Great Apps I Use

לכל אחד מאיתנו, יש אפליקציות במכשיר הסלולרי שמלוות את היום יום, ורציתי להגיש לכם את סט האפליקציות שאני אוהבת, אין פה את כולן כי יש כמה מאוד טריוויאליות שכולכם מחזיקים כמו- ספוטיפי, נטפליקס, אימיל, אינסטגרם ועוד- דווקא בחרתי להתמקד בכמה פחות פופולאריות שמשמשות אותי. אני בחורה שמתעסקת המון בתוכן ולכן הרבה מהישומים שאני בוחרת קשורים לעולם התוכן, מקווה שתמצאו כאן לפחות מציאה או שתיים שיכולה להתאים גם לכם.

Colu | הנה לכם ארנק דיגיטלי עם קונספט מיוחד ושונה. קולו זו אפליקציה ישראלית שפועלת גם במקומות נוספים בעולם ומאפשרת לכם לשלם עם מכשיר הסלולר שלכם בעסקים מקומיים. יש פה כמה דברים מעניינים: גם חווית משתמש ממש מיוחדת ומעולה, גם עידוד של רכישת מוצרים בעסקים מקומיים וגם אינסנטיב של הנחה וקאשבק אל מול הנאמנות שלכם.

Adobe Scan | מי שצריך לסרוק מסמכים באיכות גבוהה כדאי לכם להכיר את האפליקציה הזו של אדובי. Adobe כאדובי מוציאים תמיד יוטיליטי מקסימים, פשוטים וקלים לשימוש.

Activity Apple Watch App | ספורט חייב להיות חלק מהחיים, כי ספורט זה בריאות. במציאות שבה אנחנו חיים ישנם כלים נהדרים שהופכים את הפעילות הגופנית שלכם ליותר כייפית! האפליקציה של הספורט בשעון של אפל היא פשוט מדהימה. על בסיס קבוע אני מקבלת יעדים, עידוד להגברת הפעילות, באדג’ים ועוד. ממש מאמן וירטואלי שהולך איתי יד ביד ויודע להכווין אותי במסע של איכות החיים שלי.

Voice Memos | מי שרוצה להקליט “פודקאסטונים” ותוכן אודיו קצר וארוך- אחרי חיפוש מעמיק מסתבר שהאפליקציה המובנית בתוך האיפון היא הזמינה והטובה ביותר. כלי פשוט שמאפשר לכם להקליט באיכות ממש סבבה- אני אישית משתמשת בה המון!

N12 | לדעתי ב”קשת מאקו” ידעו מתי להשיק אפליקציית חדשות חדשה- ואין ספק שהם הצליחו לייצר את אחד ממוצרי התוכן האפליקטיביים הטובים ביותר. גם העובדה שהכל מתעדכן כל הזמן און ליין, גם צ’אט הכתבים הנהדר שיש בתוך היישום ולא פחות חשוב היוטיליטי של הנבדקים בישראל שמתעדכן כל הזמן ומונגש בצורה ברורה וקבועה.

103FM | אחת האפליקציות הטובות ביותר להאזנה לרדיו היא האפליקציה הזו. יש פה גם איכות שידור נהדרת שמאפשרת לכם לשלוף תכנים “און דימנד”, האפליקציה יציבה לחלוטין ואפשר לעשות תוך כדי שמיעה גם פעילויות אחרות בסלולר (לא אפשרות שקיימת במתחרות), בנוסף למי שמקשיב לתכנים “און דימנד” חוסכים מכם חלק גדול מהניג’וס של הפרסומות ושל תחזיות התנועה. התוכניות ב103 נהדרות- בן כספית ואריה אלדד, ניסים משעל וגיא פלג, גולן יוכפז ועוד ועוד.

Audible | האפליקציה של אמזון שמאפשרת להקשיב לספרים שלמים פשוט מדהימה בעיני! לכל מי שעושה ספורט ורוצה באותו זמן לעשות גם חדר כושר למוח עם מידע עשיר- זה המקום. זו חווית צריכה מיוחדת במינה וואקלית, אין ספק שהאוזן שלנו שהופכת להיות לכלי יותר ויותר משמעותי בעידן הנוכחי, והיא- אוהבת לגמרי להשתמש בכלים מסוג זה.

Twitter | אני לא מחדשת לכם על אפליקציית טוויטר, כולם יודעים שהיא קיימת- אבל כן אוכל לתת לכם את הטיפ המרכזי באיך להשתמש בה. רוב האנשים שנמצאים בטוויטר עוקבים אחרי יותר מדי אנשים אחרים, אני ממליצה לכם להפוך את הפיד של טוויטר לסוג של פיד תוכן משובח ובשביל זה אתם צריכים לבחור ממש מעט אנשים שתעקבו אחריהם על מנת שהתוכן באמת יהיה איכותי ולא מבלבל ומלא בסתם מידע. אני עוקבת בכל נקודת זמן אחרי לא יותר מ100 גורמים שונים, וכל הזמן מדייקת את האנשים או הגופים שבחרתי בהם על מנת להבטיח שהתכנים באמת ישארו מעניינים!

Paz Yellow | אני מתה על האפליקציה של פז יילו, שמאפשרת לי להוריד את החיכוכים בתחנת הדלק ולצאת מהתדלוק כמה שיותר מהר. העובדה שמשבע פעולות ליד עמדת הדלק ירדתי לשלוש בלבד ושאני פחדנית מהתעסקות בדלק יכולה לעשות את הכל לבד מגדירה את כל ההבדל! בעיני זו אחת האפליקציות הפונקציונאליות הכייפיות ביותר שקיימות בישראל ואני ממליצה לכם על כך בחום, מה גם שאפשר לקנות איתה בחנויות של יילו ממש כמו ארנק ואין צורך בכסף מזומן- ואתם יודעים שכיום אנחנו רוצים לעשות הכל בשביל לתפוס מרחק ולבצע פעולות ב”רמוט”.

 Apple Health App | חברות כמו גוגל, אמזון ואפל מנסות להכנס לתחום הבריאות בצורה יותר חזקה בשנים האחרונות, הקשר של מכשיר הסלולר לכל מה שאנחנו עושים ביום יכול להפוך את הכל להרבה יותר פרסונאלי. לאפל יש במכשיר באופן מובנה את האפליקציה הזו שמאפשרת לנו להבין סט שלם של מידע על הבריאות שלנו והפעילות הגופנית. אני משתמשת באפליקציה הזו גם במבט של חוקרת שמנסה להבין את הניתוח של הדטה שהמכשיר עושה עלי, ומנסה להבין כיצד הפונקציות השונות יכולות להשביח את איכות החיים שלי באופן פרטי- מומלץ למשתמשי איפון בחום.


חדש!!! הספר שלי: “המתכון לשינוי” בגרסה דיגיטלית! אם אתם רוצים ללמוד יותר על שינוי, להבין במה זה אומר לנהל תהליכים טרנספורמטיבים בחברה, או מצד שני להבין כיצד תוכלו לטפל בצורה חכמה בטרנספורמציה האישית שלכם. אני ממליצה לכם מאוד לקרוא את הספר שלי שיצא השנה. “המתכון לשינוי”, מדריך אסטרטגי לאתגר של עולם שעובר שינוי על בסיס קבוע.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.