותו לנאמן, מחויב ומתעניין בהצעות הערך שלנו. העתיד של הכסף שלנו בעשרה סרטים , בואו נתחיל…

הסיפור של הכסף בכמה דקות בודדות | סרטון מרהיב שמסביר לכם בצורה אינפוגרפית איך עולם התשלומים משתנה, מי הם השחקנים המרכזיים כיום – ומי עתידים להיות השחקנים של המחר. איך הטכנולוגיה משפיעה עלינו כצרכנים ועוד. מומלץ ביותר !

בלקברי והצרכן הדיגיטלי | בלקברי מראה לנו בסרטון מהוקצע ברמה גבוהה בתכלית איך המסכים השונים יהפכו אותנו לצרכנים אחרים. לא בטוח שראויי להמליץ לכם לרכוש דווקא מכשיר סלולרי שלהם אבל בהחלט כדאי לכם לעבור את חווית הסרטון הזה.

הארנק הדיגיטלי | סרטון קצר שמסביר את התמורות שעובר העולם הדיגיטאלי – איך חברות האשראי משקיעות במה שקרוי NFC – הארנק הדיגיטלי שלמעשה ימצא את מקומו במובייל שלנו. דרך מעולה להכיר בקצרה את משמעות השינוי ומה עומד מאחורי האינטרס של חברות התקשורת, חברות האשראי והבנקים.

ויזה על הארנק הדיגיטלי | כאן מסבירים את השינוי מהצד של חברת האשראי ומה בידה לעשות בנוגע להזדמנות החדשה. אך לא פחות חשוב – גם מראים לנו מה יוצא לנו הצרכנים, מהמהפכה הפיננסית הזו. סרטון שלוקח אתכם לטיול בעיקבות “הסיפור הדימיוני” של הויזה, עם הסבר על המגמה ועל השאלה איך כל זה יכול להפוך למציאות פיזית של כל אחד ואחד מאיתנו.

העתיד של הכסף בסרט מאויר | דרך מעולה להראות לנו את האבולוציה של הכסף שלנו – איך התפתח הסחר הפיסקאלי לאורך השנים. ההיסטוריה, ההווה , והעתיד …

אפילו “ילדים” הופכים ליזמים בעולם מודרני המושתת על הארנק הדיגיטלי | בחור בן 23 שהמציא אפליקציה שמאפשרת לשלם דרך קיו אר קוד ומתכוון לפעול לשינוי עתיד התשלומים שלנו ותפישת התשלומים שלנו – דרך המובייל. האמת ? מי שנולד למציאות הזאת לבטח גם יתכנן את עתידה באופן הטוב ביותר !

הדגמה במקדונלד על הארנק הדיגיטלי של גוגל |  איך פועל למעשה הגוגל וואלט – הסרט הכי אותנטי שמצאתי עבורכם ברשת שמראה איך קופה וסלולר מדברים אחד עם השני, ו…. הופ יוצרים תשלום בטווח קצר, וכמובן על ידי – NFC.

דמיינו לעצמכם איך כל תשלום יהפוך לקומוניקטיבי | קיו אר קודים, NFC, יימָצאו בכל מקום – תוכלו לממש קופונים, לשלם, לעשות כל פעולה דרך המובייל. סרט קצר – רגשי – שווה !

ואחרון חביב סרטון שמראה לכם בפועל איך הסופר שלנו משתנה לחלוטין | גישת הפוסטרים עם הקיו אר קודים כבר כבשה את העולם – כל קיר יכול להפוך למדף של סופר שדרכו אנחנו יכולים לקנות הכל ולדאוג שיגיע אלינו ישירות הביתה במשלוח. כבר לא מדובר על מה שיופיע בעתיד – אלא זה נראה לגמרי כאן ועכשיו  !

מילת סיכום | אין ספק שאלו הם סוגי הטיולים באינטרנט שמהם אני נהנית ביותר הודות ליצירתיות ולמעוף. מקווה שגם אתם, כמוני -לקחתם ולמדתם והבנתם ולוּ במעט לאן הכסף שלנו יתפתח …

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.